Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov

Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » La Plagne

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 La Plagne « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
ravensburger
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 14, 2015 11:57 pm    Naslov sporočila: La Plagne Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2015 10:48

Zdravo. Je že kdo smučal v La Plagne?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 16, 2015 10:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Kraj: Mengeš

Jaz sem bil 2009 (http://www.smucisca.net/forum/viewtopic.php?t=1786) in 2013 (sicer v Les Arcsu, samo sem imel karto za cel Paradiski). Kaj te pa zanima.
ravensburger
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 17, 2015 10:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2015 10:48

Kako si bil zadovoljen? Predvsem me zanima, kaksni so snezni pogoji v sredini decembra in konec marca?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 07, 2016 11:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Kraj: Mengeš

Ok malo pozno ampak vseeno. Snežni pogoji, letos je bil izjmene december, ampak je bilo kar nekaj odprto, na splošno s snegom je tako da ga imajo več kot v 3 dolinah in manj kot Espace Killy. Za aktualne pogoje je najbolje preveriti naslednjo stran http://www.perso-laplagne.fr in predvsem forum (sam v francoščini).

Samo smučišče mi je super, najbolj všeč mi je velikost in oblika smučišča (kraki), kjer greš lahko vsak dan na potovanje na kakšen drug del. Zelo fajn je velika višinska razlika: imaš ledenik za tople dni in dosti prog pod gozdno mejo (trije kraki gredo na 1200) za oblačne dni, veliko freeride terenov in ski rout. Osebno najboljše proge so na južni strani. Prog je seveda vseh sort, manjkajo mi edino kakšne urejene črne proge.

Minusi so slabše proge in naprave kot pri sosedih (manj atraktivnih prog) - 3 doline, Espace Killy. Poleg tega je par naprav prav butasto postavljenih (preveč prestopov da se vrneš iz Les Arcsa), ledenik je malo preveč odročen, osrednji del je planina kjer so proge kar preveč položne.
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Francija » La Plagne
Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

© 2006-2014 - smucisca.net