Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Prvic v tujino - nasveti in priporočila

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Prvic v tujino - nasveti in priporočila « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
IceMan20
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 15, 2009 2:35 pm    Naslov sporočila: Prvic v tujino - nasveti in priporočila Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Nov 2009 13:53
Prispevkov: 10
Kraj: Ice Mountains

Pozdravljeni.

Sem mlad entuziast, ki obožuje smuk. Letos bi rad šel prvič v tujino in sem se za to, da bi pridobil koristne informacije, prijavil na vaš forum.

Razmišljal sem o nastanitvi v hotelu, polpenzion za en teden. Da bi v ceno bila vključena karta za smučanje. Samo kolikor gledam cene, če sploh gledam prave, ne najdem nič pod 300evrov.

Zato bi vas prosil za pomoč. Iščem nekaj v stilu, da je hotel ali hišica ob smučišču. Da v naselju ne bi bilo pretirano drago. Če se da v ceno všteti tudi kopanje&savna, bi bilo že fenomenalno.

Slišal sem že nekaj o Val Gardeni in Dolomitih, a je že nekaj časa nazaj. Zato bi bilo dobro omeniti, koliko km je vseh prog, torej celotna dolžina. Ali je povezljivost z sosednjimi smučišči, ip.

Lepo bi prosil torej za priporočila in nasvete. In tudi če bi bilo to lepo oblikovano, da se ne zgubim v poplavi informacij.
_________________
..:.. I love to ski ..:..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 15, 2009 4:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


ti pa si faca

za 300eur bi vse rad... pa najbrž še kakšno rusinjo zraven ane?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 2:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Ko sem iskal svoj dopust, se spomnim ene koče na Tirolskem, ki je imela skupna ležišča za 100 eur/teden in 100 m stran en velnes, ampak ni bila ravno na smučišču, pa še hrane ni. Sem videl nekaj paketov po 200 in manj eur na teden, ampak manjka vsaj eno od naštetega. Še najbliže temu bi lahko bil kakšen ski-open. Recimo Risoul karta in najem za 100 eur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 16, 2009 6:15 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

Razmišljal sem o nastanitvi v hotelu, polpenzion za en teden. Da bi v ceno bila vključena karta za smučanje. Samo kolikor gledam cene, če sploh gledam prave, ne najdem nič pod 300evrov.

pa da ma hotel najmanj 5 zvezdic OPTIMIST
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
IceMan20
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 18, 2009 11:12 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Nov 2009 13:53
Prispevkov: 10
Kraj: Ice Mountains

Prvo citat iz druge teme, na katerega bom odgovoril:
Citiram:
Sicer mi ni čitso jasno ali to resno misliš pikat v dolino...ker v Franciji te Ski patrol blazno hitro odstrani. Zelo podobno je v Italiji, imaš Caribinerjev polno povsod! Poleg tega tudi najbolj "zdravo" ni za ostale udeležence strmine.

Tega ne razumem čisto. Pikat? A misliš hitro smučanje ali kaj? Tisto, kar sem napisal je bolj opis mene. Mislim, da si ti razumel, da bom divjal ) Kar pa ne počnem. Smuk je pač moja strast, a nisn nor

elan:
Citiram:
za 300eur bi vse rad... pa najbrž še kakšno rusinjo zraven ane?

Nisem tega rekel. Pravim, da ko brskam tako po spletu, še nisn našel nič ceneje od 300eurov. Res je, da zelo rad iščem kvaliteto po nizkih cenah, a včasih se najde kaj in te preseneti Sicer pa mi ni problema dat malo več...

marko: Saj sem napisal le želje, nekatere se bi dale uresničiti, nekatere ne. Rad bi pač prvič šel v tujino in se mel lepo in se dobro nasmučal. Če je možno, nekje v začetku decembra, pred prazniki definitivno.
Tako, da te lepo prosim za link do te koče in si lahko to jaz lepo preberem.

smitko: Za tebe velja isto kot za elana. Preveč razmišljata in sklepata

Bi pa se zahvalil vsem, ki ste dali koristne informacije že v prvi temi, ki je zaklenjena. Si bom to v miru vse prebral. In vam odgovorim kasneje.

Lahko pa mi poveste, kako vi iščete takšne enotedenske nastanitve. Jaz sem recimo pogledal le dve spletni strani in mi je blo mal čudno, ker je pisalo zelo malo informacij.
_________________
..:.. I love to ski ..:..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 18, 2009 3:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Potem pa poglej smučarske otvoritve. V decembru imaš prav dobre ponudbe tudi na smučiščih, ki bodo obratovala praktično v celem obsegu. Recimo agencija ski&fun dobiš hotel na smučišču, polpenzion bazen itd pod 300 EUR ampak paket za 3 dni. Apartmaji so bistveno cenejši. francija je pa sploh poceni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Prvic v tujino - nasveti in priporočila
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB