Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Poletna sezona » rolanje

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 rolanje « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2006 12:12 pm    Naslov sporočila: rolanje Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


ugotovil sem, da je rolanje precej dobra simulacija smučanja, pa še težišče se navadiš držat čez ceu zavoj na isti točki, ker je roler veliko krajši od smučke.
kaj vi mislte, se tud vam tko zdi?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2006 1:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Prav gotovo je rolanje dobra vaja za ravnotežje. Moja izkušnja: odkar smučam so me opozarjali da imam težišče preveč zadaj, ampak na smučki se da malo 'zašvindlat', sploh na dvometerskih sulicah ki sem jih vozil še 10 let nazaj. Ko sem prvič stopil na rolerje pa se je ta moja napaka pokazala v vsem obsegu, ne povem kolikokrat sem bil na riti . Mislim da z rednim rolanjem lahko precej izboljšaš držo oz. ravnotežje (naprej/nazaj). Žal se meni ne da preveč rolat, sploh v poletni vročini mi je že misel da bi tiščal noge v plastični oklep ogabna. Na jesen, pred začetkom sezone, pa se rad odpravim na kako krajšo turo z rolerji, upam si trditi da pomaga pri smučanju.
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smučač
PrispevekObjavljeno: Sre Jul 05, 2006 6:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 22:56
Prispevkov: 76


ja folk dajte rolat men je ful pomagal, tko kt je miki reku, za ravnotežje. za tiste k se ne upajo na smučke: najprej mal rolat, pa bo tud smučanje šlo, sej vemo, da začetnikom preglavice povzroča ravno nazaj pomaknjeno težišče. pa še mišice okrepiš taprave, za zimo, da se pol da bl šponat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Poletna sezona » rolanje
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB