Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predprodaja kart - kaj dogaja?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja
 Predprodaja kart - kaj dogaja? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
alessio
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 20, 2010 10:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2008 22:28
Prispevkov: 39
Kraj: Obala

Cene sezpnskih kart na Kaninu (vklučujejo še 5 smučišč družbo Promotur) so proti Mariborskem pohorju poceni.

Evo link
http://www.kanin.si/?lng=slo&cont=123&l=2+

Družinska z dvema otrokoma starimi do 14 te pride 560?, družinska z 2 otrokoma do 22 let pa te pride 860?.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janez
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 20, 2010 1:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Sep 2007 21:12
Prispevkov: 226
Kraj: brežice

JA cenejše je povsod taka cena letne karte bi se splačala kupit samo kot vseslovenska ski karta za vse smučišča v SLO ,pa še kero v soseščini
govoriti ,da imamo smučišče pred pragom ,blizu itd kakor za koga. .mislim da bi slovenska smučišča nujno mogla uvesti skupno karto, za vse smrtnike ne samo za razne hilde ....
se pa zelo bojim ,da ko jo uvedejo bo cena kot da je zlata in posuta z biseri in dijamanti
do takrat smučam rajši v tujini,tudi če bo ista cena kot zuni bom pretehtal ,vozim se tako sem ali pa tja km gor ali dol
zakon povpraševanja ponudbe še ne deluje povsem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
boštl
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 20, 2010 2:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Sep 2010 17:41
Prispevkov: 129


Se popolnoma strinjam z Janezom,pa še potem, če bi uvedli vseslovensko varianto karte bi krepko razmislil kaj bom kupil. Očitno pa prodajo dovolj kart,da ne razmišljajo o kaki podobni varianti.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 11, 2011 11:24 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

No...nekaj se premika....ampak skrivajo pa ta cenik, ko kača noge....končno so skapirali cenike Koroške smučarske karte...sicer ni primerjave z km prog, ampak cenovno je pa ta varianta bolj prijazna družinam....

http://www.pohorje.org/mariborsko-pohorje-pozimi/cenik-sezonske-smucarske-vozovnice
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 12:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

Hm, meni se zdi nocna sezonska privlacna (ok, se privlacnejsa bi bila, ce bi stala 200? za odrasle), ampak kaj ko sredi sezone uvajajo varcevalne ukrepe...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
alioth
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 8:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Kakšna zmeda od cenika. So ga butalci delali?
Uporabljajo termine za letne, celoletne, sezonske vozovnice. Katera je kakšna?
Katera vozovnica ne omogoča nočne v ponedeljek: letna, celoletna, sezonska ali nobena?
Kakšne so družinske, letne ali sezonske?
Prevoz kolesa z nobeno ni več brezplačen?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 9:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


Kolikor vem, je z celoletno tako, da prevoz kolesa poleti je, vendar pa nimaš vstopa v bike park.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
[BISI]
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2011 9:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 18:55
Prispevkov: 264
Kraj: NSK Staat Maribor

alioth je napisal/a:
Katera vozovnica ne omogoča nočne v ponedeljek: letna, celoletna, sezonska ali nobena?


Pa res, to sem sele zdaj opazil v pogojih... Morda pa s prihajajoco sezono ukinjajo nocno smuko ob ponedeljkih?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2011 7:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

[BISI] je napisal/a:
alioth je napisal/a:
Katera vozovnica ne omogoča nočne v ponedeljek: letna, celoletna, sezonska ali nobena?


Pa res, to sem sele zdaj opazil v pogojih... Morda pa s prihajajoco sezono ukinjajo nocno smuko ob ponedeljkih?


Inovativnosti jim pa res ne manjka...po tem so svetovni prvaki.....
Letna omogoča samo prevoze z gondolo (s sedežnicami potemtakem ne) in ne omogoča prevoz koles in obiskov Bike parka....vsaj jaz sem tako razumel...sezonska se pa tako konča z koncem zimske sezone...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 13, 2011 9:11 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1021


Pa ni mi čisto jasno s katero vozovnico se lahko kje in kdaj smučaš... za primerjavo cenik iz KrG, kjer so cene drugačne... ali pa narobe gledam

http://www.kr-gora.si/filelib/letak_predprodaja_2011.bmp
_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
alioth
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 31, 2011 1:29 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Maj 2006 17:02
Prispevkov: 131


Predprodaja smučarskih vozovnic podaljšana do 18.11.2011. Zaradi velikega zanimanja in povpraševanja za nakup sezonskih in celoletnih smučarskih vozovnic smo se odločili, da bomo predprodajo podaljšali do 18.11.2011

.
.
.

Predprodaja je pa letos verjetno res "rekordna". Se ne spomnim, da bi jo prej kdaj podaljšali.
Kdor je imel namen, je itak kupil...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
PohorskaVzpenjača
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 31, 2011 8:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Avg 2011 11:46
Prispevkov: 276
Kraj: Maribor

No, jaz jo že imam...
(skoraj en mesec)
_________________
2013/14 1x dnevna 13x nočna
2012/13 25x dnevna 20x nočna
2011/12 23x dnevna 18x nočna

Najnovejši video: http://youtu.be/Cc4PfsCz4hI
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
janim
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2011 11:04 pm    Naslov sporočila: predprodaja kart Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2009 8:59
Prispevkov: 52


Sem bil že popolnoma prepričan, da ne bom nikoli več pisal na temo kart, pa žal vendarle moram. Ko takole malo prebiram spletne strani po slovenskih smučiščih sem naletel na zanimivo stvar;mirno bi lahko kupil slovensko smučarsko vozovnico, ampak žal sistema ki ga pokriva pohorje ni zraven. Mora že biti neki razlog. Zelo lepo, pa da ne omenim da je celo cenejša od pohorske, pa tudi partner paket poznajo. So se mi sedaj tile pohorce pa dokončno zasrali, mislim predprodaja do konca oktobra, pa to še nisem kje videl, ok sedaj so podaljšali do 18.11. Glede na to da sva dva sva jih sedaj več kot deset let kreditirala že v mesecu oktobru z več kot 1000 evri vsako leto. Samo sedaj mi je pa dovolj in resnično upam da nisem edini, ki takole razmišlja. Se mi res zdi malo preveč vse skupaj, pa nesramno da ne morejo najti skupnega jezika z vsemi smučišči, no pravzaprav verjetno namerno takole delajo. Pol pa govorijo kako urejeno smučišče imamo, pa ja na nočni sem se pa vedno po metrskih kupih vozil.
No skratka upam, da nisem edini, ki se letos ni odločil za nakup letne karte.
Resnično pa upam, da bodo tile norci, ki vodijo vse skupaj čem prej dokončno zafurali vse skupaj, in da bodo nekoč na mestih, ki odoločajo o prihodnosti smučišča ljudje, ki ne bodo gledali samo za svojo rit.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lenko
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 13, 2011 11:48 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3127


Bodi srečen. Če ne bi bilo "vseslovenske" karte, na pohorju ne bi prišlo do posledičnega znižanja kart in številnih ugodnosti. Če bi kupil vseslovensko za pohorje, kolikor vem, ne bi imel vključene nočne smuke. Vendar je pa tudi pohorska sezonska deloma vseslovenska. Imaš načeloma 3 večja smučišča vključene v ceno karte. Z eno boljših nočnih smuk v evropi. To z urejenostjo smučišč pa smo itak toliko predebatirali, pa še kr nekaj po svoje blatite...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
uros_
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 14, 2011 12:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Jan 2010 15:37
Prispevkov: 143
Kraj: Maribor

Citiram:
Z eno boljših nočnih smuk v evropi.


Z eno boljših nočnih smuk v Sloveniji že, v Evropi pač ne.
_________________
Work less, CLIMB more!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Naslednja Stran 4 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Predprodaja kart - kaj dogaja?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB