Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio....WTF

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja
 Elan Amphibio....WTF « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
n3o
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 25, 2010 10:04 am    Naslov sporočila: Elan Amphibio....WTF Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2007 0:04
Prispevkov: 60


veste kej več o tem!?!?

http://www.zurnal24.si/sport/vec-moci-vec-nadzora-192701/clanek

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 25, 2010 10:30 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


vsa čast Elanu za inovacije..Glede tega na trgu nimajo konkurence! Obvezno želim slišat mnenje uporabnikov če bo pa šansa pa seveda tut probat
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
AZ
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 25, 2010 3:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2007 4:37
Prispevkov: 27


Citiram:
Elan je namreč prvi proizvajalec, ki je uspel združiti dva različna profila smuči ? t.i. camber (tradicionalna konstrukcija mosta smuči) in rocker profil.

Že leta 2008 je Armada naredla to pri freeride modelu JJ...in tud od moje mame lanske K2 True Luv so že na podobn princip grajene....tak da niso ravno prvi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 25, 2010 3:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Sm jo vidu v živo, zgleda kr hudo.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 27, 2010 1:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


K2 in Rossignol (nisem ziher) imata že letos roker tehnologijo. Vsaj za K2 sem siguren da na vseh all-mountain smučeh.

Elanova je posebna samo do te mere da je pola-pola. Na eni strani carving dila, na drugi polovici pa dila z rokerjem. U bistvu nekako dva para v enem, dopoldan leva na levi in desna na desni za karvanje, popoldan pa desna na levi in leva na desni za lahkotno uživanje z rokerjem.
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
111tim1
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 29, 2010 1:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Dec 2010 11:13
Prispevkov: 1


Čeprav piše, da se jih bo lahk kupl šele febrarja oz. drugo sezono, sem jih vidu u enem privat Intersportu u bad kleinkirchheimu. 12-ka je stala 600 euru, 14-ka pa 700 euro.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76



Elan Amphibio 14


Elan Amphibio 82xTi
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
s1
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Feb 2010 15:58
Prispevkov: 187
Kraj: Gorenjska

In JeZn

Če si že vozu tole, kakšna pa je???
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 24, 2011 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


Lepa
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
RYBEK
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 6:16 pm    Naslov sporočila: ELAN AMPHIBIO Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Feb 2011 18:01
Prispevkov: 1
Kraj: CELJE

Kot kaže, sem imel na Rogli v soboto kar srečo; preizkusil sem na blef elanove smuči in sicer ravno waveflex 12 amphibio. Moje znanje smučanja s precej mehkejšimi smučmi ni na najvišjem nivoju, vendar zadovoljivo. Nad smučmi sem bil navdušen, saj so tako pri manjših kot večjih hitrostih lepo vodljive in mirne. Vsekakor moj naslednji nakup!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 01, 2011 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


we want more,we want more!!!
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 07, 2011 8:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Danes na Kühtaiju Elanov test, tako da sem poleg GSX in SLX poizkusil tudi Amphibio Waveflex 14. Moram reči, da sem bil kar presenečen, kako stabilna smučka je to, sicer odzivnost še vseeno ni takšna kakršne sem navajen, vendar za neko vsestransko smučko odlične lastnosti. Naredil sem tudi eno vožnjo, tako da sem zamenjal smuči, torej desno na levo nogo in obratno. Razlika se pozna, ni pa nič pretresljivega.

Kolegica je testirala ženski model, trenutno se ne spomnim, kako se imenuje, in je bila tudi zelo navdušena

Pa še slike, najprej Waveflex 14


In ženski model

_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 08, 2011 6:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


tomek je napisal/a:

Kolegica je testirala ženski model, trenutno se ne spomnim, kako se imenuje, in je bila tudi zelo navdušena


Insomnia
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Damjan-doc
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 29, 2011 11:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Nov 2005 23:31
Prispevkov: 370


Prejšnji teden sem testiral Elanove 12 Amphibio.
Prvi vtis malce negotov, ker sem pričakoval bolj agresivno geometrijo, vendar me je sama vožnja izjemno pozitivno impresionirala.
Zadeva je zelo vozna, primerna tako za lenuhe, kot za ultraše, izjemno vodljiva, odpušča napake.
Definitivno naslednji nakup.
Vse pohvale Elanu.
Še en razlog, da bom v bodoče ostal na Elanu.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Tor Mar 29, 2011 3:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Jaz sem jih tudi testiral v soboto na Kaninu. Žal je bila na večini smučišča megla, na spodnjih delih Selle Nevee pa plundra, zato kaj dosti v tisti uri nisem mogel preizkusiti, razen tega da sem bil navdušen na terenih kjer se je dalo spustiti (povezovalna proga Kanin - SN).
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3, 4, 5, 6  Naslednja Stran 1 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Elan Amphibio....WTF
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB