Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Novosti na Pohorju 2009 / 2010

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Naslednja
 Novosti na Pohorju 2009 / 2010 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gorenc2
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2009 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2007 20:41
Prispevkov: 404
Kraj: Gozd Martuljek

Čestitke pohorcem za izjemno delo, mogoče pridemo še letos na probo če se bo tole vreme kej umirilo!
_________________
2009/10 Kranjska Gora 13X, Flachau 1X, Zauchensee 1X, Obertauern 1X, Kanin 1X, Mokrine 1X, Katcberg 1X
2010/2011 Mollta 2x Kr. Gora 30X, Katschberg 1X
2011/2012 Alta Badija 4xKr. Gora 12X,Bad Kleinkirchheim 2X
2012/2013 Kranjska Gora8x, Bad Kleinkirchheim 1X, Großeck - Speiereck 1x
2013/2014 Alta Badija 4x, Kranjska Gora30X, Mokrine 1X
2014/2015 Kranjska Gora 22X, Katchberg 1X, Molltal 1X
2015/2016 Kranjska Gora 6x Alta Badija 4X
2016/2017 Alta Badija 4X Kranjska Gora 28X Mojstrana 1X
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2009 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Danes sem se šel peljat z novo gondolo, ki je bila zastojn. Moram reči, da vozi hitro. Ustavila se je na poti gor 2x pri tem pa je tako zanihalo zajlo gor in dol in kabino, poleg tega pa je pihal še močan veter ...

Na začetku je bilo res malo gužve, ko sma se pa peljala dol pa so vse kabine bile prazne - tiste, ki so šle gor in tiste, ki so se vozile dol. Kabine so zelo udobne in prostorne. Čas vožnje se mi pa zdi, da je bil več kot 6 minut. Vbistvu je navzgor bil dosti več, saj se je 2x ustavila. Ampak vseeno je več, saj se pa na poti navzdol (še dobro da ne) ni ustavila.

Imam nekaj slik, mislim da vas vse zanimajo, zato sem tudi prilepil vse. Nekateri se pač še niso imeli možnosti peljati, zato sem poslikal tudi okolico med vožnjo.

























































Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
mato1982
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2009 7:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 12:11
Prispevkov: 33


Ja okrog 11 minut je čas vožnje upam da bo hitrejša v prihodnje pa da je samo danes delala z rezervo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski_Fanatic
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2009 10:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2006 23:40
Prispevkov: 247
Kraj: Doma

mato1982 je napisal/a:
Ja okrog 11 minut je čas vožnje upam da bo hitrejša v prihodnje pa da je samo danes delala z rezervo.


Čas vožnje je 7 min...peljal sem se danes in moram reči, da gre zelo lepo in gladko. Stara gondola je nabijala na stebrih, tota nova pa gre kot po maslu. Zaenkrat sem navdušen nad novo gondolo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2009 10:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Včasih se mi zazdi, da zajla ni dovolj napeta. Med stebri se kr fajn povesi s kabinami navzdol. Prav zato je ob zaustavitvi kabine poganjalo gor in dol, levo in desno ... Sicer pa res gre gladko, sploh pri negativcih (to so stebri, kjer zajla tečepod kolesnimi baterijami). Vse pohvale Leitnerju.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
alenn
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2009 11:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Sep 2009 16:36
Prispevkov: 198


joj technoalpin56 kot da ne vemo kaj so negativci heh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smrkec88
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 8:55 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 12:42
Prispevkov: 136
Kraj: šmartno pri litiji

Se opravičujem alenn sam jst nism vedu kaj so negativci, pa že cev življenje smučam, mogoče zato k me take stvari niso prov velik zanimale, ampak ni nč narobe če kej novga zveš
_________________
sam da se smuča
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rbreznik
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 12:24 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Dec 2008 17:42
Prispevkov: 25
Kraj: Maribor

Kakšne pa so gondole od znotraj? Kvaliteta, hrup.. itd.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomek
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 12:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Mar 2008 22:56
Prispevkov: 181
Kraj: Maribor

Zaenkrat zgledajo kvalitetno, samo to se bo tak vidlo šele po par letih uporabe Hrupa pa tudi ni kaj preveč, meni se je zdelo čisto primerljivo z vsemi ostalimi modernimi kabinskimi napravami, s katerimi sem se imel možnost peljat.
_________________
15/16: 3x Obertauern
14/15: 13x 13/14: 11x 12/13: 23x 11/12: 12x 10/11: 63x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 1:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Tu pa tam zaslišiš malo vibracij v gondoli. Od znotraj so zelo prostorne in ni tistega utesnjenega počutja, kot v manjših kabinah.

Zelo podobne so kabinam pravtako za 8 ljudi foirme CWA, ki so mi ljubše kot te. Tam pa niti vibracij nisem čutil.

Vsekakor pa ne šinfam teh sigma kabin saj se mi dopadejo, edino CWA so mi ljubše.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
BoziceK
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 2:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sob Sep 2007 12:39
Prispevkov: 627


to se sliši na vsaki kabinski žičnici.. rahle tresljaje itd...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 2:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Res je. Edino letos me je presenetila Doppelmayr - ova nova kabinka v Italiji, ki ima kabine CWA za 8 ljudi. Tam pa niti enkrat nisem čutil nobenih tresljajev in vibracij oziroma bolje rečeno brnenja v kabini. Je pa seveda popolnoma normalno da so tudi na novi žičnici in to ne pomeni nobene napake.

Windy in miki, kaj vaju pa ni bilo včeraj na otvoritvi?


Nazadnje urejal/a technoalpin56 Čet Dec 24, 2009 3:11 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 3:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


technoalpin56 je napisal/a:
Tam pa niti enkrat nisem čutil nobenih tresljajev in vidbracij



Si bil nalit, imaš selektivne občutke ali kaj drugega?



p.s.
Nam lahko zaupaš koliko si ti sploh star?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
technoalpin56
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 3:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Dec 2008 23:27
Prispevkov: 604


Čutilo se je tresljaje, jasno. Ne pa "škripanja" v gondoli oziroma brnenja, sej veste ko dela brrrrrrbrrrrrrrbrrrrrr. Tega je bilo v tej kabini res malo slišati, sicer pa ni pomembno! V zelo kratkem času so zgradili izjemno kabinsko žičnico z lepimi in prosotrnimi kabinami. To je pomembno.

P.S.: Odgovor zate, ledenko, ki je sicer off topic: Star sem 14 let. Je kaj narobe če sem mlajši? Naj ti pa povem da je še nekaj mojih vrstnikov na forumu, da se ne boš čudil.

In da ne bo kdo rekel, da sem jaz začel z off topic.


Nazadnje urejal/a technoalpin56 Čet Dec 24, 2009 3:45 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
ledenko
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 24, 2009 3:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Mojster zasneževanja
Mojster zasneževanja

Pridružen/-a: Pet Okt 2005 22:49
Prispevkov: 1891


technoalpin56 je napisal/a:
Star sem 14 let. Je kaj narobe če sem mlajši?


Z tabo čisto nič, z mano pa, da sem se spustil v debato z teboj.
Po tvojih postih sodeč mi nikakor ni bilo jasno kako uspeš privarčevat za počitnice v "tvojem" Helmu. No zdaj vem kam pes taco moli.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 26, 27, 28, 29  Naslednja Stran 27 od 29

Kazalo po Smucisca.net forumu » Mariborsko Pohorje » Novosti na Pohorju 2009 / 2010
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB