Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Naslednja
 Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
lumpek
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 16:00
Prispevkov: 48


https://www.vecer.com/marprom-zaprl-nekatere-smucarske-proge-na-pohorju-6434412

res bojo morali crno na belo napisat pogoje, kaj velja od kdaj pa do kdaj itd..
ker zdaj si kr sproti izmisljujejo stvari kak jim pase.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 6:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2352


Citiram:
V načrtu je, da bo smuka na Arehu možna vsaj še dva zaporedna vikenda v aprilu, medtem ko med tednom po 2. aprilu smučišča najverjetneje ne bodo več odprta," še sporočajo iz Marproma.

Tule je caka očitno bodo nove sezonske koristne samo za 4 dni.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 7:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Mene pa zanima, koliko stane karta če si star med 18,99 in 19 let. Tu vmes je enih 4 dni razlike in po verjetnosti bo vsak dan prišel na smučišče kakšen tak vmesen otrok ali mladinec.

Glede novosti na smučišču pa zame kot uporabnika ni nobena novost, če ena spufana firma kupi od prejšnje spufane firme del opreme. Se bojim, da se bodo čez par let spet kakšni novi lastniki hvalili z novimi investicijami, ko bodo odkupili 10 topov, v resnici jih je pa vedno manj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 9:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 204


Evo, pa so zmogli dati ven cenik z vsem, kar nas je zanimalo:

https://www.visitpohorje.si/ceniki/predprodaja-sezona-2018-2019/cenik-sezonskih-vozovnic/

Vse manjkajoče kategorije in tipi kart, datumi trajanja....


Ampak aftobusarski PR biseri ne bi bili to kar so, če jim ne bi spet ratalo:






Srčno upam, da je tukaj Škrat Bolfenk podtaknil eno ničlo! Kajti drugače so to v zgodovini najdražje sezonske daleč naokoli, po moje posekajo s takšno ceno celo tako mondena smučišča kot sta Zermatt in St. Moritz.

Iz vseh teh letošnjih PR kiksov aftobusarjev bi lahko naredili en dober učbenik, kako ne početi PR-a...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 204


andmer99 je napisal/a:
Evo kačine noge:

https://www.visitpohorje.si/ceniki/predprodaja-sezona-2018-2019/


Večer 21.2.2018:

###########################
Se zaradi izgube napoveduje dvig cen sezonskih vozovnic prihodnjo sezono?

"Da, s cenami sezonskih vozovnic se bomo približali cenam na primerljivih smučiščih. Nameravamo pa vsem smučarjem omogočiti, da si med 10. marcem in 1. aprilom kupijo sezonske vozovnice po sedanjih cenah."
###########################

310 EUR = 340 EUR in še drugi račun 606 EUR = 835 EUR

Bernard, spet se nisi nič učil, sedi ENA! Naslednje leto boš ponavljal drugi razred osnovne šole!

PS: lepo so mi dvignili ceno sezonske, samo 38% procentov glede na lani. Sitnica.....


Tako, potem ko so dali ven novo verzijo cenika, popravljam svoj stari post:

Večer 21.2.2018:

###########################
Se zaradi izgube napoveduje dvig cen sezonskih vozovnic prihodnjo sezono?

"Da, s cenami sezonskih vozovnic se bomo približali cenam na primerljivih smučiščih. Nameravamo pa vsem smučarjem omogočiti, da si med 10. marcem in 1. aprilom kupijo sezonske vozovnice po sedanjih cenah."
###########################

310 EUR = 340 EUR in še drugi račun 606 EUR = 646 EUR

Bernard, spet se nisi nič učil, sedi ENA! Naslednje leto boš ponavljal drugi razred osnovne šole!

Kot se je izkazalo, so mi ceno dvignili "samo" za dobrih 6%. Srčno upam, da jim to ne bo prišlo v navado...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 204


gapi202 je napisal/a:
Citiram:
V načrtu je, da bo smuka na Arehu možna vsaj še dva zaporedna vikenda v aprilu, medtem ko med tednom po 2. aprilu smučišča najverjetneje ne bodo več odprta," še sporočajo iz Marproma.

Tule je caka očitno bodo nove sezonske koristne samo za 4 dni.


Ajde, če bo vreme sodelovalo, bo dni 5, ker moraš upoštevati še 2. april, ko stare sezonske že ne veljajo.

Če bodo sezono res podaljšali za teh 5 dni, potem so pa res bedaki, če ne podaljšajo še veljavnosti starih sezonskih. Čisti marketing: glejte kako smo dobri, "šenkamo" vam 5 dni, smučate še sredi aprila. Za kupce za naslednjo sezono je dovolj velika vaba že to, da so karte aprila najceneje, ne rabijo še extra 5 dni zraven, je pa lepo če jim jih tudi dajo.

Bodimo realni: koliko bo takšnih, ki imajo sezonsko 17/18 in ne bodo kupili sezonske 18/19, pa bodo šli teh 5 dni smučati in plačali dnevno karto? Prepričan sem, da jih je manj, kot bi bil psihični učinek podaljšanja kart.

Pozicija: skoraj 100% bom že sedaj kupil sezonsko za naslednje leto, a bi rad čisto iz inata še smučal s staro. Saj pa je te ja sezonska, ne me basat!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 26, 2018 10:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 944


andmer99 je napisal/a:
Evo, pa so zmogli dati ven cenik z vsem, kar nas je zanimalo:

https://www.visitpohorje.si/ceniki/predprodaja-sezona-2018-2019/cenik-sezonskih-vozovnic/

Vse manjkajoče kategorije in tipi kart, datumi trajanja....


Pohvalno! bi pa g. Majhenič lahko rekel vsaj hvala.

So tudi splošne pogoje nagradne igre popravili, le da jim sistem nekak ne deluje, ker v pogojih igre piše, da lahko vsak sodeluje le enkrat - dejansko pa ni omejitve, vsaj za tiste, ki se znajdejo ne; edina kontrola je trenutno e-poštni naslov in se pač prijaviš z različnimi mejli. Bomo pač cela družina imeli zastonj sezonske. Al pa če eno Fišeru šenkam?

Posebej sem vesel, da je 3. in vsak naslednji otrok zastonj, oz. je strošek le izdelava karte = 1€

Pa še en zato, ker vsega tega NI ODOBRIL Škrat Bolfenk! Nova grafična podoba je všečna.

PS: danes me je skoraj kap, ker sem z navadno pošto dobil osebno vabilo Visit Pohorje k nakupu sezonske vozovnice za naslednjo sezono. Čeprav to na mojo odločitev ne bo vplivalo, pa vseeno pozdravljam tak oseben pristop. Ko še spet uvedejo popust za "stare" (dosedanje) kupce, pa bo spet razlog za
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Faraonka
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 27, 2018 12:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 18:39
Prispevkov: 53


@Jurij, jaz sem mislila, da sem po pošti dobila sezonske iz nagradne igre . Malo heca
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 27, 2018 6:46 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 944


Hec mora bit! je rekel veliki vodja velike nagradne ankete, ter jo pol ure pred zaključkom resetiral.

@Faraonka, a si mislila, da so z gugla al pa fejstbuka dobili tvoj naslov iz e-maila?

Je pa res, da se ne spomnim, da bi jim kje in kdaj dal dovoljenje za uporabo mojih podatkov za direktno trženje. Varstvo osebnih podatkov je qurba!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 10:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 944


Danes zjutraj odprem FB Visit Pohorje in mi prikaže samo njihove objave, brez "tupih-glupih" komentarjev, lajkov, ne-lahjkov, 1250 pozivov prijateljem naj pogledajo objavo, ..., torej nič in pravim:
EUREKA končno jim je potegnilo!

No potem pa ugotovim, da je le stran nalagalo tako dolgo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 12:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 944


http://4d.rtvslo.si/arhiv/tele-m/174528639

Ni kaj pripomnit, razen da so dali stare posnetke izpred dveh let (vsaj) 2:30 minuta mi je zanimiva.


Nazadnje urejal/a JurijB Sre Mar 28, 2018 1:22 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpek
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 1:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 16:00
Prispevkov: 48


JurijB je napisal/a:
http://4d.rtvslo.si/arhiv/tele-m/17452863

Ni kaj pripomnit, razen da so dali stare posnetke izpred dveh let (vsaj) 2:30 minuta mi je zanimiva.


nimas popolne povezave

predvidevam, da si mislil tole
http://4d.rtvslo.si/arhiv/tele-m/174528639

drugace pa se hvalijo s podaljsano sezono. a ce mene vprasas so jo koncali predcasno. ker niti 31.3 se ni pa so ze zaprli proge, ki imajo pogoje za smucanje. jaz kupim sezonsko, da grem smucat ko meni pase, ne ko bo njim pasalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JurijB
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 1:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Mar 2016 17:15
Prispevkov: 944


Ja hvala, sem tudi moj link popravil, .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 1:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

JurijB je napisal/a:
[
Posebej sem vesel, da je 3. in vsak naslednji otrok zastonj, oz. je strošek le izdelava karte = 1€

Sicer tako kot je napisano, so otroci samo tisti med 6 in 15 let, in 1 EUR je samo za 3. otroka. Tako da če jih nisi ravno štepal enega za drugim ali imel trojčke, ne boš ne vem koliko profitiral. Mogoče bodo sicer drugače tolmačili, ampak po moje če imaš dva mladinca in 1 otroka, to ni 3. otrok, kaj šele, če imaš 3 mladince.

Če pa pridem še z enim otrokom, ki je star 14,995, jim pa po moje računalnik raznese.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 28, 2018 1:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 204


JurijB je napisal/a:
http://4d.rtvslo.si/arhiv/tele-m/174528639

Ni kaj pripomnit, razen da so dali stare posnetke izpred dveh let (vsaj) 2:30 minuta mi je zanimiva.


2:30 - a to je tista investicija v zasneževalni sistem, ki bi jo naj že izvedli v sezoni 17/18. No, pa da vidimo, če jim bo ratalo vsaj v 18/19.


Še kratek report z današnjega jutranjega Areha:
zjutraj je bilo sveže pocukrano, padlo je kakšen centimeter svežega snega. Pisker je bil odlično pripravljen, lepo steptano, trdo, a ne ledeno. Smučarija je bila perfektna. Vse pohvale.

Ljudi je bilo za med tednom kar nekaj, po moji oceni več, kot jih je bilo na megleno nedeljo. Zelo redko se je vseh 6 sedežev peljalo praznih, večkrat se je zgodilo, da je bilo vseh 6 polnih. In ne, nismo bili samo sezonski tam, videlo se je tudi ljudi, ki so kupovali karte na spodnji postaji.

Glede na ta današnji Pisker bi po moje ob primernem vremenu bilo smiselno obratovati še naslednji teden, pa magari če dela poleg gondole in avtobusa samo še pisker. Je pa res, da so se na strmini, ob robovih, kjer ni spodaj umetne podlage, že pokazali rjavi fleki. Bomo videli, kaj bo prineslo jutrišnje poslabšanje vremena.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32, 33  Naslednja Stran 30 od 33

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje-aktualne informacije 2017/2018
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB