Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ribniška koča

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Naslednja
 Ribniška koča « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 15, 2008 7:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

tudi ovce že malo zebe

upajmo na čimprejšno zimo...
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
iceman
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 22, 2008 5:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:52
Prispevkov: 63


danes pa na ribniški že delajo sneg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
atomic sl12
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 22, 2008 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 20:21
Prispevkov: 197
Kraj: maribor

Kaj maš kake slike??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sk,ribnica
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 27, 2008 9:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opozorjen
Opozorjen

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 12:36
Prispevkov: 150


po mojih informacijah začne to soboto (29.11.2008) obratovat žičnica.
_________________
http://www.mojvideo.com/video-smucisce-ribnica-na-pohorju-in-apartmaji/207c894f096c574884b0
_________________
sezona 2009/2010
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sk,ribnica
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 26, 2008 2:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opozorjen
Opozorjen

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 12:36
Prispevkov: 150


bil na ribniški (26.12.2008) zakon blo !!!!!!!!????????????????????????'
_________________
http://www.mojvideo.com/video-smucisce-ribnica-na-pohorju-in-apartmaji/207c894f096c574884b0
_________________
sezona 2009/2010
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 28, 2008 5:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


sk,ribnica je napisal/a:
bil na ribniški (26.12.2008) zakon blo !!!!!!!!????????????????????????'

Jaz se že kr en čas spravlam na tole Ribnico oz. na Ribniško Pohorje, do Dravograda oz. Radelj ob Dravi bi še nekako znal priti, dalje pa ne vem če bi šlo, pa bi te prosil, če bi mi malce opisal pot, pa kakšna je cesta iz Ribnice do Ribniške koče, a je fjst strmo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 6:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Oj SMUČAR (KOPE)!

Če znaš prit do Radelj, je pot naprej čisto enostavna.

Če prideš iz smeri Dravograda, se pelješ skozi Radlje in za Radljami boš po 500 metrih videl smerokaz za Ribnico na Pohorju. Tam greš desno, prideš do Vuhreda in nadaljuješ proti Ribnici kot te vodijo smerokazi. Iz Radelj do ribnice imaš 12 km (10 km asfalta, 2 km makedama). Cesta je ok.
Ko prideš v Ribnico je v centru vasi križišče, kjer zaviješ desno proti Ribniški koči, tam imaš 1 km asfalta še, pol pa 7 km makedama, do spodnje postaje vlečnice na Ribniški koči.
Cesta na ribniško je prevozna in urejena, ne pa pozabit, da prevladujejo zelo zimske razmere. Do koče Pesnik ni neke panike (to je na pol poti od Ribnice do Ribniške koče) je široka cesta in ni neke strmine, od pesnika dalje pa je malce bolj zahtevna cesta, sploh če se s kom srečaš, zna bit za tistega ki vozi proti Ribniški problem, saj je včasih cesta spolzka in omogoča težko speljevenje. Kar se zgodi redko. Cesta ob normalnem vremenu je vedno posuta in urejena, ob malce slabšem vremenu pa zna bit zanimivo.

Če pa si bolj na ziher uprabiš verige in ti bo brez najmnjšega problema uspelo.

Načeloma pa cesta ni zahtevna, razen tistega dela za kočo Pesnik, zna včasih popestrit dogajanje.

Ampak, ko prideš na vrh je z razgledom in urejenimi progami,prijaznim osebjem vse poplačano.
_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 29, 2008 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Si se pa res potrudil, hvala ti za izčrpen opis poti, z Dravske doline gor se še nikol nism peljal, zato ker poleti, ko grem nabirat borovnice na Pohorje, vedno pustim avto na Kopah, pol grem pa peš do Ribniške koče, pozimi pa še nikol nisem bil gor, se bom še odloču, če bom jutri šel ali ne, kam mi pa bolj svetuješ da grem, v Ribnico ali na Ribniško kočo, kje se bolj nasmučaš, predvidevam, da bi imel več od smuke na Ribniški koči, ker v Ribnici obratuje le vlečnica Ribnica I.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 8:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Sory, ker pišem šele zdaj, verjetno si že s smuke.

Absolutno je Ribniška za moje pojme boljše smučišče kot v Ribnici, tudi če bi bila odprta celotna proga Ribnica 1.

Sicer sem pa bil danes na Ribniški in ti povem, da je bila smuka danes po moje ena izmed najlepših v tej sezoni. Nebo, kot bi ga kdo opral, brez oblačka, proge v nulo zrihtane,....

No če si bil na Ribniški pol si zadel pravi dan.

lp
_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
sk,ribnica
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 30, 2008 9:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Opozorjen
Opozorjen

Pridružen/-a: Ned Nov 2008 12:36
Prispevkov: 150


smučarU1 rekel si da, je po tvojem mnenju boljše smučišče, smučišče na ribniški koči. proge pa to že mogoče ampak, ko pa razgled v ribnici je blo skos lepo sicer ni sijalo sonce ko pa si pogledal na WebCam za ribniško kočo pa nisi videl nič sama megl. Bil sem gor proge so za 5 sam, kaj pa praviš na to da vlečnica vsako vožnjo navzgor saj enkrat, čene dvakrat stoji. saj je bila včeraj, ko sem vam prinesel slike tut megla tu v ribnici, sem sicer tut tiste slike zbrisal in jih nisem dal gor ampak tak ko je prišla tak je tut šlas ne pa tak ko na ribniški, ko je blo 5 dni zaporedoma sama megla???????????????????????? no res da na vreme nemorejo vplivat proge sam......... Dans je bla v ribnici taka gužba, da so mislili to strmo progo odpred pa je pol niso mogli, ker je vikl na ratraku crknu pa vseeno si moral čakat da si lahko približal karto sistemu Tic najmajn 5 - 10 minut takta tudi tu v ribnici mamo "gužbo"


pusti pravopis smučarU1
_________________
http://www.mojvideo.com/video-smucisce-ribnica-na-pohorju-in-apartmaji/207c894f096c574884b0
_________________
sezona 2009/2010
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 31, 2008 1:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Ej sk,ribnica ne govori bedarij okrog vremena. če je slabo vreme na Ribniški je verjetno tudi v Ribnici.
Res je bila megla pretekli teden do nedelje, v ponedeljek,torek in danes pa je na Ribniški brez oblačka, medtem ko v Ribnici veš kak je bilo.

Tak da če ne boš nehal govorit bedarij, ti bom še naprej slovnične napake omenjal.

Sicer pa ni lepo, da govoriš čez Ribniško kočo, ker čez par let, ko bo projekt končan, bo itak vse povezano in ljudje bodo smučišča poznali kot Ribniško pohorje in ne kot Ribnica ali pa Ribniška koča.
_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 31, 2008 10:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Ne, potem sem se raje odločil za današnjo smuko na Ivarčkem, ker mi je dost bližje, samo vsekakor bom v tej sezoni enkrat zagotovo prišel smučat na Ribniško Pohorje, saj si že enkrat napisal koliko kilometrov je iz Velenja do Ribniške koče, okoli 80 če se ne motim, prosil bi te, če bi mi lahko še enkrat posredoval ta podatek
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smucarU1
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 1:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Dec 2008 12:24
Prispevkov: 83
Kraj: Maribor

Ja od Ribnice do Slovenj Gradca jih je 46 km. Do velenja pa še enih 20 se mi zdi. Pa iz Ribnice do Ribniške koče še imaš 8 km. Tako da tu nekje okrog 70-80 km.

Priporočam, da izbereš lep dan, da se ne boš zastonj vozil tako daleč, ker ko je lepo vreme na Ribniškem pohorju, je smuka res ta prava.

Na Ivarčkem pa še nisem bil, tako da ne vem kako je, lahko pa malo opišeš, če se ti da, mogoče grem tudi sam pogledat to smučišče.

Pa srečnega in zdravega v letu 2009!
_________________
2008/2009 38x na smučišču
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 01, 2009 11:55 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Velenje - Slovenj Gradec: 26 km
Slovenj Gradec - Ribnica na Pohorju: 46 km
Ribnica na Pohorju - Ribniška koča: 8 km
---------------------------------------------------
VELENJE - RIBNIŠKA KOČA: točno 80 km, pa pol, če se bom še zgubu, ajde 90 km

Tako kot si dejal za Ribniško Pohorje, je tudi na Ivarčkem boljša in bolj idilična smuka, če je seveda jasno vreme, tako je bilo tudi včeraj, fenomenalno je bilo, da o nočni smuki sploh ne govorim, je pa res, da je smučišče cel dan oz. večji del dneva v senci, tako, da je sibirsko mrzlo

Gor sem se peljal po tisti poti, pač tam mal pred Slovenj Gradcom zaviješ levo (gledano z Velenjske smeri), potem greš čez center, nato pa slediš smerokazom za Ravne na Koroškem, na krožišču slediš smerokazu za Ravne na Koroškem, nato se pelješ en čas naravnost nato pa greš desno, kjer piše Graška gora, Vodriž..., nato pa je čez nekaj metrov zopet krožišče, kjer zopet iščeš smerokaz za Ravne na Koroškem, no v glavnem da ne dolgovezim, nimaš kje sfalit, po tej poti mi je sicer 11 km bližje kot pa čez Otiški vrh, tu čez imam točno 40 km, nazaj sem šel pa potem čez Ravne na Koroškem, Otiški vrh, Pameče, Slovenj Gradec, pa je pot malce daljša (51 km). Ti ko se boš prpelu do Otiškega vrha, greš potem samo za Ravne na Koroškem, potem je pa v Ravnah spet eno krožišče, kjer slediš smerokazu za Kotlje, potem pa tako ali tako nimaš več kje zgrešit, ker je v samih Kotljah odlično označeno kje se gre za Ivarčko

Tudi z moje strani srečnga pa zdravga, da bo predvsem zdravja, to je najbolj važno!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2009 10:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Ali imajo na Ribniškem Pohorju tudi tak sistem kart, pač da jih lahko kupiš po 11. uri, po 12. uri, po 13. uri..., ker ponavadi ko grem na Kope smučat vzamem zmeraj tisto karto po 12. uri, pa če bi že šel kdaj na Ribniško Pohorje smučat bi naredil isto, pač smučal bi od 12.00 do 16.00.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Naslednja Stran 11 od 13

Kazalo po Smucisca.net forumu » Projekti in ostala smučišča » Ribniška koča
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB