Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Hrvati na KOpah

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave.
 Hrvati na KOpah « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
okla
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 30, 2006 4:55 pm    Naslov sporočila: Hrvati na KOpah Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Sep 2006 19:27
Prispevkov: 24
Kraj: KLanjec, CRoatia

Pišem iz Hrvaške.. Hodim že 14 let na kope s svojim staršjim in kompanijo.. 40 ljudje so v te ekipi.. Zdaj ko smo čuli da se zgradila štirisedežnica na partizanki( tak mi kličemo kaštivnik) smo vsi znoreli...zdaj bomo šli na 10 dni in vsi komaj čakamo...Gostitelji v holcer pubu so zlo v redu...Upam da bodo bli kakšni partyi i dj-i to sezono v njem da malo mi Hrvati napravimo fešto..Prijahamo iz KLanjca blizu Kumrovca..KOMAJ ČČAKKAAM!!!!!!!!!!

Upam da neki ljudi vejo kdo smo mi...

Pozdrav iz Hrvaške

ČAv

P.s. a mi lahko nekdo pove kako da si dam svojo sliko tam kje piše kdo sem jaz?? PROSIM..VNaprej hvala
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PEK
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 01, 2006 5:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Mar 2006 18:41
Prispevkov: 147
Kraj: Kamnik

Tam zgorej desno mas "Tvoj profil" kliknes in potem na spodnji strani tiste strani "Nadzorna plošča podob" in naprej "Naloži podobo iz svojega računalnika" ali pa "Naloži podobo iz URL naslova"


lp
_________________
"SHUT UP and SKI!!!"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 13, 2006 10:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Kope so praktično moje domače smučišče. Kdaj pridete? Upam, da se kaj vidimo gor in da ga zafeštamo. Lepo, da že 14 let hodite gor. Dobrodošli še naprej.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Hrvati na KOpah
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB