Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Kitzbühel

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 Kitzbühel « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
exski
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 8:47 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2023 9:54
Prispevkov: 57


Zanimivo kaj naredi en dan razlike, ker v sredo, 8.februarja res ni bilo nobene gneče na progah. Je pa res, da sem jaz na Kitzbuhelski del prišel šele malo pred 12h, tako da ne vem kako je bilo prej.

Sicer jaz sem naletel samo na eno počasno štirisedo na Kitzbuhel predelu, to je Silberstube, ki je na srečo kratka. Definitivno imajo še kako napravo za zamenjat, no, upam da letos zamenjajo tri-sedo in sidra, kot je delili informacijo Miki.

@matejp: A si bil mogoče v Zillertal Areni, kako je pa tam z gnečo bilo? Meni je Arena bila tudi super, mogoče sem edino pogrešal kakšno širšo progo, vsaj teh širših ima KitzSki več, je pa res, da so tudi krajše, kot si omenil. Zillertal ima malce daljše proge.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
matejp
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 11, 2023 11:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 10:40
Prispevkov: 241


Sem bil tudi v Zillertal Areni preden sem prišel v Mittersill. Torej široke proge so po področjih:
- Hochkrimml z vrha do povezave s Konigsleittnom: modra na začetku, malo bolj rdeča na koncu (70, 71, 72, 76)
- Konigsleitten: črna in rdeča proti Gerlosu (38, 39, 42)
- Gerlos plato (ta je dokaj kratka) + rdeča proga v dolino (32+31)
- Zell - iz Karspitza do Rosenalma po rdečih...

Če se zategneš še do Hochzillertala pa imaš tam pri Kristallhutte res široko avtocesto... Res Zillertal je proti Kitzbuhelu prva liga...

Glede gneče pa se mi je zdela manjša v Zillertalu...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2023 11:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

exski je napisal/a:
V kombinaciji z Zillertal dolino, lahko narediš izjemen smučarski teden. Na sploh se mi zdi da mi Tirolska smučišča dosti bolj sedejo kot Dolomiti.

Zame je še boljša navezava s Ski Wlet Brixen. Če greš na smučkah, sta smučišči povezani s par 100 m avtobusa, če greš z avtom, si pa zelo blizu in takoj v osrednjem delu smučišča.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 15, 2023 12:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 422
Kraj: pod Strmcem

marko je napisal/a:
exski je napisal/a:
V kombinaciji z Zillertal dolino, lahko narediš izjemen smučarski teden. Na sploh se mi zdi da mi Tirolska smučišča dosti bolj sedejo kot Dolomiti.

Zame je še boljša navezava s Ski Wlet Brixen. Če greš na smučkah, sta smučišči povezani s par 100 m avtobusa, če greš z avtom, si pa zelo blizu in takoj v osrednjem delu smučišča.


Res, zelo priporočljiva varianta !
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 29, 2024 7:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 530


Še en razlog več za obisk Kitzbuhela. Lahko brez karte, le da se s čajčkom postaviš semle na start smuka in opazuješ turiste

https://fb.watch/pTCMlVJzeZ/
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Kitzbühel
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB