Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Švica » Saas Fee

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Saas Fee « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 11, 2007 8:27 pm    Naslov sporočila: Saas Fee Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

Ali je že kdo tu smučal? Kako se vam zdi? Nameravamo iti med počitnicami tja pa me zanima kakšne so vaše izkušnje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski-Adzi
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 10:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Mar 2009 12:46
Prispevkov: 7
Kraj: Slovenija/Jesenice

Pozdravljen Tim.
Jaz Treniram za Kranjsko Goro Sem Star 13 Let.
Tam Je Zelo Lepo Ampak Moraš Imeti Srečo Z
Vremenom, Ker Čene Boš Smučal Od 14 Dni Samo 4.
Tako Smo Mi Enkrat Smučali.
Pozz.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 11:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


Ejga, a se je tebi kej tipkovnica pokvarla, da vsako besedo zacnes z veliko zacetnico?
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ski-Adzi
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 19, 2009 11:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Čet Mar 2009 12:46
Prispevkov: 7
Kraj: Slovenija/Jesenice

Ne Samo Lepo Se Mi Zdi xD
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Pošlji E-sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran MSN Messenger - naslov
lenko
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 20, 2009 3:14 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pohorc
Pohorc

Pridružen/-a: Ned Okt 2005 13:34
Prispevkov: 3118


MeNi Pa Ne.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 18, 2011 2:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Od 2. do 9.4. smo dopustovali v Zermattu, vendar pa smo se kmalu naveličali oziroma bili rahlo razočarani. Odločili smo se, da poiskusimo smuko na bližnjem (30km) smučišču Saas Fee. Prijeten kraj leži na 1800mnv in je brez avtomobilov. Avto parkiraš v garažni hiši s plačilom 17fr/dan. Našemu začetnemu razočaranju je sledilo veselje Smučišče je zelo prijetno in polno uživaških smučarjev. Navdušilo nas je tekmovanje demo skupin (synhro ski) iz celega sveta. Vse je zelo sproščeno, tudi pevec je vsak dan pel&igral (kakor da smo v visoki sezoni) v živo in zabaval bordarske in freestyle navdušence v velikem snežnem parku. Prijetno smučišče, dobro vzdušje, ledeni paviljon - jama na 3500mnv pa je vredna ogleda, 10m v ledeniku. Smučišče obdaja 8 štiri tisočakov, kamor koli pogledaš povsed sneg in led



















Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pon Avg 03, 2020 6:53 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


In še v sosednji Saas Fee po opravkih... Obisk pa presenetljivo majhen, pa ne islim turistov.







_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Švica » Saas Fee
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB