Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2016/2017

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Naslednja
 Vogel - aktualne informacije 2016/2017 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 22, 2017 6:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Škoda, da rannt ni že včeraj napisal svojega sporočila, ker sem se jaz danes odpravil na Vogel in bil krepko razočaran.

Smuka je zaradi ogromno kamenja res zelo slaba, vsaj Zadnji Vogel bi moral biti zaprt, pa Kratki plaz verjetno tudi. To, da ju imajo odprta, jim kar zamerim - verjetno vedo, da bi precej manj ljudi prišlo, če ne bi imeli odprtih teh prog, ki jih imajo.

Nad Voglom, vključno z osebjem in njihovim trudom, sem bil v zadnjih letih zelo navdušen, kar sem tudi v svojih postih pogosto omenil. Danes se mi ni zdelo, da bi se kdo kaj pretirano trudil glede kamenja. Dobro, enkrat sem videl enega od nadzornikov, ki je kamenje pobiral na Konti, sem pa dobil občutek, da bi se dalo storiti precej več.

Sicer pa ja, vremensko zelo lep dan, tisti sneg, ki je, je pa seveda kvaliteten. Ko sem se enkrat sprijaznil s tem, da bom moral spet poservisirati smuče, se je, predvsem na Konti in Storeču, dalo prav lepo smučati. Žagar je prevozen, a zaprt, čeprav je na njem manj kamenja kot zgoraj na smučišču.

Do naslednjih snežnih padavin odsvetujem obisk.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2017 5:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


V ponedeljek sem se tudi sam s slabšimi smučami odpravil gor. In lahko le potrdim da je kamnov res veliko, nekaj je res tudi zmletega lesa vmes ki so ga poleti navozili na proge. Če boste hodili gor se odpravite z starimi smučami, da bote lahko zavijali brez skrbi, ker je sicer sneg lepo utrjen. situacija se bo s časom morda izboljšala saj sneg vozijo na kritična mesta s sanmi.
Se pa ne spomnim da bi pri samo toliko snega smučal gor.

image ru

free picture upload
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dejvi
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2017 8:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec smučišč
Snemalec smučišč

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 7:45
Prispevkov: 571


Gapi kako pa je na tej družinski progi - druga slika?
_________________
Video arhiv
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2017 8:34 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Tudi na tej so kamni je pa res da samo zgoraj. Tisti dan mi je en žicničar rekel da bodo na to progo do večera vozili sneg tako da je mogoče zdaj kaj bolje.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Valjhun
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2017 10:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 14:47
Prispevkov: 164


Pozdravljeni, jutri se odpravim na smučišče, pa me zanimajo razmere, predvsem izven prog.
Kakšna fotka bi bla dobrodošla

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gost2
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2017 10:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 17:45
Prispevkov: 678


@ Valjhun : vem da nisi imel ravno tega v mislih, pa vendar ...

http://www.whatsupcams.com/en/webcams/slovenia/upper-carniola/bohinj/vogel-ski-resort-snow-park

http://www.whatsupcams.com/en/webcams/slovenia/upper-carniola/bohinj/vogel-ski-resort-view-orlova-glava-triglav

http://www.whatsupcams.com/en/webcams/slovenia/upper-carniola/bohinj/ski-resort-vogel

http://www.whatsupcams.com/en/webcams/slovenia/upper-carniola/bohinj/lake-bohinj-ribcev-laz
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
jest20
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 07, 2017 11:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Feb 2012 19:36
Prispevkov: 33


gapi202 je napisal/a:
Tudi na tej so kamni je pa res da samo zgoraj. Tisti dan mi je en žicničar rekel da bodo na to progo do večera vozili sneg tako da je mogoče zdaj kaj bolje.

No niso ga nanosili. Kamnolom je bil do tega vikenda
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 9:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


jest20 je napisal/a:
gapi202 je napisal/a:
Tudi na tej so kamni je pa res da samo zgoraj. Tisti dan mi je en žicničar rekel da bodo na to progo do večera vozili sneg tako da je mogoče zdaj kaj bolje.

No niso ga nanosili. Kamnolom je bil do tega vikenda


ampak so se trudili in skoz pobirali kamenje.
mi smo smučali do pol dveh, pa je bilo prov fajn.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zeko
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 3:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2016 13:54
Prispevkov: 135


Če pade pade , če a ne pa tud ni nič škode, sej polet not dobijo - tako pravjo v Bohinju. Direktor je uspešen, samo mu bo zmanjkalo idej. Letos bo zimski obisk katastrofa, saj je šlo 40% sezone v nič. Snega je sedaj dovolj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 08, 2017 5:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


se mi zdi, da je na voglu zadnje zime zmeraj isto...do konca januarja skoraj nič. potem ga pa vrže meter in več, pa je smuka do aprila.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Stane60
PrispevekObjavljeno: Pet Feb 10, 2017 5:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 15:18
Prispevkov: 406
Kraj: Kašarija (Dežela kranjska nima lepšga kraja,...)

Vogel bo pač postal "pogojno" smučišče. Kmalu bo odprt le pol sezone in še to le dolgočasni del. Če pa bi jim dovolili zasneževanje, bi bili na istem kot ostali. Umeten sneg je drag, stroške pa bi težko poleti "not dobili"!
Mogoče se pa le pri vremenu kaj spremeni !
_________________
2021/2022 31x: 16x Krvavec, 6x Golte, 2x Celjska koča, 1x Stari vrh, 6x Rogla
2022/2023 21x: 11x Krvavec, 1x Cortina dʼAmpezzo, 3x Kronplatz, 6x Rogla
2023/2024 20x: 12x Krvavec, 4x Kronplatz, 4x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
StarGazer
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 10:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Jan 2010 13:43
Prispevkov: 124


Še nekaj aktualnih informacij....

Včeraj pripeljal in parkiral na prvih parkingih pod gondolo malo pred deveto. Na kartah pred mano 3 ljudi, 9.15 bili že na gondoli. Res presenetljivo malo ljudi za vikend.
Zgoraj pa kot ponavadi pravljica:) Sonce, v dolini megla, ki pa se je do konca dneva pogoltnila še Zadnji Vogel. Padavine prejšnjega tedna so lepo zalile hribe. Res je da snega ni niti približno toliko kot prejšnja leta, je pa snega po progah dovolj. Nisem videl niti enega kamna. Proge na delih malo grudaste, ampak nič kritičnega. Niti na vrhu Orlovih niti na Zadnjem. Tudi na smučišču ni bilo gužve. Občasno se je malenkost zagužvalo na vrhu Orlovih, pa enkrat smo čakali na Zadnjem kakšnih 5 minut... Žagarjev je zaprt, je pa verjetno prevozen, ker je tudi v dolini dovolj snega. Zjutraj sem planiral iti do dol, ampak na koncu je bilo vse v megli in sem izgubil voljo...

Res sem bil presenečen nad majhnim obiskom, pa še od tega je bilo ogromno tujcev (Hrvati, Angleži, Francozi... vsi možni). Se mi pa na splošno letos na SLO smučiščih zdi manj ljudi kot prejšnja leta...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ledenko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 10:37 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


Stane60 je napisal/a:
Če pa bi jim dovolili zasneževanje, bi bili na istem kot ostali. Umeten sneg je drag, stroške pa bi težko poleti "not dobili"!


Menim, da bi dobili dovoljenje za zasneževanje, če bi si to resnično želeli in se dovolj potrudili.
Na smučiščih je najdražji tisti sneg, ki ga ni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zeko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 13, 2017 6:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Nov 2016 13:54
Prispevkov: 135


Pod Voglom - Ukancu je pred desetletjem en domačin naredil hidroelektrarno cev premera cca 60cm, pa mu še sedaj dela. Cev je vkopana v zemljo in je dolga več kot 1 km. Torej verjetno je res blef, da ne morejo naredit zasneževanja ali pa se jim ne da, kar je v Bohinju bolj verjetno.Vogel za dobre smučarje ni zanimiv, ker ni terenov. Hodijo pa tujci, ki so začetniki v smučanju nastanjeni pa so v angleških hišah na Bledu in Bohinju. V lastništvu imajo že min.500 postelj v zasebnih hišah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PogachnyK
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2017 7:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2012 19:03
Prispevkov: 170


Danes na Voglu sončen ter topel dan

Sedežnica Zadnji Vogel neki heca, tako da morata biti na dva sedeža eden prosti , Ljudi kar veliko. Predvsem Angležev..

Najde se tudi nekaj kamenja






_________________
[img]https://giphy.com/gifs/fandor-movie-scene-mime-film-3oEduSyEJzGEm60xR6[/img]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Naslednja Stran 10 od 12

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » Vogel - aktualne informacije 2016/2017
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB