Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Supermarket » Smuči in oprema FIDA - Mitja Kunc

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Smuči in oprema FIDA - Mitja Kunc « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 11:42 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


JeZn je napisal/a:
Sicer pa, če piše Designed in Slovenija in Handmade in EU, je tale EU skoraj sigurno kakšna drugorazredna država iz Evrope, kakšna Bulgarija, Romunija, Madžarska


kjer se proizvajajo tudi zveneče znamke kot so Atomic, Salomon, Dynastar... Blizzard pa celo na Kitajskem...


Sicer je pa tudi Slovenija drugorazredna EU država ...na žalost!!


Nazadnje urejal/a Gunter Tor Jan 05, 2010 11:44 am; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kotulc
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 11:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Ned Okt 2006 13:46
Prispevkov: 876


@Robi: res je Kunc iz Kotelj vendar nisma soseda in nimam karkoli zoper njega. Sicer pa je on verjetno samo posodil ime in neposredno s prodajo smuči verjetno nič nima (mogoče kak mali %).

Prav tako pa nisem povezan s katerimkoli proizvajalcem/servisom/smučiščem in za vse plačujem redne cene. Zato tudi v svojih postih pohvalim kar je dobro in grajam kar je slabo in nimam subjektivnega mnenja zaradi ekonomskih koristi (popusti, ....).

Očitno te Roman ne mara najbolj če ti je dal samo 20% popust, če sedaj na razpordajah na vse smuči dobiš vsaj 30% in več popusta.

P.S: Kot je dejal JeZn, kaj dosti očitno nisem zgrešil in neka povezava obstaja. Mogoče pa za drugič vprašaš Šport Robija, ti bo dal mogoče večji popust
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 12:09 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


Očitno ste zašli ... Ali je še kdo testiral Smuči FIDA razen Robija, Marjana in mene??
Kotulc a si ti že potestiral? (mogoče si ti bolj pristaš bordanja, bigfootk ali sank)
Da se vrnemu k bistvu te teme... in ne k tipični slovenski nevoščljivosti... namen tega foruma je predvsem izmenjava izkušenj? ali se motim?

Drugi uporabniki tega foruma bi radi slišal malo širjše mnenje o smučeh Fida?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
agerg
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 12:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2008 21:16
Prispevkov: 19


JeZn je napisal/a:
Je podvomil, vendar tudi ni dosti falil

Robi saj si nekako tudi povezan z znamko Fida, no posredno preko Romana, lastnika A1

Sicer pa, če piše Designed in Slovenija in Handmade in EU, je tale EU skoraj sigurno kakšna drugorazredna država iz Evrope, kakšna Bulgarija, Romunija, Madžarska



Se pravi tudi Elank ne smem hvaliti, saj sem preko Intersporta povezan z Elanom in jim delam reklamo, pa še 30% popusta sem dobil.... (da ne bo pomote...kupil sem jih na razprodajah)

Vse smuči se lahko hvali..od Fischerja, Elana, ..... potem pa nekdo pride in pohvali neko manjšo firmo, za katero stoji peščica ljudi, pravtako iz Slovenije se pa začno problemi....

Sramota....

Saj sem zasledil sarkazem v tvojem prispevku, leti pa to na vse prispevke, v katerih se je obtoževalo.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 1:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Jap, malo ste zašli s teme, primarno gre za debato o smučeh tukaj, če prav razumem naslov teme...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 2:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Citiram:

- ko je še Kunc tekmoval, mi je bil zakon, zameril se mi je le, ker je po 30 letih smučanja na Elanu zadnjo sezono šel na Fischer
dajte se odvadit logike , tujega nočemo svojega ne damo. celo če bi elan delal najbolše smuči in vsi slovenci smučali samo na elanu bi lahko kaj hitro zaprli štacuno. kupiiš pač "največ" kar v danem trenutku dobiš za svoj denar. če ti je všeč rekreativna smučka in ti sosedova bolj paše zraven je pa še nekaj cenejša boš precej trapast ako boš vzel "našo". podjetja se morajo sama dokazovati z svojimi proizvodi , marketingom , kvaliteto etc... in argumentacija da so smučke za povrh še domoljubne človeka prej odvrne kot pa pritegne k nakupu.(ja veliko ljudi poznam , kateri ne stopijo na nič drugega kot elan in od takih težko pričakuješ objektivno mnenje). torej če je Kunc tekmoval tako na fisherju kot na elanu pa hvali fido mu daje kvečjem večjo kredibilnost kot pa če bi se stalno drajsal na domači dili.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2836
Kraj: Ljubljana

Ko smo ravno pri domačih smučkah. Še kakšno leto nazaj je še ena slovenska firma delala neke vrhunske butične smuči, ki so bile menda fantastične, a drage kot žefran. Ali kdo kaj ve o tem, ali firma še obstaja, kako jim gre in koliko dilc kaj naredijo na leto.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 5:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1019


mogoče to:

http://www.sense-ski.si/slo/index.php

Jaz sem poiskusil in so se mi zdele fino...
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Rotty
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Nov 2005 17:08
Prispevkov: 186
Kraj: Črnuče

Tudi jaz sem poskusil Sense in so precej v redu dile, niso pa za moje trenutne želje (sedaj SLX)...nakako so mi bile podobne Elankam Magfire, čeprav sem oboje vozil v razmaku dveh let in še to samo 2-3 fure, tako da je primerjava bolj po občutku.
Samo, ko sem slišal za ceno, me je pa tudi vrglo na rit...res, da so ročno in za vsakega kupca posebej narejene, sam >1200e je pa tudi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 8:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


Rotty je napisal/a:
Samo, ko sem slišal za ceno, me je pa tudi vrglo na rit...res, da so ročno in za vsakega kupca posebej narejene, sam >1200e je pa tudi


Fida Yong Pyong Limited edition, pa nič kaj ne zaostaja za zgoraj omenjenimi smučmi. .... butične smuči, ročno izdelane, omejena serija itd.
http://www.fidasports.com/GV/Smuci/YongPyong.aspx
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 8:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


Sense še vedno dela na polno.26.12 naj bi blo testiranje v KG vendar nisem prepričan,če je zaradi vremena do tega prišlo
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
everts72
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 9:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 20:53
Prispevkov: 335
Kraj: na robniku

Ja res je Sense oprema je zelo draga. Sam nisem smučar in nisem poizkusil smuči, sem pa vozil race board, ki ga je vozil Jernej Demšar v svetovnem pokalu in moram rečt da je deska 1A. Razlika med mojo in Sense desko je kot noč pa dan, pa čeprav je razlika v ceni "samo" 400?.
_________________
-Artiče Extreme Carving Team: www.facebook.com/CarvingTeam

www.worldofwindsurf.com
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JeZn
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 10:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2008 18:24
Prispevkov: 76


agerg je napisal/a:
Saj sem zasledil sarkazem v tvojem prispevku, leti pa to na vse prispevke, v katerih se je obtoževalo.....


Ja mal podžigam - sem mislil da bom na tak način zvedel kje se delajo
_________________
Nordica Dobermann Spitfire EDT XBI CT | Lange RS | Leki | Boeri | Swans | Hestra | Dainese
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gunter
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 10:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2007 17:32
Prispevkov: 100


JeZn je napisal/a:
agerg je napisal/a:
Saj sem zasledil sarkazem v tvojem prispevku, leti pa to na vse prispevke, v katerih se je obtoževalo.....


Ja mal podžigam - sem mislil da bom na tak način zvedel kje se delajo


Kliči na Fidasports, ti bodo zagotovo vse na dolgo in široko razložili...

Mogoče pa Marijan in Robi vesta...za robija sem prepričan da ve, ker si je dober s trgovcem A1...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mdolzan
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 05, 2010 11:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Ned Sep 2008 23:13
Prispevkov: 95


Ok ste me sprovociral...


"Ekskluzivnost teh smuči je predvsem v sami izdelavi. Svojega strokovnjaka smo poslali v tovarno, kjer je iz zaloge vseh materialov izbral najboljše. Po izboru materiala so na posebni proizvodni liniji delavci v 9 tednih zelo počasi in skrbno izdelali 20 parov smuči. Po končani proizvodnji so vse smuči premerili z laserjem, da bi ugotovili kakršnakoli odstopanja glede predpisanih mer (geometrija, radij, dolžina), zato so vse smuči narejene z minimalnim odstopanjem."

vir. extremevital.com

ime Yong Pyong Limited Edition pa zmaga...

So lahko še tolko dobre samo stranke si pa prej odženejo kot pritegnejo s tem marketinškim pristopom....


_________________
s kante na kanto...:-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 2 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Supermarket » Smuči in oprema FIDA - Mitja Kunc
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB