Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Drugi forumi

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja
 Drugi forumi « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 02, 2006 12:27 pm    Naslov sporočila: Drugi forumi Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Tukaj lahko navedete seznam ostalih forumov (ni nujno, da je vsebina o smučiščih), ki se vam zdijo dobri in bi priporočili ogled.
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 02, 2006 9:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


http://tabla.mtb.si/index.php

Edit: pobrisal sem session id s povezave.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matiček
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 09, 2006 11:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

www.maticek.mojforum.si
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matiček
PrispevekObjavljeno: Sre Avg 09, 2006 4:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Aja, pa še to. www.skie.mojforum.si vabimo vse, ki imate kaj pojma o smučiščih (to imate najbrž vsi), da se nam pridružite. Trenutno nas je sam 5 gor pa če bi koga zanimal....
_________________
Letos smučal: 1x Stari Vrh, 1x Kranjska gora, 3x Soriška Planina, 1x Kope
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 11, 2006 3:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3128


hehe matiček www.skie.mojforum.si je ne siek.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hoki
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 10, 2006 9:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Jul 2006 13:51
Prispevkov: 100
Kraj: Maribor Vijolčni

VSI NA www.skie.mojforum.si !!!

Seveda pa ne pozabit smucisca.net
_________________
www.bajkanje.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Gaj
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 10, 2006 9:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

Se ti nezdi da je dovolj ce je enkrat napisano?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 10, 2006 10:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Kao da se vidi .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Hoki
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 27, 2006 8:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Jul 2006 13:51
Prispevkov: 100
Kraj: Maribor Vijolčni

Pa še za vse bajkere:

www.bajkanje.mojforum.si

Pred kratkim smo začeli tak da še ni dosti postov, veseli smo novih userov!

Vljudno vabljeni!
_________________
www.bajkanje.mojforum.si
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
FAAC
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 26, 2006 11:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2006 23:21
Prispevkov: 128
Kraj: Ljubljana

Ker sem bl frišn, me zanima kakšna je relacija do SKIE. Po pregledu omenjenega foruma sem zaznal neznosno rivalstvo in neverjetno podobno zgradbo, vključno s temami.

Predvidevam, da je nekaj nezadovoljnih članov ustanovilo svoj forum, glede na razmeroma majhno število registriranih uporabnikov, pa se mi zdi tako drobljenje noro.

no, pa naj mi kdo pove za kaj gre.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 26, 2006 11:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Še sam ne znam povedati, v čem je fora ... pač imajo svoje veselje .
Ma sej me ne moti, edino, ko so mi ukradli ene slike, takrat pa ...
kaj moraš, to se vedno dogaja, da drug drugemu nekaj krade.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cellist
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 3:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 9:32
Prispevkov: 63
Kraj: Domžale

FAAC je napisal/a:
Ker sem bl frišn, me zanima kakšna je relacija do SKIE. Po pregledu omenjenega foruma sem zaznal neznosno rivalstvo in neverjetno podobno zgradbo, vključno s temami.

Predvidevam, da je nekaj nezadovoljnih članov ustanovilo svoj forum, glede na razmeroma majhno število registriranih uporabnikov, pa se mi zdi tako drobljenje noro.

no, pa naj mi kdo pove za kaj gre.


1) jaz rivalstva ne vidim, pa sem na forumu skoraj pol leta, rabim malo bolj specifičen primer
2) zgradba je podobna samo pri " o forumu" in "tujini", drugje smo forum razčlenili na manjše grupe, da je bolj pregledno in NISMO neposredno kopirali tega foruma, ta je bil samo kot zgled, meni se zdi naša zgradba boljša.
3)Hoki in lenko lahko povesta, zakaj je forum nastal, jaz pa sem se prijavil gor zaradi tega, ker je forum zgledal na prvi pogled bolj prijazen uporabniku, vključno z userji
4) za smučišča.net je 29 userjev malo, za nas pa ne. Nas je nekaj, ki redno pišemo, in to je boljše, kot gora userjev, od katerih jih redno piše desetina ali manj.

Citiram:
Ma sej me ne moti, edino, ko so mi ukradli ene slike, takrat pa ...
kaj moraš, to se vedno dogaja, da drug drugemu nekaj krade.


Slik praviloma ne krademo, samo za določene konce smo si jih sposodili, ker nikjer ne piše, da se ne sme, vsaj jaz še nisem tega zasledil. Drugače pa slike pobiramo iz drugih in lastnih virov.

Pač smo malo drugačen forum v razvoju, če komu ni všeč, naj pove na naš forum, kaj je narobe. Trenutno je vse v redu in prav.


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 3:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Jaz bi rekel, da je glavna razlika med forumoma v tem, da tam pišejo v glavnem eni mladci o stvareh, katerih ne poznajo dobro, pa so nekje nekaj na približno prebrali. Naprimer opisujejo smučišče, na katerem sploh še niso bili itd. Cellist je npr. napisal, da se je na Kronplatzu pri gradnji iz neznanega razloga podrla postaja, šlo pa je seveda za dobro znani plaz.

Če sem prav videl, naj bi za sodelovanje na tistem forumu celo plačeval nekakšno članarino. To je pa že prav smešno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cellist
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Uči se sankat
Uči se sankat

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 9:32
Prispevkov: 63
Kraj: Domžale

marko je napisal/a:
Jaz bi rekel, da je glavna razlika med forumoma v tem, da tam pišejo v glavnem eni mladci o stvareh, katerih ne poznajo dobro, pa so nekje nekaj na približno prebrali. Naprimer opisujejo smučišče, na katerem sploh še niso bili itd. Cellist je npr. napisal, da se je na Kronplatzu pri gradnji iz neznanega razloga podrla postaja, šlo pa je seveda za dobro znani plaz.

Če sem prav videl, naj bi za sodelovanje na tistem forumu celo plačeval nekakšno članarino. To je pa že prav smešno.


Na kronplatzu sem bil že okoli 5× npr. Kjer sem jaz dobil vir od kronplatza, ni nič pisalo o kakšnem plazu. In sem napisal iz neznanega razloga.
O stvareh, ki jih ne poznate dobro, piše tudi večina foruma smučišča.net (tisti, ki sploh pišejo).
O članarini pa ne vem, kera potepuška mačka je na konici repa to prnesla. Članarine NI.
In plaz NI dobro znan, ker nikjer ne piše. Če bi kakšen pametnjakovič iz tukaj to napisal, kar sem jaz, bi bilo seveda vse v redu, ane=?
Zarad mene me lahk tut dol vržete, ker sm na LEPŠEM.
skie zakon.


lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
whistler
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 27, 2006 3:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Sep 2006 10:09
Prispevkov: 612


...

Nazadnje urejal/a whistler Sob Feb 21, 2009 1:37 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4  Naslednja Stran 1 od 4

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » Drugi forumi
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB