Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 07/08

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Naslednja
 Moelltal 07/08 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 09, 2006 9:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

Kljub vsemu sem šel in začel sezono 2006/2007 . Na parkirišče sva se s fotrom pripeljala okrog 9h, na snegu pa sem bil nekako ob 10ih.Vreme je bilo jasno,brez oblaka,kar se mi tudi pozna,ker sem pozabil doma kremo pa sem rdeč v faco sem se moral zdaj namazat s kremo za opekline .Sneg je bil na začetku trd,potem se je prijetno zmehčal,okoli 12tih, pol 1ih pa je postajal zmeraj bolj mehek in moker. Kljub temu sem na smučišču brez odmora zdržal do 2h, ko so zaprli. Snega je od prejšnjega tedna pobralo kar nekaj,glede na slike iz kamere prejšnjo soboto.
Najbolj me je motilo to, da sem za karto plačal 33 evrov za to pa sem dobil 1 progo ob ledeniku, katere polovica je bila zaprta z vratci za treninge . Zagotovo predrago za to kar ponujajo! Ceno bi morali znižati vsaj za polovico. eno izmed 2 tekmovalnih prog so pobrali okoli 12tih,druga pa je ostala do konca
Aja, pa delala je samo dvoseda,ljudi pa je bilo zelo malo, poleg tekmovalcev,ki jih je bilo največ, je bila samo peščica nas,rekreativcev. Nekaj je bilo tudi pohodnikov,vandar teh ne štejem ker pač ne uporabljajo proge . Smučarski dan sem zaključil v restavraciji z gartnerknedlom z vanilijo (al kako se že napiše) in
Sicer je bilo vredu,lepi razgledi, čist zrak in najpomembnejše, smučanje

Več pa naj povejo slike


Pogled z vrha, postavljena je samo 1 proga,kmalu so postavili še zeleno.


Pogled na grassglockner in sosedstvo


Zgornja postaja.Žal je delovala samo dvoseda


Pogled izpred spodnje postaje proti vrhu


Pogled na smučišče


pogled na salzburško in Gasteinertal


Po podrtju rdeče-modrih vratc so ostala še zelena


Tu naj bi v prihodnjosti stala nova žičnica (upam da sem slikal pravi vrh-Miki?)


Sonnblick


Topništvo je pripravljeno za napad. Zgoraj so že streljali.


Bager je vkopaval cevi v zemljo.So za zasneževanje?tudi zgoraj na ledeniku se vidi podobna cev vkopana v sneg.

PS. če so slike prevelike,mi povejte,pa jih bom zbrisal in prilepil url-linke
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dalojee kooš
PrispevekObjavljeno: Ned Sep 10, 2006 3:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Sep 2005 13:09
Prispevkov: 457


bravo! Lepa reportaža. Hm, sam karta je pa res čist predraga!!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
MajaM
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 9:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smučarka
Smučarka

Pridružen/-a: Sob Maj 2005 13:17
Prispevkov: 100
Kraj: Gorenjska

v giga reklamni pošti sem opazila reklamo za otvoritev sezone na ledeniku nekje v sredini oktobra. Sedaj pa ne najdem reklame.

Kdo kaj več ve o tem?

Lp; MajaM
_________________
Turracher Höhe, 23. XII. 2006
Bad Kleinkirchheim, 7. I. 2007
Bjelašnica, 26. I. 2007
Jahorina, 27. I. 2007
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 9:47 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


http://www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher/index.php?o_id=346
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
smuciscar
PrispevekObjavljeno: Tor Sep 19, 2006 10:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Tor Dec 2004 16:44
Prispevkov: 778


To bi blo za it!

Citiram:
Wann: 20.-22. Oktober 2006

Wo: Mölltaler Gletscher



Wie jedes Jahr startet der Mölltaler Gletscher auch heuer wieder mit dem einmaligen GIGA SPORT OPENING in die Wintersaison 2006/07.



Erleben Sie die ersten Schwünge am Gletscher, und testen Sie gratis die neuesten Carver und Snowboards aller bekannten Skimarken! Für die beste fachliche Beratung sorgen die Mitarbeiter der Ski- und Snowboardfirmen.



Unser Openingprogramm für Sie:



* Gratis Test der neuesten Carvingski und Snowboards aller bekannten Weltmarken

* Carving-Teststrecke

* Snowpark mit Boardercross, Jumps und Wellenbahn

* Spannendes Openingprogramm mit Musik

* GIGA SPORT Opening-Menüs im Panoramarestaurant Eissee

* Gletscherparty in Flattach

* Shuttleservice
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 10:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2838
Kraj: Ljubljana

Ja, samo je malo risky za vnaprej se prijaviti za ledenik. Je kar velika možnost, da se zaradi vremena sploh ne da smučati.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 20, 2006 10:49 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Prispevkov: 1312
Kraj: Jesenice

MajaM je napisal/a:
v giga reklamni pošti sem opazila reklamo za otvoritev sezone na ledeniku nekje v sredini oktobra. Sedaj pa ne najdem reklame.


Moraš pa računati na hudo gužvo, v času dvournega testa boš naredila kakšni dve furi!!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 11:07 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Prvi moj sm.dan v septembru nad pričakovanjem,snega malo, vreme lepo a pretoplo,brez vetra,sneg drži do 11 ure potem prazno na smučišču, topovi vsi pripravljeni,povečan -novi bazen na terasi pred rest.Dvoseda dela do 14.15 dostop do proge pa je tudi malo peš kjer ni snega.Slike sledijo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baltic
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 1:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 13:00
Prispevkov: 641
Kraj: Kranj

kako pa je blo s treningi?
a so tut mel postavlena vratca in si lahko vozu samo ob robu smučišča a je blo normalno, cela proga prosta?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
dedi
PrispevekObjavljeno: Pet Sep 22, 2006 7:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Treningi so vsak dan,treba je na to računat,anpak se vsi obnašamo normalno tako trenerji kot tek.in rekreativci in je vse OK.Voziš se kjer se pač lahko,ali pa si doma in čakaš na decenber.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Sob Sep 30, 2006 8:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Danes oblačno in pretoplo.Pobralo je precej snega tako,da je smuka dobra samo do 11 ure potem pa se smučišče izprazni.Topovi ne delajo,tudi na 3000metrih je pretoplo in preveč vlage.

2x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Atomic
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 05, 2006 7:33 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Obvlada dile
Obvlada dile

Pridružen/-a: Sre Sep 2005 17:58
Prispevkov: 649


Včeraj -3 in sneži!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tomaž
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 06, 2006 9:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Okt 2005 9:54
Prispevkov: 221
Kraj: moste

Danes pa kar dobro zasnežujejo
http://www.skifidelity.at/moelltaler-gletscher/index.php?livebild=1[url][/url]
_________________
,Sezona 2010/11, 6 dni na snegu!!Dolomiti so res zakon!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 06, 2006 1:56 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3459
Kraj: Maribor

Greh bi bil, če tako lepih fotk ne bi prilimal:




_________________
Sezona 2023/2024: 40 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, Osojščica, 2 x Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
dedi
PrispevekObjavljeno: Ned Okt 08, 2006 8:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Čet Okt 2005 20:42
Prispevkov: 204
Kraj: Ljubljana

Danes v nedeljo bil na ledeniku,snega malo novega in umetnega a še vedno premalo,je pretoplo,topovi delajo samo zjutraj.Precej ljudi in zrita proga.Delala je tudi 6 seda,dostop do proge-snega je še vedno peš cca 100metrov.
3x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, ... 18, 19, 20  Naslednja Stran 2 od 20

Kazalo po Smucisca.net forumu » Avstrija » Moelltal 07/08
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB