Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar 2009

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Koledar 2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 03, 2008 9:51 pm    Naslov sporočila: Koledar 2009 Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

dedi je napisal/a:
Evo,bliža se nova sezona in tudi novo leto 2008.Letos naj bi bili koledarji še lepši,večji,uporabnejši (beleška)
Minimalna količina 300 kosov,cena cca 2 ?,slike 12 ali več,dostava po pošti...vse podobno kot 2007
Kaj si vsi ostali mislite, ali nam bo uspelo?


JacK. je napisal/a:
Full fajn, če je za nekoga resnost to, da se ne javi kaki mesec, in nas spravi tako daleč, da sami pripravimo koledar do te mere, da bi bil potreben še samo tisk, kar bi tudi izvedli ... potem pa preberem včerajšnji post in sem se vprašal kdo je tu budalo. Tako smo se odločili, da iz principa ne bomo tiskali še ene verzije koledarja. Nič za to, bo nam template ostal za naslednje leto.

P.S.
Pa veliko uspeha pri prodaji!




To sta lansko leto napisala dedi in JacK. Kaj bo letos? A je še vedno zamera od lanskega leta in ali je dedi sploh še pripravljen narediti nove koledarje. Mogoče bi ekipa šefov foruma skupaj spravila koledarje iz templati iz lanskega leta. Koledarji tega tipa, so ful fajn in lansko leto sem jaz jih mnogo premalo naročil.

Upam, da bo bo kdo od dotičnih odgovoril na tole vprašanje, ker ti koledarji so na nek način, povezovalen moment na forumu.

LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Čet Dec 04, 2008 3:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Nobone zamere,sem za stvar,samo obupno je z mojim časom,niti na smuko ne morem,čeprav je vreme in dosti snega.
Naj se pripravi dokončno slikovni mat.,doda nove slike če je potrebno,pošlje slike k meni in gre v tisk. ROK: 5 DNI.Okrog Božiča bi lahko bilo izgotovljeno.Naklada pa vsaj 250 kosov.Če je volja in interes.
2x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Novice » Koledar 2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB