Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » kitzbuhel

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3
 kitzbuhel « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 30, 2008 2:05 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 423
Kraj: pod Strmcem

smitko je napisal/a:
pa še to 139km to so rekordne hitrosti,povprečna je precej nižja


No, tako precej nižja pa spet ni (Kitzbühel okrog 105 km/h).

Sicer pa sploh ne gre za povprečno hitrost...v tem primeru neuporaben podatek...


Razvoj hitrosti, nagib in nekatere druge parametre za posamezne odseke kitzbühelskega smuka glej na tem linku:

http://www.kitzbuehel.com/static/cms/kitzbuehel/pdf/streif-hahnenkammrennen-kitzbuehel.pdf
_________________
*23/24* : 35x 16x Weinebene, 9x Rogla, "Belvi"- Stadion, Trije Kralji, Gaal, 7x Turnau
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Fantastic
PrispevekObjavljeno: Čet Jan 22, 2009 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Čet Nov 2007 18:06
Prispevkov: 812
Kraj: wait city

http://24ur.com/sport/zimski_sporti/hud-padec-v-kitzb-helu.html


hjojj...
_________________
Lp Georg!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 24, 2009 1:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2837
Kraj: Ljubljana

Kaj smo se že menili pred enim letom? Aja to ali so smuki preveč ubijalski. Koliko invalidov bo še potrebno, da bodo nehali prirejati vse hitrejše smuke? Jaz bi homologiral le proge do 100km/h. Ste že probali voziti s 100/h. Jaz sem, pa sem imel ob vsaki grbinici ali kepi hudičevo slab občutek-
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
pj
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 04, 2009 7:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Nov 2008 9:43
Prispevkov: 737
Kraj: Malo tu, malo tam

marko je napisal/a:
Jaz bi homologiral le proge do 100km/h.

Saj so jih ze... imenujejo se pa slalomske in veleslalomske proge
Sicer sem se cez vikend v Garmischu pogovarjal s kar nekaj trenerji (je pac naneslo, da smo brezdelno 5h stali na progi) in cisto vsi so rekli, da je bil letosnji Kitzbuhel dalec najlazji v zadnjih 15 letih.
Glede voznje pri 100km/h pa je majckena razlika, ce to pocnes na normalnem odprtem in po moznosti se razritem smuciscu, ali pa zaprti in spolirani progi. Sam sem ze po enem in po drugem, ampak naceloma pri pravilni izbiri krajev za taksno pocetje ni pretirano hudo... niti po navadnem smuciscu. Je pa spet res, da je razlika me 100 in 140km/h ogromna, ceprav se mogoce tistih "samo" 40km/h vec ne slisi tako veliko.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 Stran 3 od 3

Kazalo po Smucisca.net forumu » Čvek » kitzbuhel
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB