Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja
 Kope - aktualne informacije 2008/2009 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 2:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


tdm je napisal/a:
Toliko snega je tam, kjer je naplužen. Po enotedenskim dežjem, ga ni kaj prida.


No, na njihovi strani piše drugače, citiram:

"Do 20 cm novozapoadlega snega na do 60 naravnega in kompaktnega snega."

Če ga je do 20 cm na novo zapadlo, verjetno ni bil vseskozi dež?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tdm
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 3:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Jan 2007 21:18
Prispevkov: 60


No vidiš da jim matematika ni prav blizu 60 + 20 = 90 ?????
Pa teh 20 cm je je blo po enotedenskem dežju. To sem mislil. Pač pretiravajo na Kopah, samo to sem mislil. Upajmo pa da bodo res Kaštivnik hitro zalaufali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 4:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


Ja, jaz tudi upam, ker zdaj pride nekaj lepih dni, ki bodo za izkoristit. Samo vprašanje kje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marlek
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Avg 2008 17:38
Prispevkov: 40


jutri vse naprave obratujejo
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Pet Dec 19, 2008 11:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

Snega res ni tako veliko.. Je pa ga kar nekaj.. Danes zelo solidno. Na vlečnicah ne čakaš niti minute .. Proge tudi dobre. Se splača kej pogledat za vikend.Jutri obratuje tudi kaštivnik (vsaj tako so mi rekli na blagajni). Lp g.
_________________
Rumbiddieboo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
renato
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 9:52 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2006 20:46
Prispevkov: 65


Sad če nekoliko dana valjda i umjetni snjeg radit pa ga bude 100cm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 3:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Kaštivnik je bil čisto OK danes...dalo se je čisto OK smučat....le onim lenuhom en velik minus, ker jih je zopet "kao" sneg presenetil in so bili sedeži zjutraj totalno nespucani.. je pač treba sedežnico ob 7.30 zagnat in do 9 spucat sedeže...da ne govorim, da je zopet črno "špricalo" izpod kolesc in da zopet lahko dam komplet v čistilnico. Torej en velik in dva ogromna za prvič...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
wee-a-woo-o-waaah
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 20, 2008 7:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2008 15:23
Prispevkov: 33


Jaz sem bil hvalabogu malo bolj pozno zgoraj (okoli 10h), tako da sem se izognil umazanim sedežem in olju Drugače pa so delovale vse vlečnice, snega čisto dovolj, proge so tudi bile lepo urejene, tako da jaz sem bil zadovoljen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
renato
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 10:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2006 20:46
Prispevkov: 65


Super, samo da tak izdura do 3.1. tj do 10.1. i sve 5
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
gk
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 21, 2008 7:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Avg 2005 21:00
Prispevkov: 158
Kraj: Prlek!

fischerpro3 je napisal/a:
Kaštivnik je bil čisto OK danes...dalo se je čisto OK smučat....le onim lenuhom en velik minus, ker jih je zopet "kao" sneg presenetil in so bili sedeži zjutraj totalno nespucani.. je pač treba sedežnico ob 7.30 zagnat in do 9 spucat sedeže...da ne govorim, da je zopet črno "špricalo" izpod kolesc in da zopet lahko dam komplet v čistilnico. Torej en velik in dva ogromna za prvič...


majku jim ja..hlače mam cele poflocane..
_________________
Rumbiddieboo..
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 23, 2008 11:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Jutri nameravam iti na Kope, kakšna je kaj cesta, je kopna? Kaj pa proge, se splača iti?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
SMUČAR (KOPE)
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 7:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Tor Jun 2006 11:28
Prispevkov: 385


Malce prej sem prišel s Kop, smuka je bila odlična, proge odlično pripravljene, vreme je bilo sprva idealno za smuko, okoli 14.30 pa je pričel pihati mrzel severovzhodnik in ni bilo nič kaj prijetno, pa še pooblačilo se je, vendar se je nato kar hitro zopet zjasnilo. Lep je bil tudi pogled v dolino, saj je bilo zaradi neprevetrenosti ozračja opaziti inverzijo, ki je bila po nekaterih neprevetrenih kotlinah in dolinah kar trdovratna, še najbolj na avstrijskem Koroškem, potem pa ko je zapihal severovzhodnik se je ta nizka oblačnost oz. megla vidno pričela sušiti oz. razkrajati.

Vesel božični večer ter jutrišnji božič želim vsem
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
carlo
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 8:26 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 21:05
Prispevkov: 22


neočiščeni sedeži in kapljanje črnega, to je že zgodba od lani.
torej se ni nič popravilo, od lani se še dobro spomnim, da sta se dva skoraj norce delala in režala en drugmu ko sta se trudila malo "metlo metat" po sedežih, učinka pa ni bilo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
FoX
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 24, 2008 9:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Apr 2008 13:04
Prispevkov: 45
Kraj: SG

Zadnje čase se jim na kopah fučka za obiskovalce Lani ko je na zgronji postaji nekdo odmetaval sneg nas je celo zasul da smo bili čisto mokri za hrbtmi
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
renato
PrispevekObjavljeno: Sob Dec 27, 2008 9:38 am    Naslov sporočila: Zasnežavanje Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Feb 2006 20:46
Prispevkov: 65


Nije mi jasno zašto svuda na Pohorju rade topovi, ina Mariborskom i na Rogli samo na Kopama ne!?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Naslednja Stran 2 od 8

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kope » Kope - aktualne informacije 2008/2009
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB