Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Internet stran STC Stari vrh

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja
 Internet stran STC Stari vrh « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
komar
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 10:46 am    Naslov sporočila: Internet stran STC Stari vrh Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 10:40
Prispevkov: 2


Kako ocenjujete internet stran STC Stari vrh (http://www.stc-starivrh.si/)?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 2:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Meni se zdi za tako smučišče stran nadpovprečno.
_________________
Live your life

21xsmuču v letošnji sezoni vse Avstrija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 3:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

ok, povem tko. Niti NAJMANJ mi ni ušeč meni, kr je tam postavljen, in se ga slabo vidi zaradi ozadja. Drugače je ok, ampak mogoče še mal moti sikco u ozadju.
ps: slikca sct na vrhu je vedno na modrem ozadju, ampak ne zliva se z ozadjem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mlavta1
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarski vaditelj
Smučarski vaditelj

Pridružen/-a: Tor Okt 2005 21:30
Prispevkov: 369


Men se zdi tko, navadna! Ni tok slaba, zlo dobra pa že spet ne. Ocena: 6
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 7:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1017


Katastrofa od oblikovanja (sicer še vedno boljša od Kranjskogorske), drugače mi pa deluje, kot da bi jo nek srednješilec v MS Wordu naredu.
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 24, 2005 7:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

u wordu gotovo ni narejena, kr tist je šele obup... ja, tako stran sm delu ko sm se šele učil delat strani, meniji neki specialni, slike na robovih zabrisane, pač ni mi ušeč na sploh... to je nrdu pa en ka ma rad čimveč okraskov.. stran more imet OKVIR, in u okvirju je meni in use ostalo, ne pa da je usebina u okvirju, ki to sploh ni, in meni nekje u khm khm...
moja ocena pade 3 če mene uprašaš, čeprav usebina je nekak uredu (kjere strani od smučišč majo galerijo slik razn ta?)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 2:14 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

komentarji slik so narejeni za idiote...ocena 4
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
komar
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 5:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2005 10:40
Prispevkov: 2


Hvala vam za odgovore.
Vase mnenje me zanima zato, ker mi je v grobem poznana situacija na smuciscu. Nisem pa avtor teh strani.

Moje mnenje je sledece: glede na velikost smusisca se strinjam, da je taka internet stran nadpovprecna, vendar hkrati dodajam, da ni stvar uspeha v velikosti, ampak v kvaliteti ponudbe. Torej, s kvalitetno ponudbo se da doseci veliko vec, kot pa s povecanjem obsega ponudbe. Vedno bolj pa to velja za interent strani! Na zalost se tega se ne zavedajo mnogi. Upam da se ze kaj motim.
Tu mi ni vsec, kot je ze nekdo omenil, sama podlaga slike Starega vrha. Potem neskadje med izgledom menijev in ostalimi elementi. Zelo moteca je slika direktorja, ne samo na predstavitveni strani ampak na vseh podstraneh. Tu se vsiljuje vprasanje, kaj s tem hocejo sporociti, povdariti. Kolikor je meni znano so upravljalci smucisca ragistrirani kot d.o.o. in ne kot s.p. Tudi kvaliteta slik ni na nivoju.

Se bi se kaj naslo, vendar je nekje potrebno potegniti crto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 5:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

komar je napisal/a:
Vedno bolj pa to velja za interent strani! Na zalost se tega se ne zavedajo mnogi. Upam da se ze kaj motim.
ok, pohorci imajo dobro spletno stran, Kope imajo za silo ok, krvavec zelo malo gor, ostalo pa... nevem no...

spletna stran je pomembna, saj ljudje prvo pogledajo spletno stran (prvi utis o odnosu), dobijo osnovne podatke o smučišču in celo prenočitve. Pa ne mislt da zdej delam sebi ma mlavti delo, ampak moje mnenje...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 25, 2005 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

glede interetnihstvari mam isto mnenje, da ima pohorej zelo dobro stran v primerjavi z drugimi... daleč najslabšo ima SC Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
mark
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 06, 2005 3:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 11:28
Prispevkov: 68


morel je napisal/a:
glede interetnihstvari mam isto mnenje, da ima pohorej zelo dobro stran v primerjavi z drugimi... daleč najslabšo ima SC Cerkno


To pa res, najmodernejše smučišča, pa tak šit od internetne strani, naj jo dajo nardit enmu mulcu, pa naj mu dajo tisto sezonsko karto, sej jih ne bo ubil


Sicer pa je stran kr kul, nism jst preveč zahteven človk kot komar, je pa fajn da je internetna stran mal zrihtana, kranska in cerkno sta obup, mariborske pa sploh še nism vidu, bom šu zdej pogledat k jo tok hvalte
_________________
Teško je danas biti glup, prevelika konkurencija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 03, 2006 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


no ja .....stran je dosti boljša kot od kranjske gor ali celo mariborskega pohorja, (marib. pohorje zato ker nimajo spletne strani samo za smučišča!!!)
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 03, 2006 11:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

oprosti, ampak Mariborsko pohorje ima pa najbolšo stran. Imajo vse potrebne podake, webcame in prenočišča. Sej je prav da ni samo smučišče, ker nekateri ne grejo tja samo smučat!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 04, 2006 9:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


ja za sobe ima tudi stari vrh .....ampak stran od pohorja je POHORJE.ORG !!!

in ta stran je hkrati stran adrenalinskega parka , in nevem kaj še ....
mislim da tisti ki se odpravlja smučat, ga ne zanima adrenalinski park ...
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Munger
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 04, 2006 10:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:24
Prispevkov: 298


Ja, ampak saj je adrenalinski park in bike park in vse ostalo del ponudbe Mariborskega Pohorja, ampak poleti. Pozimi pa mislim, da na strani res ni težko najti podatkov o smučišču, saj imajo nenazadnje dve verziji strani (različna razporeditev povezav, pač glede na trenutno ponudbo in pa malo drugačno oblikovanje). Pohorje pač ni smučišče, ki bi oživelo samo pozimi, ampak se bojda nekako trudijo privabiti čimveč gostov tudi poleti. Pozimi pa mislim, da je na spletni strani smučišče kar v ospredju. Če imaš pa izbrano "poletno" stran, pa na desni strani klikni na "Pohorje pozimi"
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2  Naslednja Stran 1 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Stari vrh » Internet stran STC Stari vrh
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB