Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Katere rabljene smuči in pancarje kupiti kot začetnik

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Katere rabljene smuči in pancarje kupiti kot začetnik « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
slocija
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 08, 2011 9:33 am    Naslov sporočila: Katere rabljene smuči in pancarje kupiti kot začetnik Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Okt 2011 9:20
Prispevkov: 3


pozdravljeni

Sem smučar začetnik in me zanima katere pancerje in smučke kupiti?
velik sem 177 sm in imam 76 kg zanima me katero velikst smuč naj kupim koliko radija naj imajo , zanima me čisto vse. smučati sem začel prejšno leto in sem smučal vse skupaj cca 10 dni. Sem študent tako da nebi vzemal smučke vrhunske kvalitete ..cca do 200 eu .

Vnapej se vam zahvaljujem za vaše odgovre
lp.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 08, 2011 9:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

Kljub temu da si začetnik moraš razmišljati za v naprej. Če boš kupil popolnoma začetniške smuči jih boš kmalu v znanju prerastel - odvisno je seveda tudi koliko misliš smučati.
Predlagam ti Elanove Waveflex 10 , če se pa boš zares odločil še za malo mehkejše pa vzami Waveflex 8. Najbolje bi bilo da počakaš do prvih testiranj na smučiščih pa v živo probaš.
Dolžina pri takšni vsestranski smučki pa 168cm.
_________________
Work less, CLIMB more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
slowinter
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 08, 2011 12:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

Se strinjam s predhodnikom glede vsega. Le dolžina naj bo 160, začetki bodo lažji, pa tudi kasneje mislim da ne boš pogrešal tistih 8 cm stabilnosti pri večjih hitrostih
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
slocija
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 9:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Okt 2011 9:20
Prispevkov: 3


HVALA ZA VAJINE ODGOVORE ZANIMA ME ŠE ČE LAHKO KDO NAPIŠE TOČNO DOLOČENE SMUČE IN ALI JIH IMAKDO ZA PRODATI ?
LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slowinter
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 12:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 3:56
Prispevkov: 70
Kraj: Kamnik

uros ti je že napisal točen model, za povpraševanje oz. pregled ponudbe pa uporabi male oglase levo zgoraj in bolho
_________________
Na kanto!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
peky08
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 3:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2011 22:34
Prispevkov: 41


slocija je napisal/a:
HVALA ZA VAJINE ODGOVORE ZANIMA ME ŠE ČE LAHKO KDO NAPIŠE TOČNO DOLOČENE SMUČE IN ALI JIH IMAKDO ZA PRODATI ?
LP


Jaz sem ti poslal ZS. Povej, če te zanima?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 09, 2011 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


slocija je napisal/a:
HVALA ZA VAJINE ODGOVORE ZANIMA ME ŠE ČE LAHKO KDO NAPIŠE TOČNO DOLOČENE SMUČE IN ALI JIH IMAKDO ZA PRODATI ?
LP


Na Bolhi imaš ene Speedwave 8 za 120 eur. Pokličeš, jih vzameš za 100 eur. Ni velik denar za solidno smučko, pa še vseeno ti bo, če jih boš kje malo podrajsal... ko jih boš čez par let prerasel ali uničil, pa kaj novega.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
slocija
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2011 9:21 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Okt 2011 9:20
Prispevkov: 3


najlepša hvala za vaše odgovore če ima kdo pancerja št 42 cena do 70 eu me lahko kontaktira flex naj bo min 70. lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 14, 2011 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


1. Flex ni absolutna vrednost - odvisno od proizvajalca lahko posamezna vrednost lahko pomeni različno trdoto. Glede na to, da imaš za sabo 10 smučarskih dni in manj kot 80 kil, ti bo pomoje popolnoma zadostoval moški vstopni model pancerja.

2. Počasi se začenja predsezonsko praznenje trgovin... za kakšnega desetaka ali dva več od tvojega proračuna dobiš nove pancerje, ki bi ti jih definitivno priporočal. Notranji čevelj se bo oblikoval po tvoji nogi in ne po nogi prejšnjega lastnika, zato boš na srednji in dolgi rok precej bolj zadovoljen.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro#33
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 16, 2011 5:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2010 17:39
Prispevkov: 48


js ti dam alpinine pancerje nek poprečn model malo rabljen za 20 eurov številka je pa 44,5
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 17, 2011 1:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Tako je ni vse po standardih, sebe imam za dokaj dobrega smučarja, pa mi trdi pancarji ne ustrezajo.
Probat, probat in še enkrat probat.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Katere rabljene smuči in pancarje kupiti kot začetnik
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB