Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » družba za smučanje 2012, dec

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 družba za smučanje 2012, dec « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
berni
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 25, 2012 11:30 am    Naslov sporočila: družba za smučanje 2012, dec Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Okt 2012 11:28
Prispevkov: 3


Lp, iščem kandidate/ke kateri so pripravljeni oditi smučati v FR,AUS,IT... za 7dni s katerimi bi si delili apartma. Vsi moji prijatelji so trenutno brez denarja ali pa ne smučajo ali pa se imajo za premalo izkušene. Sem iz okolice mb. Če je gdo interesiran naj pise na email berni.ski1@gmail.com ali pod forum. Upam da se še bo najdo gdo kateri se je znajdo v tej neprijetni situaciji... Trenutno sma pa se že našla 2 takšna, in še 2 bi rabila
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 25, 2012 3:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Pri meni je zadeva podobna, le da ni toliko vprašanje denarja, ampak prijateljev ne pustijo žene, družinsko pa se jim ne ljubi tako daleč, zato sem omejen v glavnem na Italijo in Avstrijo. Že pol leta premišljujem o tem, da bi vzel 3-4 mesece dopusta in z bivalnikom obredel vsa večja smučišča po Evropi. V vsakem po dan ali dva. Ampak žene nekako ne morem prepričati v to. (kao otrok ne moreva pustiti samih tako dolgo, pa problem dopustov in koliko bo to stalo....)

Ampak jaz bi šel v Francijo v ZDA in še kam (Španija, Iran , Rusija...). Žal mislim, da jaz ne bom prava družba zate, ker se mi zdi da sem precej starejši od tebe in bi šel predvsem smučat (ne pa preganjat ženske in popivat).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 25, 2012 3:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Okt 2012 11:28
Prispevkov: 3


no glede popotovanja je kar lepa misel ceprav cenovno tudi ni ugodna, Glede trenutne situacije glede družbe za smučišče in glede kasnejšnega druženja je zelo optimalno vprašanje, verjetno ste res starejši od mene in verjamem da vam mogoče ni več it do 6h zjutraj popivat in do 12h k sebi prihajat... Dejstvo je da se gre skupina smučat-družit v tem primeru celo spoznavat in veselit. Starost tukaj ni pomembna, verjetno pa tudi niste stari 60let da bi morali po poročilah že tudi spat . Če se bi odločili za to zadevo bi prosil da bi pogovor nadaljne potekal preko danega email-a da nebi spammali forum.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 25, 2012 8:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349



No, moj oče je star 62 let, pa je kar priden na smučanju. Lani v Dolomitih smo bili prvi na napravah in zadnji na parkingu :-). Torej od 8:30 do cca. 17h, no res ima vmes ene 40 min. pavze. Spat je pa hodu, mislm da med 23h in 24h. K sreči se je to premaknilo bolj proti 100tki .
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2012 1:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Samo za 60-ta ne vem, čeprav se kar nekaj mojih prijateljev že počasi približuje, ampak pri 50-ih lahko ravno tako smučaš cel dan in ravno tako žuraš. Samo starci običajno malo drugače žuramo in hodimo v drugačne lokale.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2012 3:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


To je bolj odg. Berniju. Jaz sem prav to hotel povedati, da 60 let še ni nobena starost.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
berni
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 26, 2012 5:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Okt 2012 11:28
Prispevkov: 3


dobro ni se blo treba piknit v ta 60ta... hotel sem samo povedat da ne glede kolko si star nima veze za dobro smucarijo, razn ko si enkrat ze v letih in ti to več dejansko ne dopušča (zdravje).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2012 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Mogoče bi morali preimenovat temo? hahaha
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Frenk
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 29, 2012 7:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Saj smo v čveku,a ne?
_________________
2019/2020
3 Saalbach, 14 Rogla
2020/2021
12 Rogla
2021/2022
13 Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » družba za smučanje 2012, dec
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB