Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Civetta

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Civetta « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
bober
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 12, 2009 7:49 pm    Naslov sporočila: Civetta Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2009 10:34
Prispevkov: 23


No takole prejšen teden (28.2. do 7.3) sem biu na težko pričakovanem smučanju v Civetti z prjatli.
Spali smo v vasici Santa Fosca, tko da smo mel vstopno postajo na Fertazza-i

Kljub extremno slabi napovedi nismo prestavili (sicer nevem zakaj), začelo se je odlično prvi dan in drugi v sončnem vremenu.. proge lepo uštimane in držale so skoraj do popoldneva... malce se je pozna nenormalna količina naravnega snega ki je še topove zasnežilo... v torek se je pa začelo zutraj se zbudimo ob rahlem metežu, kateri se je sopnjeval in stopnjeval tako da smo ob 1h zaključili, prav tako v sredo, morem pohvalt ratrakiste ki so štimal progo sicer nevem kdaj, ampak cele noči je snežilo zutrej ko sem biu na progi, so bila reberca z malce novega snega, in to vse proge.
V četrtek smo iz obupa ostali v apartmaju, enostavno je preveč snežilo, tako da smo si nabirali moči za zadnji dan. Kljub sončni napovedi zadnji dan, smo smučali v rahlem metežu, ko sem ob pol 2h odpel smučke in zavil v kočo na z grenkim nepresmučanim priokusom.

Globalno je bilo dobro, zimska idila boljša nebi mogla bit, proge dobre sam da bi blo še vreme...

slikc pa nimam, če dobim kaj prilimam
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Civetta
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB