Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ischgl

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja
 Ischgl « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ampak večdnevna karta za Ischgel (Silvreta pass) kot edina možnost itak velja za vse centre v dolini. Je pa ta karta pasje draga, dražja recimo od St. Antona. Če sem prav razbral iz cenikov, je edina izjema VIP bonus card, ki velja le za Ischgel in Samnau, vendar to lahko dobijo le imetniki guest ticketa, torej tisti, ki prenočujejo v Ischglu. Morda kdo od forumovcev ve, ali bom do take karte upravičen tudi jaz (stanujemo v enih apartmajih blizu Kappla)? Zanima me še tole: kako je s parkiranjem v Ischglu, ali so ski busi iz Kappla zastonj? Kako obsežno je smučišče: nisem posebno navdušen, da bi se vozil po enakih progah, zato sem si nekako zamislil, da bi en dan smučal v Kapplu, potem kakih 4-5 dni v Ischglu in 1-2 v St. Antonu. Kaj predlagate poznavalci tega smučišča?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 3:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:16
Prispevkov: 43
Kraj: Zbilje

Najbrž je res, da ta karta iz Ischgla velja za vsa ta smučišča, obratno pa ne. Cenejša karta velja samo za tiste ki so nastanjeni v Ischglu. Kar se tiče pa naveličanosti so pa okusi različni, sam sem bil res samo 4 dni, vendar nisem niti v Ischglu prevozil vseh prog. Stanoval sem tudi v Kapplu, vendar nisem čutil potrebe, da i smučal tam. To je približno tako kot, da imaš na razpolago SL-a pa p106, kio, hyundai..., jaz bi ostal kar pri mečki....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 3:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

marko je napisal/a:
Ampak večdnevna karta za Ischgel (Silvreta pass) kot edina možnost itak velja za vse centre v dolini. Je pa ta karta pasje draga, dražja recimo od St. Antona. Če sem prav razbral iz cenikov, je edina izjema VIP bonus card, ki velja le za Ischgel in Samnau, vendar to lahko dobijo le imetniki guest ticketa, torej tisti, ki prenočujejo v Ischglu. Morda kdo od forumovcev ve, ali bom do take karte upravičen tudi jaz (stanujemo v enih apartmajih blizu Kappla)? Zanima me še tole: kako je s parkiranjem v Ischglu, ali so ski busi iz Kappla zastonj? Kako obsežno je smučišče: nisem posebno navdušen, da bi se vozil po enakih progah, zato sem si nekako zamislil, da bi en dan smučal v Kapplu, potem kakih 4-5 dni v Ischglu in 1-2 v St. Antonu. Kaj predlagate poznavalci tega smučišča?


ski pass silvreta je edina možnost zate ,kupi jo kar v kapplu,s seboj imej gaste karto-v veliki sezoni stane 220-190 v nižji,ski bus je zastonj vse od landeka-galtura z karto,parking je zastonj na zunanjih parkiriščih,v garaži se plača ischgl se presmuča v dveh dneh ,galtur 1 dan,kappel 1 dan,see 1 dan,za st. anton ta karta ne velja.karta je res dražja od vip ischgl karte,vendar so apartmaji v kapplu 1x cenejši
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 4:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Hvala vsem. Ja Smitko, vem da Silvreta ne velja v St. Antonu, saj ravno zato moram vedeti vnaprej, za koliko dni vzeti Silvreto. Najbrž bo res tako, da bo 6 dni Silvreta, potem pa zadnji dan St. Anton. Pa še nekaj sem odkril: za vikend imajo otroci v Kapplu karto za samo 8 EUR, (razlika med 5 in 6 dnevno je pa 17?). Sicer pa tudi teh 3 malih smučišč po moje ni za odpisati. Včasih vmes kakšen bolj miren dan na manjšem smučišču prav paše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


ojla, jaz sem pisala na informativni center v Kapplu.In so mi odgovorili: Silvreta pass je za 4smučišča: Kappl, See, Galtur, Ischgl cena za 6dni je 219.50 eur.
Lahko pa vzameš karto - Gebietswahlabo in lahko 4dni smučaš v Kapplu in 2dni v Ischglu. Stane pa 196eur za 6dni.

Povejte mi za tale St.Atnon - a to je pa zraven vseh teh smučiš? kolko km?

smitko kakšno gaste karto moramo imet zraven pri nakupu kart? kje dobimo tole gaste karto?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

marko če si že tam si poglej vsa smučišča v pazznau ne boš razočaran
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

nataša gaste karto dobiš od lastnika apartmaja ,je kot neka kartica ugodnosti
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


Aja? Torej, če mi ne dajo jih lahko kar povprašam

Mi bomo tudi v Kapplu, bomo pa verjetno vzeli Silvreta karto, da se lahko voziš na vseh smučiščih.
Edino zdaj nevem za tale st.Atnon, kolko je oddaljen in če je to veliko smučišče? Potem bi lahko še en dan šli tja...

Je kdo hodil kaj tam v kakšne terme? so pretirane cene za bazene?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

st.anton je od kappla stran cca.35 km je kar veliko smučišče,bazen je v silvreta centru,tu so tudi saune keglišče,restavracija,z ski passom doplčilo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


a tako torej..in praviš da se splača it tudi kakšen dan v ST.Anton smučat? Sem malo iskala po netu za enodnevno karto, kakšna je cena pa ne najdem

smitko, še kaj predlagaš da si tam kaj pogledamo morda? dve kolegici imata zraven malega otroka in bo fino it malo okoli...zato me zanima:)

Hvala za vse tvoje informacije!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 7:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

www.stantonamarlberg.com karte so isti rang kot ischgl -pojdite naprej od ischgla v maton vožnja na deskah od sodov,zvečer super zabava
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 8:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


smitko hvala.
so kar drage te karte...41.50 eur za en dan. Je pa nekaj manj kot 300km prog tam kajne? Če sem dobro zasledila...jih je več povezanih.

praviš,da naj gremo na vožnjo na deskah iz sodov? je to bolj adrenalinsko? v Maton praviš?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Hobofob
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 8:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 20:53
Prispevkov: 107


Bivanje v Mathonu in ostalih predmestjih je dejansko cenejse, vendar je Ischgl mnogo lepsi, tam se smuca in tam se ponoci dogaja. V vsakem primeru priporocam bivanje v Ischglu.

St. Anton je blizu, splaca se pogledat, v enem dnevu je smiselno smucat samo St. Anton/St. Christoph, Lech in Zurs pa sta prevec oddaljena, ceprav imata svoj car.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Nataša
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 8:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Sep 2006 17:31
Prispevkov: 35


Mi imamo že rezerviran apartma v Kapplu. Tako,da bomo mogoče res šli enkrat pogledat v St.Anton.

Kolko km pa je prog v Ischglu? v Kapplu je okolil 40km, če sem prav zasledila...See jih ima najmanj, pa potem še je Galtur.

že odštevamo dneve:)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smitko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 22, 2008 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

nataša je karte so dres drage,300km je celi sistem z lechom,zursom itd.see,kappl ,galtur imajo proge cca.40 km vsak,narazen pa so cca 10 km razen galtur je zadnji in je cca 25km stran.

ja hobofob ischgl,je res lep,drag pa tudi zato si iščemo prenočišča zunaj ker se nam zdi noro plačevati 2x ceno prenočišč,kar se pa dogajanja tiče,ja apres-ski do 19 ure ok.potem pa je to ena sama pijanščina,diskoteke pa isti štos.kdor pa ima preveč denarja pa kar v hotel trofana rojal,madlein,post itd
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Naslednja Stran 3 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Ischgl
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB