Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Civetta?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja
 Civetta? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miroko
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2008 10:21 am    Naslov sporočila: Civetta? Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:32
Prispevkov: 76


Ali je že kdo smučal na omenjenem smučišču?Zanimajo me vaše izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dj71
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 10, 2008 10:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 17:06
Prispevkov: 20
Kraj: Ljubljana

Sem bil lansko sezono en teden in to sezono za božič, 4 nočitve 5 dni smuke. Imajo dosti prog takšnih in drugačnih, še posebej sem rad hodil na nočno smuko (v vasico Pecol), ki je vračunana v karto. Če greš za 6 dni si raje vzami karto 4+2 (4 dni Civette in 2 dni super ski). Karta pride malo dražja kot če bi vzel 6 dni Civette. Vendar se splača, saj se lahko zapelješ še na kakšno drugo smučišče. Npr. če je napovedano lepo vreme nikakor ne smeš zamuditi priložnosti smuke na Marmoladi, smučišče cca. 3250m nadmorske in je povezan z Arabbo. Pač boš moral vstati malo bolj zgodaj in opraviti malo vožnje z avtom (nasvet: narediš 3-4 fure na Marmoladi in greš potem v Arabbo, ker ponavadi kar nekaj ljudi pride iz Arabbe na Marmelado in se seda pravi čas vrniti na stran Marmolade, da boš prišel do avta). Ne vem kako bi ti ocenil svoje smučarsko znanje ampak Marmolada in Arabba ni za začetnike. Na Chivetti pa so proge od lahkih do težkih, s tem da je težkih prog bolj malo. Vsaj za mene, ampak bom šel naslednjo sezono ponovno v Civetto. Aja, jaz sem spal v vasici Santa Fosca. No, če omenim še kje sem rad smučal pa tako: iz vrha Fertazze v Pescul, iz Col Die Baldi v Alleghe, iz Crep Di Pecol v Pecol (tukaj je tudi nočna).

LP


Nazadnje urejal/a dj71 Pon Feb 11, 2008 6:57 pm; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2008 2:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

No, zame je Civetta sicer čisto v redu, ampak za bolj nezahtevne družinske smučarje. V bistvu sta res v redu v glavnem dve progi, ostale so ali prekratke, prepoložne, ali pa imajo strašno počasno žičnico. Jaz bi v vsakem primeru vzel superski ali pa tisti 4+2 če res obstaja in se iz Marmolade spustil tudi do Altab Badie in tam okrog.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dj71
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 11, 2008 7:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2006 17:06
Prispevkov: 20
Kraj: Ljubljana

Ne vem če je karta 4+2 v prodaji za vse. Jaz hodim v Civetto preko smučarskega kluba Koper (če imajo samo oni to možnost, nebi vedel). Drugače imam še vedno to karto doma, (Ski Club Capodistria, 5153 346/79433, 182Eur, 17.02.07, Dolomiti Superski 4+2 M +1, 23.02.07) to so podatki iz karte.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 13, 2008 12:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


civetta je dost neznano smučišče, ampak jaz sem bil prav presenečen oz zelo zadovoljen. dnevna karta s popustom (sk koper) stane 28eur...
kot je že nekdo povedal so proge večinoma rdeče, težkih je bolj malo. kar pa zadostuje znanju 99,9% smučarjem.
uglavnem, lepo smučišče za razmeroma majno ceno.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
andro_
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 13, 2008 6:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Tor Feb 2006 20:39
Prispevkov: 537


Jaz pa sem mnenja da je Civetta dokaj znano smučišče...
_________________
Sezona 2016/17
Serre Chevalier 6x
Cerkno 2x
Stari vrh 1x
Rudno 1x
Bad Kleinkirchheim1x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo
elan
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 13, 2008 7:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2006 9:56
Prispevkov: 496


andro_ je napisal/a:
Jaz pa sem mnenja da je Civetta dokaj znano smučišče...

za primorce res
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mndrin
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 12, 2010 10:44 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Nov 2010 19:09
Prispevkov: 5


Par slik od včeraj.











Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Klemen72
PrispevekObjavljeno: Tor Dec 14, 2010 2:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Dec 2010 13:27
Prispevkov: 37
Kraj: Medvode

Civetta ni slaba, a bo premalo za res najzahtevnejše. Lepa nočna pista.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Skia
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2014 1:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Jan 2011 23:21
Prispevkov: 9


Decembra se naša družina odpravlja v Civetto. Ker smo bolj nezahtevni, druzinski smucarji, me zanima ce lahko kdo svetuje ali je to za nas dobra izbira? Pa se to: kako so pozimi prevozne ceste do tja.. se pride normalno ali bolj kot ne z verigami...?

hvala, lp ski-a
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Okt 14, 2014 4:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Kot smo zapisali pred leti (glej zgoraj) se vam obeta prijetna smuka. Vožnja ni problem, do tja ni kakih hudih prelazov, lahko pa se tudi v Ljubljani zgodi, da rabiš ketne
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
cviček
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2015 12:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Okt 2009 15:50
Prispevkov: 137


Kako je kaj z snegom v začetku decembra, 9.12 in naprej? Ima mogoče kdo kake izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
polde
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 05, 2015 2:27 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Nov 2005 9:25
Prispevkov: 352
Kraj: Dunaj

Spremljaj vremenske napovedi, splošne temperaturne razmere in spletne kamere po 20 novembru. Lansko leto so zaradi toplega vremena uspeli vse proge zasnežiti šele okoli 20 decembra, v preteklih letih pa jim je to uspevalo tudi že pred tem datumom.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2017 12:18 pm    Naslov sporočila: Civetta - Alleghe Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

Pozdravljeni,

konec januarja grem v Civetto - Alleghe.
Google maps kaže, da je najboljša pot čez Italijo?
Čez Avstrijo in potem dol čez Cortino se vrjetno ne splača?
Ali mogoče veste če je kakšna sm. šola, da po čudežu kakšen učitelj govori slovensko?
Ker grem družinsko me zanima tudi, če so kakšni bazeni, v primeru slabega vremena?

Lp
Matija
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
markxx
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 09, 2017 5:40 pm    Naslov sporočila: Re: Civetta - Alleghe Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Okt 2008 20:29
Prispevkov: 125


spicek je napisal/a:
Pozdravljeni,

konec januarja grem v Civetto - Alleghe.
Google maps kaže, da je najboljša pot čez Italijo?
Čez Avstrijo in potem dol čez Cortino se vrjetno ne splača?
Ali mogoče veste če je kakšna sm. šola, da po čudežu kakšen učitelj govori slovensko?
Ker grem družinsko me zanima tudi, če so kakšni bazeni, v primeru slabega vremena?

Lp
Matija


Malo je odvisno od kje iz Slovenije, ampak iz LJ je bolje čez Italijo. Če že drugega ne imaš, več avtoceste, le čez Belluno se včasih malo vleče. Smučarske šole imaš, tudi slovenske. Vendar mislim, da jih je večina na drugi strani hriba kot je Alleghe, v Val di Zoldo ali Val Fiorentina, ker je tam močan SK Koper. Za bazen pa ne vem, verjetno je v kakem hotelu. Imaš pa drsališče
_________________
Sezona 2009/2010: 3xKatschberg, 6xKaprun/Zell am See, 6xKrvavec, 5xGolte, 1xVišarje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran 1, 2, 3  Naslednja Stran 1 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Civetta?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB