Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Naslednja
 Kope - aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 9:58 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

mariborcan je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
Takole ti bom rekel: ta vikend je bil čisto OK. V soboto se je na Cojzarici po 12 uri dvignila megla, in se je dalo čisto OK smučat, v nedeljo sem bil na Kaštivniku ob 8.10 zjutraj in je bilo sonce (do 9.30), šele ob 11. se je začela spuščati megla (v pasovih-BTW takrat mi je bilo že čisto vseeno, ker sem šel počasi domov), edino v ponedeljek je na Cojzarici bil sneg in občasno megla. Kaj sem hotel povedat?? Da se je dalo čisto solidno smučat vse tri dni. Če pa nimaš veselja in hočeš čakat na sonce, pa čakaj.....samo ne jamrat...
Hja, za nazaj je lahko govoriti, napoved pač ni bila ravno ugodna. Pa tudi je razlika, če imaš sezonsko, takrat sem jaz tudi hodo v vseh mogočih razmerah gor (mislim tu v MB, na Kope se ravno nisem vozo) in pač tudi hitro domov, če ni bilo fajn. Če pa moram plačat karto in prevoz, pa se v neki slabi napovedi sigurno ne bom vozo na Kope...poleg tega sam praviš, da je ob 11 nastala megla, jaz pa brez letne pač grem nekje okvirno za cel dan. Kaj sem hotel povedat?? Da je v mojem primeru smiselno počakati na vsaj kolikor toliko lepo napoved, jamram pa zato, ker se mi zdi neumno in me jezi, da v teh ugodnih razmerah zadnja dva dni (sre., čet.) niso obratovali v večjem obsegu (Pungart in Sedlo sta tak brez veze).


V soboto je bil ob 11 na Kaštivniku samo en smučar (prišel iz smeri Vuzenice-tako so mi povedali v novi gostilni na spodnji postaji Kaštivnika) in so zagnali zanj sedežnico.....Web cam dela čudeže.....Ekonomska računica?? Govorim za nazaj? Ja če si pa rekel, da tako ni bilo za smučat, sem ti odgovoril iz prve roke, da se je dalo (predvsem v nedeljo od 8-11 na Kaštivniku). Tri ure je več kot dovolj, če smučaš intenzivno po tej progi, zato pa res ne rabim celega dneva......Sprijazni se, da je konec sezone in da se tudi Pohorje (ne glede na obilico snega trenutno) počasi zapira.........


Nazadnje urejal/a fischerpro3 Pet Mar 28, 2008 12:32 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Piskut
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 12:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 22:50
Prispevkov: 11


Hello!

Jah jest sem bil na Kopah od petka 21.3. do pondeljka 24.3. in vam povem, da je bla smuka naravnost enkratna! V petek sta bli res odprti sam sedlo in pungart, pa še pihalu je full, ampak je blo pa zato ostale tri dni ekratno!Sobota je blu še najbolš, ko je blu na Kaštivniku približno 15-20 cm celca, v nedeljo smo mel pa celo mal sonca prec zjutrej, pa tud pol ko se je megla spustila okol 11.30 je bla samo na zgornji tretjini, spodej pa je blu jasno!

Tko da jest še nisem smučal na bolš pripravljenem Kaštivniku, kot je bil ta (podaljšan) vikend. Res pa je, da so ble proge (tud pol ko so jih steptal) zelo mehke, kar pa je normalno, če je pa tuk snega zapadlo!

No z eno besedo je blo SUPERCA!

Tkule je blu čist zjutrej v soboto


Po celcu je blo res superca smučat


Še Kaštivnik


V nedeljo na Kaštivniku


Pogled s Kopnika v pondelk


Edin kar ni blo dobr, da nam je tkule avte zametal
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 12:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Piskut, globok poklon za slikce, slika pove več kot tisoč besed....No, MB-čan upam, da si sedaj videl kaj si čez vikend zamudil.........

No, še moji vtisi http://www.youtube.com/watch?v=j_2qlYpRz1U
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

wau ,sta pa res srečkota,res noro,pa če nič ljudi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Piskut
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 5:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Jan 2008 22:50
Prispevkov: 11


Jah to sm pa res pozabu napisat!
Gužve pa nikjer nobene!Tud enkrat v 4 dneh mi ni blo treba čakat tud sekunde ne! Na kero kol žičnico si se prpelou!
Sploh pa ne v soboto, ko se nas je po Kaštivniku vozilo ene 10!Pa ne pretiravam!Takrat še za sendvič niso zaslužil, kaj šele za elektriko!

fischerpro3 a ti si bil tud v soboto gor al sam v nedeljo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 5:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Samo v nedeljo.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

fischerpro3 je napisal/a:
V soboto je bil ob 11 na Kaštivniku samo en smučar (prišel iz smeri Vuzenice-tako so mi povedali v novi gostilni na spodnji postaji Kaštivnika) in so zagnali zanj sedežnico.....Web cam dela čudeže.....Ekonomska računica?? Govorim za nazaj? Ja če si pa rekel, da tako ni bilo za smučat, sem ti odgovoril iz prve roke, da se je dalo (predvsem v nedeljo od 8-11 na Kaštivniku). Tri ure je več kot dovolj, če smučaš intenzivno po tej progi, zato pa res ne rabim celega dneva......Sprijazni se, da je konec sezone in da se tudi Pohorje (ne glede na obilico snega trenutno) počasi zapira.........

Hja, če je uradno bilo odprto, potem bi bilo edino za skritizirat, če za tega enega smučarja ne bi zagnali...ekonomsko splačalo pa se jim verjetno res ni...ali pa tudi...ne smeš gledati samo tega enega smučarja in stroškov s sedežnico, ampak upoštevati tudi negativno reklamo, če bi se razvedelo, da je nekdo za brez veze gor šel, ker so bili žičničarji pač mnenja, da se za enega ne splača obratovat.
No, seveda govoriš za nazaj, po napovedi ni bilo za sklepati, da bo sprejemljivo vreme. Mogoče sem edino res malo preveč posplošeno napisal, da je bilo tako slabo vreme, da človek ni imel veselja kam gor hodit, ker zdaj tak točno po urah (ned. 8-11 npr.) se res več ne spomnim, kakšno je bilo, vsekakor pa v splošnem te dneve med vikendom ni bilo ravno lepo vreme. Sicer pa me veseli za tebe, Piskuta in ostale, ki ste bili gori, da ste se fajn meli in nasmučali.
Jasno mi je, da se sezona končuje in da počasi zapirajo, saj z ekonomskega stališča je to tudi kar razumljivo, moja kritika se je več al manj nanašala na to, da bi lahko v torek in sredo, ko je bila lepa napoved in je bilo pričakovati kakšnega smučarja več, pognali tudi Kopnik in Pahernik, če so se že odločili, da smučišča ne zaprejo v celoti (Pungart in Sedlo sta delala).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 28, 2008 10:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Web cam dela čudeže.....samo to ti povem in ne govorim za nazaj.....preden grem, stopim na balkon, pogledam na Partizanko, Cojzarico in dalje proti Kopam, ter se odločim. Če bi se zanašal na napovedi, bi bil letošnjo sezono marsikdaj za pečjo.....pa pač nisem bil.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 29, 2008 12:45 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

Webcami so že fajn stvar, ampak upoštevaj, da kot prvo do Kop potrebujem kakšno uro, v kateri se razmere že lahko spremenijo, poleg tega nimam sezonske karte in tudi prevoz ni zastonj, zato se ne bi rad po eni uri ali dveh obrno in šel domov. Aktualno stanje na webcamu mi torej bolj malo pomeni, saj je važno, da vsaj še kakšne štiri, pet ur takšno tudi ostane, na kar pa se ni lahko zanašati, če je napoved slaba.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 29, 2008 1:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

mene pa zanima kakše so bile razmire danes na kaštivniku, se splača it juter gor al je premehko in pretoplo
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 29, 2008 6:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

mariborcan je napisal/a:
Webcami so že fajn stvar, ampak upoštevaj, da kot prvo do Kop potrebujem kakšno uro, v kateri se razmere že lahko spremenijo, poleg tega nimam sezonske karte in tudi prevoz ni zastonj, zato se ne bi rad po eni uri ali dveh obrno in šel domov. Aktualno stanje na webcamu mi torej bolj malo pomeni, saj je važno, da vsaj še kakšne štiri, pet ur takšno tudi ostane, na kar pa se ni lahko zanašati, če je napoved slaba.


Tudi jaz imam do spodnje postaje Kaštivnika 50 minut, tudi sam nimam prevoza zastonj in tudi zame je nakup sezonske karte (upoštevaj 4 člansko familijo), kar velik zalogaj. Pa vendar smučam in reskiram, ter kar je najbolj pomembno ne jamram. Smučanje je pač tak šport, ki je odisen od vremena. Še enkrat, če bi čakal na optimalne razmere, bi v življenju relativno malo smučal......Tako pač je.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
maximus
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 29, 2008 10:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Okt 2007 13:07
Prispevkov: 19


Jaz upam ,da se da z letnimi gumami prikopat do Pungarta,,,Do Partizanke,vem da ne,,,

Ja jutri bo treba še zadnjič letos gor,,,,
_________________
VSE SE DA - - - - ČE SE HOČE !!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sob Mar 29, 2008 11:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


Bil danes zgoraj okrog 10.00; Kaštivnik južen, kakor vse ostalo - še dosti bolj 120%, vendar še edino znosen (zgornji del je še čisto prebavljiv, pod prelomico pa, okrog 12.00, že pravi rudarski podvigi...). Tako, smo uporabili tudi drugo alternativo - glede na današnje okoliščne, pa smo rili po celcu, južnem seveda, po črni na Kaštivniku, ajd, za popestritev. Neke gužve ni bilo. Snega pa sicer dovolj!
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 31, 2008 9:46 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Ali bo ta vikend tudi vse obratovalo?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mariborcan
PrispevekObjavljeno: Sre Apr 02, 2008 3:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 3:45
Prispevkov: 400
Kraj: Maribor

fischerpro3 je napisal/a:
Tudi jaz imam do spodnje postaje Kaštivnika 50 minut, tudi sam nimam prevoza zastonj in tudi zame je nakup sezonske karte (upoštevaj 4 člansko familijo), kar velik zalogaj. Pa vendar smučam in reskiram, ter kar je najbolj pomembno ne jamram. Smučanje je pač tak šport, ki je odisen od vremena. Še enkrat, če bi čakal na optimalne razmere, bi v življenju relativno malo smučal......Tako pač je.....
Vseeno pa je razlika, če karto tako ali tako že imaš kupljeno in če prejemaš plačo (sklepam - familija) ali pa če si študent in si moraš take stvari privoščiti iz dokaj nizke štipendije. Zato pač jaz zadnji sezoni relativno malo smučam (recimo v primerjavi s tabo) in zato tudi čakam na dobre razmere in zato sem potem pač malo pojamral, če takrat, ko so končno bile dobre razmere, nekatere naprave niso obratovale...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 43, 44, 45, 46  Naslednja Stran 44 od 46

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB