Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar - Smučišča 2007

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Koledar - Smučišča 2007 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Tor Jun 27, 2006 8:23 pm    Naslov sporočila: Koledar - Smučišča 2007 Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Kaj mislite, člani foruma o 12-listnem stenskem koledarju 2007 brez reklam v unikatni izvedbi, na umetniškem premaznanem papirju, in kvalitetnem tisku, 12 barvnih slik, podložni karton, špiralna vezava + vrečka z dobrimi fotografijami naših članov, najboljših smučarskih terenih. En mesec je eno smučišče, je proga, je teren. Prezvamem izvedbo, ob zaželjeni še kakšni pomoči. Povabilo vsem avtorjem slik za izbor najboljših slik v galeriji. Forumovcem pa za prednaročila (vsaj minimalno 300 kosov) za izpeljavo poskrbijo moderatorji. Neto cena izvoda okrog 3? + ptt stroški, vse odvisno od količine in kvalitete. Cena bo "sindikalna" pri nadaljni distribuciji priporočena cena: 1 koledar 1 smučarska karta, ali pa podariš koledar najboljšem prijateljem. Avtoriji slik dobijo brezplačne izvode, glede na število slik.

Sledijo diskusije in konkretni predlogi s prezvemom obveznosti.

Ali ste za izvedbo in podporo projekta??? (anketa)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 1:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Takše stvari so vedno dobrodošle. Jaz te podpiram. Sporoči, kam ti lahko pošljemo kakšne lepe fotke! In kupim tudi...
_________________
Video arhiv


Nazadnje urejal/a dejvi Sre Jun 28, 2006 4:16 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Verona
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 2:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2006 23:18
Prispevkov: 199
Kraj: železniki

Jst kupim tud ce bo cena vec kot 3?...
_________________
http://www.youtube.com/watch?v=CfjGaynWrxw
Sezona 08/ 09: 2 x Mölltal, 46 x Cerkno, 1 x Kranjska Gora, 2 x Krvavec
Sezona 09/ 10: 4 x Mölltal, 3? x Cerkno, 1 x KG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 28, 2006 11:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


Odlična ideja, dedi! Jaz sem vsekakor za izvedbo, in verjamem da tudi ostali moderatorji/admin, pa še dovolj časa imamo, da to izvedemo.

Lep poletni pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2006 10:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


do kdaj in komu naj bi dali naročila ????
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2006 11:25 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


MaLi je napisal/a:
Odlična ideja, dedi! Jaz sem vsekakor za izvedbo, in verjamem da tudi ostali moderatorji/admin, pa še dovolj časa imamo, da to izvedemo.

Lep poletni pozdrav


Podpišem, super ideja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
matiček
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2006 12:26 pm    Naslov sporočila: Re: Koledar - Smučišča 2007 Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 16:48
Prispevkov: 499
Kraj: Ljubljana

Super, dedi!! Jaz poznam enega tiskarja, ki je dokaj poceni. Tukaj je njegova stran: www.stiskaj.si

Samo ta
dedi je napisal/a:
vrečka z dobrimi fotografijami naših članov
se mi zdi malo čudna. Kako vrečka?

Sploh pa bo fotografije težko dobiti, ker jo nekateri ne bi hoteli dati (jaz je ne dam), na forumu je pa kup takih, ki so se registrirali, potem pa ga niti povohali niso in pozabili. Od takih bo težko dobit slike.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Lux
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2006 3:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pet Dec 2004 0:06
Prispevkov: 516
Kraj: Mozirje

Dedi, odčlično!

matiček, glede na to, da je dal dedi idejo in vso zadevo lepo predstavil, mislim, da ima urejeno s tiskarjem itd. Od neaktivnih članov in tistih pa normalno ne gre pričakovati, da bodo prispevali svoje fotografije. Menim pa tudi, da bi kakšno svojo dobro fotografijo vsak (dobro, tebe izvzamem) z veseljem prispeval, na vsako fotografijo pa bi se brez problema napisalo ime avtorja, ali pa bi se avtorji navedli npr. na koncu koledarja.

dedi, čez kakšna 2 meseca (ko bo izpit ) pa lahko naredimo tudi kakšen 'real meeting', da še rečemo kakšno na ta račun.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Mare
PrispevekObjavljeno: Čet Jun 29, 2006 3:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Odlična ideja Dedi!
Prav rad bom prisostvoval s kakšno fotografijo. Prepričan sem, da se jih bo nabralo precej.

Upam, da ideja ne bo izginila v pozabo.

Lp
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
dedi
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2006 2:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Brez skrbi,tehnično (oblkovanje,tisk,distribucija,...)jaz vse prevzamem,kjer imam nekajletne izkušne.Fiksni strošek pri sami izvedbi je okrog 500 evrov,ne glede na število izvodov.10,100 ali miljon.Predlagal sem optimalni minimum okrok 300 izvodov,ko določimo okvirno naklado gremo v projekt.Izbor slik ,oblika velikost,kvaliteta,cena...Naj vsak zainteresirani pove svoje naročilo in skupni seštevek tega dne pa,da po mesecu dni vidimo dejansko stanje. Upam ,da to ne bo samo ideja in želje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2006 6:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Kot sem ti že rekel. Jaz bi tudi sodeloval. Gotovo bom vzel vsaj en izvod, pa tudi kakšna fotka se bi našla. Glede na to, da si to zastavil kar optimistično, bi bilo mogoče dobro, da se bolj konkretno glede naročil in slikovnega gradivo menimo preko zasebnih sporočil ali pa odpreš novo temo, v katero se vpiše vsak, ki je zainteresiran za nakup oz. kdo ima take fotke, ki bi bile primerne za objavo. Na forumu sem jih videl že precej dobrih.

Torej veselo na delo in veliko uspeha pri uresničevanju tega cilja.
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pon Jul 03, 2006 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Ali bi vsako leto ,ko delajo sedežnice da bi tiste fotke gor dali?no vsaj eno sliko ,eno zasneževanje potem pa tereni...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2006 10:03 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Čez kakšne 10 dni bo osnutek narejen,brez panike.lepo po vrsti.
Najprej naročila;"Dedi naroča 10 kosov,skupaj naročenih že 11 kosov.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Mare
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2006 10:23 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 19:47
Prispevkov: 236
Kraj: Mislinja

Jaz naročam 3 izvode.
_________________
Sezona 2008/2009:
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Frenk
PrispevekObjavljeno: Tor Jul 04, 2006 10:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 21:52
Prispevkov: 558
Kraj: Šoštanj

Frenk naroča 5 kosov.
LP Frenk
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 1 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar - Smučišča 2007
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB