Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2010/2011

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Naslednja
 Krvavec - aktualne informacije 2010/2011 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
stainless
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 20, 2011 6:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 20:51
Prispevkov: 6
Kraj: Kranj

proge so perfektne("kar se da od krvavških ratrakistov pričakovati"); do 13, potem pa so še za večji "drek" kot pa so dopoldan.
_________________
2009/2010: Krvavec 12x, Kranjska gora 7x, Stari vrh 2x
2010/2011: Krvavec 4x, Kranjska gora 2x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
vrcika
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 21, 2011 2:49 pm    Naslov sporočila: Smučarski karti Krvavec - Rogla Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2010 17:16
Prispevkov: 4


Živijo!

Prodam 2 študentski smučarski karti za Krvavec ali Roglo za 30 EUR. Veljata od ponedeljka do petka do maja 2011.

Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 7:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Danes lepo vreme na Krvavcu. Ljudi na progah malo,avtomobili pa so bili parkirani skoraj do 6ke. So pa bile proge grozno trde, ponekod (vrh krvavca) celo ledene.
Sicer sem večino časa preživel na Njivicah kjer so mulci trenirali (ob 11 jih več ni bilo!) tako da je bila polovica proge zaprta. Kljub dobrim robnikom sem imel kar nekaj težav z rezanjem trde podlage, sploh ob večjih naklonih.

Bordal sem do cca. 13ure, ko je že pošteno odjužilo, tako da je bilo to bolj podobno surfanju kot bordanju.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 7:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


everts72 je napisal/a:
Danes lepo vreme na Krvavcu. Ljudi na progah malo,avtomobili pa so bili parkirani skoraj do 6ke. So pa bile proge grozno trde, ponekod (vrh krvavca) celo ledene.
Sicer sem večino časa preživel na Njivicah kjer so mulci trenirali (ob 11 jih več ni bilo!) tako da je bila polovica proge zaprta. Kljub dobrim robnikom sem imel kar nekaj težav z rezanjem trde podlage, sploh ob večjih naklonih.

Bordal sem do cca. 13ure, ko je že pošteno odjužilo, tako da je bilo to bolj podobno surfanju kot bordanju.

pa čofto so razrili ali je bila še dokaj deviška?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 8:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Kakor kje, nikjer pa ni bilo kupov ki jih ne bi mogel "prerezati" z bordom.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 23, 2011 8:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


everts72 je napisal/a:
Kakor kje, nikjer pa ni bilo kupov ki jih ne bi mogel "prerezati" z bordom.
se prav sel dan supr.
se vidmo jutr!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
frank
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2011 12:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Feb 2010 0:36
Prispevkov: 10


Prodam smčarsko karto Krvavec - Rogla (MLADI) ki velja do maja 2011
15eur


Nazadnje urejal/a frank Pon Mar 28, 2011 12:40 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Maxxis
PrispevekObjavljeno: Ned Mar 27, 2011 10:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Mar 2009 1:26
Prispevkov: 33
Kraj: 2cm nad snegom

Jaz sem bil na Krvavcu v torek, bil je super dan, prazno smučišče, proge so super zdržale do 12h, vrh Krvavca so bile celo ledene. Sončen dan, ravn prav topel/mrzel. Idilična smuka
Zaključil sem ob 13h, zaradi ostalih obveznosti, takrat so tudi proge spustile, kupov takrat še ni bilo, vsaj ne takšnih, da bi se skrivali za njimi

Upam, da v sledečem tednu izkoristim še en dan

lp
_________________
09/10: nič, ker mi šef še ni dal dopusta
10/11: Krvavec 3x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Maxxis
PrispevekObjavljeno: Sre Mar 30, 2011 4:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Mar 2009 1:26
Prispevkov: 33
Kraj: 2cm nad snegom

Ko bi to vedel, bi večkrat napisal, da si v naslednjem tednu želim še eno smuko

Danes bil gor, spet odlična smuka. Do 11.30 je držalo bp, so se pa odkrivale ledene plošče, kar mi ni všeč , potem je pa začel spuščat. Ob 14h sem zaključil, po smučanju na vodi v Tihi dolini O soncu ni potrebe zgubljati besed

Edina "graja" gre obvestilu o današnji tekmi na Krvavcu. Rečeno je bilo, da bo zaprto samo dopoldan (proga 13-vlečnica Zvoh in proga z Zvoha ter po srednji do Tihe doline-v Eskimsko vas)-zaprto je bilo še prej, ko sem odhajal. Ampak smo preživeli tud to

Naj napišem, da grem naslednji teden spet?
_________________
09/10: nič, ker mi šef še ni dal dopusta
10/11: Krvavec 3x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sob Apr 09, 2011 5:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


KONEC LETOŠNJE SMUČARSKE SEZONE 2010/11
Spoštovani obiskovalci, obveščamo vas, da je nedelja, 10.4.2011, zadnji dan obratovanja smučišča v letošnji smučarski sezoni 2010/11. Zahvaljujemo se vam za izkazano zaupanje in vaš obisk.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Ned Apr 10, 2011 4:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Pa glih zdej, ko bo začelo snežit...škoda, da niso objavili tega že v začetku februarja
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 11, 2011 10:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Še poročilo iz zaključka sezone v nedeljo. Ni kaj, hitr je blo letos konec.
Zjutraj je bilo pod nulo, tako da so bile proge pomrznjene, ampak polne grud snega, potem je spuščalo, po 12 plundra, veliko kamenja. Snega spodaj tako kot ponavadi za prvomajske, zgoraj pa slabše, naravnega snega tudi na Zvohu skoraj nič...








Novembra pa spet gor...
_________________
Sezona 21/22: 5x Krvavec, 4x Kranjska gora, 1x Vogel, Stari Vrh, Cerkno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
_nyc_
PrispevekObjavljeno: Sre Jun 15, 2011 11:49 pm    Naslov sporočila: da malo obnovimo temo. Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 0:48
Prispevkov: 351
Kraj: kranj

da malo obnovim temo, na krvavcu se premikajo
še link http://www.rtc-krvavec.si/si/zima/novica/n/a-brand-new-family-orientated-summer-adventure-park/

V preteklem tednu smo na Krvavcu začeli s postavitvijo Poletnega parka z različnimi doživljajskimi in zabavnimi aktivnostmi, namenjenimi predvsem družinam. Obiskovalcem bodo v sklopu Poletnega parka na voljo plezalno-pustolovski park, kolesarski park, spust z gorskimi karti in gorskimi skiroji, plezalni stolp, trampolini, poligon za lokostrelstvo, gibalno spretnostni poligon, frizbi golf in spust s tubo

Poletni park Krvavec bo odprt od 1. julija dalje, ko bomo tudi začeli letošnjo poletno sezono na Krvavcu. Kabinska žičnica bo obratovala vse dni v tednu, Poletni park bo odprt od četrtka do nedelje, za vnaprej najavljene skupine tudi ostale dni v tednu. [/url]
_________________
sezona 07/08: Krvavec 69x
sezona 08/09: Krvavec 70x. Stari Vrh 2x
sezona 09/10: Krvavec 56x. Stari Vrh 1x
sezona 10/11: Molltal 2x. Krvavec 64x. Kranjska gora 4x
sezona 11/12: kaprun 2x, Krvavec 79x
12/13: Krvavec 110x, Rogla 1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 07, 2011 12:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


http://www.hribi.net/spletna_kamera/krvavec/33
2 živi kameri iz krvavca zgledata zanimivo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
samokham
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 07, 2011 2:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Maj 2007 11:47
Prispevkov: 349


Jah morda v nedeljo na turno smuko.
_________________
www.khamikaze.net
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... , 12, 13, 14  Naslednja Stran 13 od 14

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Krvavec - aktualne informacije 2010/2011
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB