Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Novosti Dolomiti 2008/2009

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Novosti Dolomiti 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 11:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ne, to pa ne gre. Po pravilu tam okrog Sella Ronde ne glede na to kje bivaš, moraš smučati najmanj v sosednji če ne celo v najbolj oddaljeni dolini. res je čudno ampak smučarji namesto da bi uživali v praznih in speglanih terenih se zjutraj v čredah valimo med dolinami. No jaz se tega ne grem več. Za par let imam Sella ronde vrh glave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 12:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


marko je napisal/a:
Ne, to pa ne gre. Po pravilu tam okrog Sella Ronde ne glede na to kje bivaš, moraš smučati najmanj v sosednji če ne celo v najbolj oddaljeni dolini. res je čudno ampak smučarji namesto da bi uživali v praznih in speglanih terenih se zjutraj v čredah valimo med dolinami. No jaz se tega ne grem več. Za par let imam Sella ronde vrh glave.

Se strinjam s tabo. Na Sella Rondo sem sel samo dvakrat pred 3 leti. Sicer bom sel letos spet en dan, tolk da moji dragi pokazem lepote okrog Sella grupe, in da grem na Marmolado enkrat. To pa je tud vse. Ostalih 5 dni bom pa uzival na speglanih progah Ce ste v Val Gardeni uzivajte v carvanju na Alpe di Siusi, niso proge strme in idealne za carving. Tam sem uzival. Proga Laurin je bla zakon.
Letos grem v Val di Fiemme, upam da najdem tam kaj takega. Pozna kdo tam mao progo, ki se lahko enaci s progami na Alpe Di Suisi?
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 12:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ma jaz se iz Pedracesa zavlečem ponavadi v Arabbo ali Val Gardeno, prej pa se znorim na Gran Risi, Bamby-u ali pa Piz Soregi, Sponati, Monte Cherzu....skratka izberem proge, ki niso neposredno na Sella Rondi...Plan za letos je, da grem en dan v Civetto in en dan Falcade-Passo San Pellegrino...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 15, 2008 3:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


Na Passo San Pelegrino imas nekaj dobrih prog. Tista iz Col Margerita na passo je super, ceprav je za lep carving treba kar fajn pritiskat. Ena taka dobra je na Alpe Di lusia (nad Moeno), ta mi je se bolj vsec. Se bos pa dalec vozu iz Pedracesa na San Pelegrino. To je kar enih 50km in 2 prelaza...
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 16, 2008 7:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ko smučam, smučam.....in ne gledam na nafto in prelaze...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matjaz
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2008 8:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2007 19:29
Prispevkov: 62


fischerpro3 je napisal/a:
Ma jaz se iz Pedracesa zavlečem ponavadi v Arabbo ali Val Gardeno, prej pa se znorim na Gran Risi, Bamby-u ali pa Piz Soregi, Sponati, Monte Cherzu....skratka izberem proge, ki niso neposredno na Sella Rondi...Plan za letos je, da grem en dan v Civetto in en dan Falcade-Passo San Pellegrino...


Jaz bom letos decembra u La Villi. Pa imam eno vprašanje, ko vidim da si poznavalez tega dela Dolomitov. Kako pridem (s smučmi) iz La ville hitrejo do Arabbe - preko Corvare ali preko hriba Cherz? Ali je v katerem primeru potrebno kaj peš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 17, 2008 9:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

matjaz je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
Ma jaz se iz Pedracesa zavlečem ponavadi v Arabbo ali Val Gardeno, prej pa se znorim na Gran Risi, Bamby-u ali pa Piz Soregi, Sponati, Monte Cherzu....skratka izberem proge, ki niso neposredno na Sella Rondi...Plan za letos je, da grem en dan v Civetto in en dan Falcade-Passo San Pellegrino...


Jaz bom letos decembra u La Villi. Pa imam eno vprašanje, ko vidim da si poznavalez tega dela Dolomitov. Kako pridem (s smučmi) iz La ville hitrejo do Arabbe - preko Corvare ali preko hriba Cherz? Ali je v katerem primeru potrebno kaj peš?


Vedno grem preko Corvare (Piz Boe), nato se še samo spustim do Arabbe, vračam se pa preko Monte Cherza (grem jest rebrce al pa kračo v Utio Trieste)....sicer pa si malo poglej sam variante http://www.altabadia.org/it-IT/ski-map-176it.html Do Arabbe (mislim seveda na ta prave proge) je potrebno iti kakšnih 300 m peš, moteče, gužva, vmes prečkaš cesto, se po sipkem snegu vzpenjaš do gondole....ni fajn...So mi pa toliko bolj všeč smučišča v Arabbi....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Novosti Dolomiti 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB