Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nočna in dnevna smuka

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Nočna in dnevna smuka « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
cvetko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2013 1:50 am    Naslov sporočila: Nočna in dnevna smuka Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 10:13
Prispevkov: 29


Drugi teden se grem ta teden smučat, pa me zanima kaj priporočate, rogla mi ni všeč prekratke proge, pa se mi zdi, da se samo z žičnico voziš. Pisker na arehi je super, sam če je samo ena taka progra, nasploh se mi areh dopadne. Zdaj pa me zanima, kaj priporočate v okolici maribora, koliko sem prebral na forumih, Petze ne priporočajo, z adrugo pa nevem, razmerje cena ponudba mora biti dobra

Zanima pa me, kako je z nočnim smučanjem, kaj priporočate, to pa je vseeno če je dolga al kratka smuka, je v avstriji kaj blizu? Ali priporočate poleg pohorja tudi, kako malo malo smučišče? Kakšno je ribniško ? Zelo kratko?

LP
_________________
2010/2011 4 × Areh, 1 × Rogla, 1× Golte
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stenmark
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 31, 2013 11:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Mar 2008 0:53
Prispevkov: 54


Lepo nočno smuko imaš tudi na Višarjah, v Kranjski gori ali na Starem vrhu, če ti seveda to ni predaleč. Če so ugodne razmere in vreme ni pretoplo, je nočna smuka na Starem vrhu zelo solidna. Imaš hitro sedežnico, ki te v cc 6 min potegne do koče, potem pa je 2 km proge v dolino oz. 3 km prog , če so odprte še vzporedne proge. Ja pa pametno biti tam že malo pred 19:00, ker je na začetku proga zrihtana, potem pa, če je precej smučarjev in ni zelo mraz, se lahko tudi zdrsa, oz se naredijo kupi.

Tudi danes zgleda kar lepo:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cvetko
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 01, 2013 12:28 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 10:13
Prispevkov: 29


hvala za odgovor, ampak mi je to res predaleč. Iščem bližje rešitve. Na dnevno bom šo na roglo nimam rad rogle, sam moja bi šla, te pa...
_________________
2010/2011 4 × Areh, 1 × Rogla, 1× Golte
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cvetko
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 06, 2013 9:35 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2010 10:13
Prispevkov: 29


Zanima me, če se jutri pametno odločiti za nočno smuko? Glede na vremensko napoved?

V petek smo bili na pohorju, pa je bila bolj ko ne vsaj za mene po eni uri katastrofa, kupi razrito do konca!

Iščem pač ugodno lokacijo za nočno, na štajerskem, ker bi se rad še zadnjič šel to sezono smučat, seveda, če bodo razmere dopuščale!

lp
_________________
2010/2011 4 × Areh, 1 × Rogla, 1× Golte
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Nočna in dnevna smuka
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB