Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Aktualne informacije

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja
 Aktualne informacije « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 26, 2004 12:44 pm    Naslov sporočila: Aktualne informacije Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778




Nazadnje urejal/a smuciscar Sob Jan 27, 2007 6:53 pm; skupaj popravljeno 2 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gost
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 26, 2004 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom







prijetno smuko v megli hvala :blush: :blush: :blush: :blush: :blush:
Nazaj na vrh
iLLusiON
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 05, 2005 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Gost





ammmmmm...a nocna ze dela?
pa ce ya...od kdai do kdai?
Nazaj na vrh
fischer48
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 07, 2005 7:21 am    Naslov sporočila: info. Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Dec 2004 1:59
Prispevkov: 4
Kraj: Piran

ej, jaz grem na Krvavec za cca. 1 teden in me zanima, ce se da kje zurat?
_________________
PMG
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Grintovka
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2006 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pon Jan 2006 23:01
Prispevkov: 2


A proge so že kaj bl steptane? Tnx
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
bole
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2006 3:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

Včeraj (torek, 24.1.) smo bli gor s šolo. Bilo je -12, ampak če nisi dal rokavice dol sploh ni zgledalo da je tko mraz, ker je blo sonce. Proge pomrznjene, tako da si je en dijak nategnu palca, dva pa sta končala u kliničnem (od 3 avtobusov). Nepopisna gneča na progah zaradi zelo sodobnih naprav...

žal je sam ta slikca, ker je šla baterija...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 25, 2006 5:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

kera šola si ti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 9:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

TŠC Nova gorica... jst točno tehnična gimnazija. Sej pol nas je blo tam, pol pa na cerknem, kjer je blo menda bolše...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Gaj
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 10:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2005 11:45
Prispevkov: 589
Kraj: Ljubljana - Center

In koliko je res dejansko ljudi med tednom (torek), ko pravis da je bila nepopisna gneca.. Mi gremo tudi v torek in je zanimivo stevilo prijavljenih, namrec iz celotne sole (preko 1000 dijakov) nas gre 20 smucat
_________________
2008/2009=
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 11:08 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

bole je napisal/a:
Včeraj (torek, 24.1.) smo bli gor s šolo. Bilo je -12, ampak če nisi dal rokavice dol sploh ni zgledalo da je tko mraz, ker je blo sonce. Proge pomrznjene, tako da si je en dijak nategnu palca, dva pa sta končala u kliničnem (od 3 avtobusov). Nepopisna gneča na progah zaradi zelo sodobnih naprav...

žal je sam ta slikca, ker je šla baterija...

Ha ha, ta je pa dobra. Kje si pa ti videl sodobno napravo na Krvavcu. Pa tudi za gnečo sem slišal drugače.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 2:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Pomoje je mislil ironično,saj je včeraj še bila slikca pa sta bila samo 2 smučarja na progi.Če se motim me popravte
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
bole
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 2:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Sre Dec 2004 15:01
Prispevkov: 874
Kraj: Maribor

no usej baltic, ti si le razumu
slikco bi mogli pogledat, pa bi blo use jasno
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 5:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

bole je napisal/a:
no usej baltic, ti si le razumu
slikco bi mogli pogledat, pa bi blo use jasno

Ja sorry bole. Slike nisem videl, pa tudi spregledal, da si to ti napisal, drugače bi bilo jasno. Zadnje čase je bilo nekaj takih buč napisanih, da me ne bi čudilo, če bi kdo kaj takega zares mislil. A potem je res tako malo ljudi gor? Škoda. Jaz se tega sploh ne veselim več, ker mi je jasno, da mora smučišče nekako preživeti. Pa saj jih mi že leta opozarjamo, da se bo folk naveličal zajebancije. Na Koroškem je tudi na malih smučiščih med tednom tudi v slabem vremenu kar nekaj ljudi. Bil sem na Tromeji, ki se lahko v bistvu skrije pred Krvavcem, ima pa eno dolgo moderno sedežnico in uspe privabiti čuda Hrvatov, Madžarov, Slovencev in Avstrijcev.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Leopold
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 7:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pon Okt 2005 12:28
Prispevkov: 1205
Kraj: Mengeš

Jaz sem bil prejšn petek gor in je blo zlo velik ljudi (parkirišča polna z 10ko vred).
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
amd_64
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 26, 2006 7:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom



Pridružen/-a: Tor Nov 2005 20:37
Prispevkov: 0
Kraj: Grosuplje

Gaj je napisal/a:
In koliko je res dejansko ljudi med tednom (torek), ko pravis da je bila nepopisna gneca.. Mi gremo tudi v torek in je zanimivo stevilo prijavljenih, namrec iz celotne sole (preko 1000 dijakov) nas gre 20 smucat

samo Ko je imela naša šola športn dan(Gimnazija Vič) nas je šlo 8 busov v Bad Kleincherkeim, par busov na roglo...ostali so šli pa drsat, sankat itd...
_________________
Sezona 2005/2006:
-Turracher 3.12.05
-Bad Kleinkirchheim 22.12.05
-Krvavec 29.12.05
-Cerkno 14.1.06
-Krvavec ??
-Rogla 18., 19., 20., 21. 2.2006
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran 1, 2, 3 ... 9, 10, 11  Naslednja Stran 1 od 11

Kazalo po Smucisca.net forumu » Krvavec » Aktualne informacije
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB