Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Vaša najhujša nesreča

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4
 Vaša najhujša nesreča « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 22, 2011 8:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Ena izmed teh dveh žrtev, bi bila predvsem dober opomin za nošenje čelade... odličen smučar, bivši tekmovalec... umrl na ne preveč zahtevnem smučišču.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nana
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 06, 2011 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 22:14
Prispevkov: 67
Kraj: okolica MB

No, pa da še jaz delim mojo neprijetno izkušnjo z vami. Pred enim mesecem smo se s prijatelji odpravili smučati. Jaz imam rada nek svoj tempo in bolj "speglane", trde proge. Takrat pa je bilo zelo toplo, mislim da 10°, sneg je bil zelo moker in kupi snega na progah. Pa smo se zmenili (ker sta prijatelja zelo dobra smučarja in sta hitro vozila) da me bosta vedno nekje počakala. No in čakala sta me pri sidru Ruške proge. Ker sem seveda tudi jaz hotela malo bolj "fino" zgledati, sem se pač bolj hitro (precej hitro) spustila, izgubila nadzor in nisem zvozila ovinka. Vrglo me je s polno hitrostjo v zaščitno ograjo (še dobro, da je bila tam, če ne bi pristala v kakšnem drevesu), me obrnilo in pol sem bila kar naenkrat na hrbtu. Vse se je zgodilo zelo hitro. Palice so bile zapletene v zaščitno ograjo, ena smučka nekje na smučišču, ena pa na moji nogi. Komaj sem se pobrala, ker me je v trebuhu zelo zabolelo. Prijatelja sta seveda vprašala, če je vse ok, jas sem zmedeno pritrdila. Kmalu sem prišla k sebi in normalno šla na vlečnico. Na koncu me je še vse bolelo 3 dni, pa plavi komolec sem imela. Drugače pa se je na srečo vse dobro izteklo.
_________________
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 Stran 4 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Vaša najhujša nesreča
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB