Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 55, 56, 57  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 7:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Na Cojzerci ga jaz nisem občutil, je pa res, da sem se spustil samo po levi strani a.k.a. Piskru, ampak pomojem ni panike .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dolenc
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Okt 2006 15:29
Prispevkov: 762
Kraj: Stari vrh

Tale Pisker bo treba enkrat preizkusit, čeprav ni ravno blizu. Že lani ko sem smučal na pohorju, mi je bila Cojzarica najljubša proga, zdaj ko je pa zraven še poštena naprava ter podaljšana proga pa
_________________
www.tdstarivrh.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 9:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

[

Pisker: končno sem ga sprobal, všeč mi je dejstvo, da je tudi na Pohorju ena malo širša proga ... kamenja je kr nekaj, pa tista prelomnica mi ni prav pri srcu - je tista cesta, ki prečka progo res potrebna? Sedežnica se še vedno ustavlja, je pa dobra ... počutil sem se kot v Avstriji ;



Kolikor te razumem, bi ti cesto kar ukinil, al kaj? Ta cesta povezuje Ruše s staro gozdarsko kočo Cojzarico (zdaj je to vikend Kori) in je povezava do ceste Areh- Šumik. Nastreljan sneg bo rešil tudi ta minorni problem....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kontejner
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 22, 2008 10:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2008 22:48
Prispevkov: 16
Kraj: maribor

sn hoto it dans na nočno na belwie pa sn prišo do vzpenjače pa vidim da sedežnica sleme ne obratuje baje zaradi pomankanja snega nad tunelom do "gradisa" ampak kljub temu je blo ql smo si neki kiker postavli pa smo malo skakali , pa sneg je biu puna mokri tak da upam da bo prišlo malo mrzlejše vreme
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 2:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


fischerpro - ok, če je to edina povezava iz Ruš do te koče, potem pa naj bo . In upam, da bo nastreljan sneg res rešil ta, po tvojem mnenju minorni problem.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 7:51 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ne zato, ker sem jaz tako rekel, temveč zato, ker gre cesta tu že od nekdaj in ker ima nekdo na koncu te ceste svojo lastnino do katere se ima vso pravico pripeljat (sicer bi se dalo tudi preko Smolnika in Šumika, vendar je kar nekaj kilometrov dalje). Mislim, da ni noben problem malo zmanjšat pred cesto in malo popazit, da te ne zabije..... Saj podobno naredite tudi na prelomnici na Cojzarici (tudi tam je cesta) in na Ruški pred tistim strmim delom (ne boste verjeli, tudi tam je cesta).... Res ni ne vem kak problem (zato mionoren) in verjamem, da bo še ta malenkost v kratkem rešena......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 423
Kraj: pod Strmcem

Malo off topic ampak:

podobna finta je na progi Wasserhangabfahrt na Koralpah
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 4:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

No pa da še današnjo smučarijo mal popišem
Pisker je od ceste naprej katastrofa, velike lise zemle, kamnčki, naredil eno vožnjo pa me je minil (nad sedežnico pa nimam pripomb ), Cojzerica je bla pa ena sama poezija, glih prav mehko da se je dalo brez napora vozit, nove smučke so se pa tut izkazale:) Slik pa žal nimam.
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 4:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Sej ju3 prije mraz.Tak da don't wory.
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
P3R0
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 20:20
Prispevkov: 65
Kraj: Iz0la

zanima me kje na pohorju so sledeče vlečnice:
Kekec Vlečnica 2,0 min. 100 m
Cicibanček Vlečnica 1,0 min. 187 m
Bolfenk Vlečnica 3,0 min. 653 m
Vali Vlečnica 1,0 min. 126 m

Ali so to kake ''vaške'' vrvne vlečnice( razen bolfenka )?
_________________

Sezona 08\09- 1¤Piancavallo, 2¤Alta Badia, 7¤Groednerjoch
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 8:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3132


Kekec zraven jezera kekec, vali zraven bejbike, cicibanček je pomojem kar pri sp. postaji gondole, bolfenk pa takoj ko iztopi iz gondole navzdol
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 8:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Lenko maš mogoče info če bojo letos zasneževali bolfenka?
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
kontejner
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 10:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Dec 2008 22:48
Prispevkov: 16
Kraj: maribor

na belwieu so postavli žirafe tako da je je tisti tunel že veliko bojle zasnežen ampak vseeno premalo
_________________
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
doppelmayr
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Apr 2007 13:36
Prispevkov: 561
Kraj: Maribor

Od kod pa ti ta info??
_________________
Sezona 2009/10: 12xMB Pohorje 3xKope

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo MSN Messenger - naslov
Windy
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 11:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Avg 2007 11:13
Prispevkov: 670
Kraj: Maribor

To lahko potrdim tudi jaz...od mirča in do tistega ovinka nekaj metrov za tunelom je postavljeno okoli 8-9 žiraf...in to zelo na gosto
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 55, 56, 57  Naslednja Stran 25 od 57

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB