Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Kronplatz

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 62, 63, 64
 Kronplatz « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
-_m4tj4z_-
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2024 11:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Feb 2010 12:11
Prispevkov: 420


jst gledam, da sm ob 8:05 na Gasslu in parkiram spodi brez težav...v miru se preobujemo, poberemo stvari in ob 8:15 si lih lepo pri vratih, ko se odprejo in se odpeljes na vrh.

Sm pa bl zgodnje sorte in ne vidim smisla, da bi prišel tja šele ob 9h ali pa kasneje.

Če pa greš na popoldansko, se pa spodi že najde kakšen parking fraj.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cvirn1
PrispevekObjavljeno: Sob Feb 24, 2024 11:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2021 17:32
Prispevkov: 18


Lahko pa tudi v Risconeju parkiraš, tam je navadno precej prosto....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tonka
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 25, 2024 2:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2019 18:56
Prispevkov: 19
Kraj: Ljubljana

marko je napisal/a:
Ker sem se končno naučil lepiti slike, nekaj posnetkov iz začetka sezone. Tole je začetek nove proge (popravite me, če ni nova):

Sem vesel slik, letos prvič po mnogih letih nisem na Kronplatzu in me je matral firbec, kako je s tem novim odsekom ...
Piše, da so prenovili tudi žičnico Col Toron, ne vem, ali je to res. Ima kdo kakšno sliko?
_________________
Forum žičnice!
http://zicnice.mojforum.si/

21/22: 4x Schladming, 5x Kronplatz, 1x Drei Zinnen, 1x Kronplatz-Alta Badia-Arabba
22/23: 1x Višarje, 5x Kronplatz, 1x Kronplatz-Alta Badia-Arabba-Marmolada, 1x Drei Zinnen, 2x Krvavec, 1x Obertauern
23/24: 1x Krvavec, 1x Katschberg, 7x Arabba/Sella Ronda, 1x Turracher Höhe, 1x Obertauern


Nazadnje urejal/a Tonka Pon Feb 26, 2024 1:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
marko
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 25, 2024 11:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Na Col Toron ni nič novega. Še glede pogovora o parkiriščih. Jaz sem rabil veliko let, da sem prešaltal na lokalne avtobuse. Ne grem nazaj na avto. Se lepo preobuješ v hotelskem ski depoju na toplem ali pa v skidepoju na smučišču, pa ti še opreme ni treba vlačiti na avtobus. Drugače pa ja, je kar nekaj "skritih" parkirišč na gori. No niso ravno skrita, saj jih lahko večino najboljših vidiš med smučanjem.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 62, 63, 64 Stran 64 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Kronplatz
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB