Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Bovec - aktualne informacije, prihodnost in izzivi

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23
 Bovec - aktualne informacije, prihodnost in izzivi « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
anjica
PrispevekObjavljeno: Ned Maj 19, 2024 3:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Tor Mar 2024 11:56
Prispevkov: 7


Reported post
marko je napisal/a:
Hotel je po moje goden za malo bolj temeljito prenovo. Nekoliko bi lahko pa prenovili tudi osebje in pristop. Sem bil 2 leti zapored v isti sobi v hotelu. V njej je bil še vedno isti pokvarjen hladilnik in televizor, rože na balkonih so bile suhe, ker jih nihče ni zalival, na hodniku cel teden (gotovo dlje) izruvana vtičnica, natakar, ki razlikuje samo belo in črno vino, internet, ki deluje samo pri recepciji (kar je problem, ker je tudi celularni internet zelo slab) ...

se čisto strinjam z napisanim. tudi meni so ostali isti spomini na ta hotel. bila sem samo enkrat in žal ne bi šla več. ima Bovec veliko več lepših hotelov ali pa celo prelepih kampov, za tiste, ki Bohinj restavracija radi kampiramo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 21, 22, 23 Stran 23 od 23

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Bovec - aktualne informacije, prihodnost in izzivi
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB