Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Naslednja
 Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 24, 2013 1:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131




Nazadnje urejal/a alioth Sob Avg 24, 2013 1:34 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
volki
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 24, 2013 9:17 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Apr 2011 18:54
Prispevkov: 188
Kraj: Maribor

Škoda, da takšne cene vozovnic niso ponudili pred desetimi leti. V tem času so zaradi neprimernih cen (sezonske, poldnevne, urne, ...), izgubili celo generacijo smučarjev.
Sem pa z ponudbo zadovoljen, saj bom za sezonsko karto za našo štiri člansko družino odštel 850 EUR, kar je 50 EUR manj kot lani.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 24, 2013 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

končno je nekdo pristal iz Marsa na Zemlji...oziroma mu je kuzla začela v rit skakat....dobor jutro ŠC Pohorje....mogoče, ampak res MOGOČE se je začelo kaj spreminjat.....včasih so za tako realno ceno, ki smo jo skaklkulirali že tam 2008, 2009...oča Rataj in Jesenšek djali, da naj pa pol v Avstriji smučamo....saj veste ono: s polno tazadnjo je lahko s ......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 24, 2013 9:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

fischerpro3 je napisal/a:
končno je nekdo pristal iz Marsa na Zemlji...oziroma mu je kuzla začela v rit skakat....dobor jutro ŠC Pohorje....mogoče, ampak res MOGOČE se je začelo kaj spreminjat.....včasih so za tako realno ceno, ki smo jo skaklkulirali že tam 2008, 2009...oča Rataj in Jesenšek djali, da naj pa pol v Avstriji smučamo....saj veste ono: s polno tazadnjo je lahko s ......


pa da ne bo kdo mislil da so radodarni: evo sezonska za Superski Dolomiti (ne bom pisal , ker vas večina ve zakaj se v tem sistemu gre) 710 evričev http://www.dolomitisuperski.com/en-US/prezzi_skipassen.html,
pa smučišče v Alta Badii, katero nas šije v številu prog, naprav, da se nam zblede.....510 evričev http://www.altabadia.org/3.pdf....


tak da ja začeli so se prskat po glavi....to je pa tudi vse....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
priško
PrispevekObjavljeno: Ned Avg 25, 2013 4:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2012 23:28
Prispevkov: 30


al pa so našli drugo destinacijo za žepe polnit. Ribnica - sezonska 310 eur. Zdaj pa res ne vem kdo je tu nor. Vseeno je na Arehu in Belviju več prog in naprav. Očitno se res dogaja to, kar se da že nekaj časa opazit - ata Rataj se poslavlja od Mb in odhaja na zahodno Pohorje (internetna stran je locena, zdaj tudi sezonske karte niso vec skupne...) evropski dnar pri gradnji naprav je ocitno zelo mikaven...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
yoichi
PrispevekObjavljeno: Ned Avg 25, 2013 6:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Maj 2012 22:38
Prispevkov: 87
Kraj: Ljubljana

Tisti, ki kupi pa za 310 evrov sezonsko za ribniško pohorje pa res ne ve kam z denarjem Pa če bi bila ta cena vsaj potem ko zgradijo gondolo ali pa povežejo s kopami.
_________________
Sezona 2012/13: 1x Višarje, 1x Krvavec, 2x Stari Vrh, 1x BKK, 1x Rogla, 6x Les Sybelles,1x Mb. Pohorje
13/14 1x Vogel 1x Grosseck-Speiereck 6x Les Sybelles 1x Krvavec
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andmer99
PrispevekObjavljeno: Tor Avg 27, 2013 11:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2010 10:24
Prispevkov: 201


fischerpro3 je napisal/a:
končno je nekdo pristal iz Marsa na Zemlji...oziroma mu je kuzla začela v rit skakat....dobor jutro ŠC Pohorje....mogoče, ampak res MOGOČE se je začelo kaj spreminjat.....včasih so za tako realno ceno, ki smo jo skaklkulirali že tam 2008, 2009...oča Rataj in Jesenšek djali, da naj pa pol v Avstriji smučamo....saj veste ono: s polno tazadnjo je lahko s ......


Aleluja, na pohorju se je zgodil cudez! Sem 3x gledal spletno stran, ce je to res uradno ali pa gre za kaksno potegavscino.

Ocitno pa jim je res resna sila ratala, da so se spet spomnili na nas lokalce, da bi jim lahko resevali rit. So le koncno skapirali, da bodo po normalni ceni naredili vec profita, kot pa da nabijejo ceno, potem pa vsi iscemo neke sindikalne, pa klubske, pa ne vem kake se variante, samo da bi malo ceneje prisli skozi.

Se mi pa na prvi obcutek zdi, da se pa otroska sezonska se zdalec ni tako fejst pocenila kot se je odrasla, saj bi naj bila 200 eur. Je pa lepa poteza druzinska, ce res velja 600 eur za starsa plus neomejeno otrok.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 30, 2013 12:33 am    Naslov sporočila: Pohorjet Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Do zdaj sem mislil, da je Pohorjet od ŠC, na računu pa s.p. iz Ruš.
Plačano pa na Branikovi blagajni v areni.
???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 30, 2013 8:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Ko boš otroke dal v tečaj smučanja, boš ugotovil, da bo račun izdal isti s.p , torej Iztok Tomšič s.p., pa adrenalinski park, pa kakšna animacija, kako tekmovanje v smučanju ipd. ....vse to je bilo včasih pod ŠC Pohorje, sedaj pa je že vsaj dve sezoni pod njim..... b V čem je problem???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 30, 2013 3:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


Moti ga verjetno to, da ni plačal direktno pohorju, ampak Iztoku, ki ima vse le v najemu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 30, 2013 6:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

No končno pa smo še to dočakal.Zahvala pa gre bankirjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zlatko83
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 30, 2013 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2009 10:29
Prispevkov: 168


Čeprav redno prebiram forum, le redko kdaj kaj napišem. Danes, ko gledam, kaj se dogaja, pa ne morem mimo tega. Po vaših postih sodeč, ste na forumu aktivni v glavnem mladi člani. Jaz sem smučal na Pohorju že za časa Čopa, pa potem Muca, Bedrača, pa tudi še sedaj v času Rataja, Vilerja.
Pohorje se je izgradilo v času Čopa. takrat smo doživeli kar velik razcvet in za tiste čase moderno smučišče. Potem so pohorsko vzpenjačo priključili k Certusu, pa dalje k Pohorju (sedanjim Termam). V tem času se ni napravilo praktično ničesar. Ponovni razvoj smo dočakali, ko so upravljanje prevzeli Branikovci. Bodimi realni, neglede na razmere, v katerih so danes na robu preživetja (kot se govori), so napravili ogromno (mislim, da ne rabim naštevat). Najverjetneje bi brez njih Pohorje končalo kot Zatrnik, Zelenica,.... Ne bom razmišljal, ali je bila njihova poslovna politika pravilna, po moji presoji so preveč intenzivno investirali, ampak mene pravzaprav to ne moti. Nam smučarjem bodo ostale nove žičnice, proge, zasneževanje,...upam, samo, da se razvoj spet ne bo ustavil za naslednjih 20 let.
Kot vsi, sem tudi jaz vesel cenejših vozovnic. Moram pa priznat, da plačam za teden dni smučanja v Dolomitih več, kot za celo zimo na Pohorju. Pa boste rekli, da ni primerjave??? Jaz se enako smučam tako v Altabadiji, kot doma na Piskru ali v dolino. Boste rekli razrite proge. Tudi iz Kronplatza je ob 12 uri v dolino že njiva. Znajo ali ne znajo teptat, zasneževat, vozit žičnice,...jaz ne znam, pa tudi vsi vi najverjetneje ne.
Smučal sem po dobro in slabo steptanih progaj na Pohorju in v tujini.
Poskušajmo enkrat cenit tudi domače stvari.
Me pa danes prekleto moti ena stvar. To, kar počne sedanje vodstvo Športnega centra mi kar nekam smrdi po tihi privatizaciji. Slišim, da je že kar nekaj stvari v privat rokah. Upam, da so z poceni kartami res šli nam smučarjem nasproti, da niso te samo pesek v oči, da bodo na tiho vse privatizirali in na koncu bomo mi smučarji potegnili kratko??? Zdi se mi, da gre, razen malo cenejših sezonskih vozovnic, zadnje dve leti na Pohorju spet čas nazaj. Zakaj dobre tri mesece pred sezono vozijo topove v skladišče leasinga, če jih bodo čez dva meseca baje spet nazaj (tako se govori v TAM-u, kamor so odpeljali topove). Meni tukaj nekaj smrdi. Me en drek briga, kdo ma prste vmes,vodstvo, banka ali kdo drug. Mene je samo strah, da bom na stara leta lahko naše Pohorje gledal samo še od daleč
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Avg 30, 2013 10:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

zlatko83 je napisal/a:

Kot vsi, sem tudi jaz vesel cenejših vozovnic. Moram pa priznat, da plačam za teden dni smučanja v Dolomitih več, kot za celo zimo na Pohorju. Pa boste rekli, da ni primerjave??? Jaz se enako smučam tako v Altabadiji, kot doma na Piskru ali v dolino. Boste rekli razrite proge. Tudi iz Kronplatza je ob 12 uri v dolino že njiva. Znajo ali ne znajo teptat, zasneževat, vozit žičnice,...jaz ne znam, pa tudi vsi vi najverjetneje ne.
Smučal sem po dobro in slabo steptanih progaj na Pohorju in v tujini.
Poskušajmo enkrat cenit tudi domače stvari.



Sorry, ampak res ni primerjave......sploh pa ne z Dolomiti in sploh tista primerjava z smučanjem po Piskru in v dolino in Alta Badio-neposretčeno.....in ja nisem moker za ušesi...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 31, 2013 9:31 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

sicer se v temi pohorja ne oglašam, ker smučam na rogli, ampak se moram strinjati s fischerjem, da res ni primerjave med našimi in italijani. sicer sem še malo mlad, ampak vseeno že 26 let smučam na rogli in moram reči, da situacija ne gre na bolje. ni pravega razvoja, tako smučišča, kot storitev. še več, nivo kakovosti storitev se mi zdi da se niža, predvsem kar se tiče samih prog...za hotele me malo briga.
še najboljši pokazatelj vsega je moj ata. celo življenje je smučal po sloveniji in ni bil za tujino, je vedno rekel, da je tu dovolj. pa sem ga lani spravil na osojščico. in smo potem šli še 2x v avstrijo in to na dnevno smuko. če je človek pripravljen zamenjat smučišče oddaljeno 15 min za eno 2 uri vstran in dnevno karto, ki dosega 20% letne na rogli (posebna ugodnost) mislim, da smo vse povedal o kvaliteti. pa ne gre tu za naveličanost.

sicer pa verjetno vsi veste kako stoji unior te dni. upam, da turizem dobi v roke nekdo, ki ve kako se stvari streže. upam na drugo pomlad smučanja, ker zadnja leta je vse ostalo imelo prednost, razen dejavnosti, ki je postavila na noge tale turizem. ker bodo novi lastniki verjetno tujci, se tudi tolažim z dejstvom, da turizma ni mogoče preseliti, kot ostale proizvodnje.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Sob Avg 31, 2013 4:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

Zlatko 83 ,sekaš take mimo da se že celi dan režim,nekaj osnove poznaš ostalo pa pihaš mimo -mogoče si že prestar,ampak vseno da ti mogoče malo pomagam pri osvežitvi spomina.Branikovci so to prevzeli,potem pa se pri enem šanku porodi ideja ŠPC tak da ne nakladat o privatizaciji vsi vemo kdo stoji zadaj ŠPC žal se akterjem te igre računica ni izšla-zakaj ne vejo oni sami najbolj. O karti v Dolomitih superski dolomiti ni nikoli stal manj kot letna karta za pohorje,mogoče tebe če si kje blizu njihovih krogov,vsi ostali jo morajo plačat dosti več.Domače stvari cenim zelo, sam ta naš hrib mi je za smučarijo postal precej tuj,to pa ravno zaradi kvazi rešiteljev Pohorja razni,Jesenški ,Rataji,Vlerji,Ivanjkoti,BedračiI,Geriči,Kranjčeki ,Zorkoti,Senčarji,Vogrinci,Kvasi,Ferki ITD.... Karto kupite lahko brez skrbi bankirji furajo celo stvar da se poplačajo pa pritisk občine in države je dosti prisoten .Neobremenjeni ljudje ki vodenje prevzemajo ,stvar vodijo ,zgoraj omenjeni so skrbeli samo za svoje žepe
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 52, 53, 54  Naslednja Stran 53 od 54

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Mariborsko Pohorje - aktualne informacije 2012/13
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB