Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Kupujem nove smučke: Völkl Racetiger SL/Rossignol 9S

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Kupujem nove smučke: Völkl Racetiger SL/Rossignol 9S « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Cern3
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 02, 2007 6:21 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Mar 2007 17:02
Prispevkov: 4


voelkl al pa slx. nimas druge
_________________
Member of
BROD OFFICIAL TEAM
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Silver
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 02, 2007 9:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Nov 2006 0:18
Prispevkov: 56


karli je napisal/a:
danes sem bil v športu 2000 in imajo slx po 445e, samo tam so ble raztavljene brez vezi.Nisem vprašal, ker se mi je mudilo ampak valda ne prodajajo smučke brez vezi??ker šport mi je bil vedno sumljiv in me ne bi čudlo če bi blo tako


Tudi jaz sem debelo pogledal ob neverjetnih cenah (sl-320?,speedwave 12-390?, slx-390?...) v sport 2000. No, pa se je izkazalo, da je to samo propagandna finta (me prav zanima koliko so jih nategnili?!) in da je to cena brez vezi. Kr'neki!!! TE SMUČI SE PRODAJA SKUPAJ Z VEZMI!
Kaj bomo dočakali, da nam bodo prodajali tudi avtomobile na način: "Cena avtomobila je xxx ojrov, samo to je cena brez motorja. Če želite motor, bo avto občutno dražji!" ???
_________________
http://youtu.be/NLm-E6CPDqs
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
karli
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 05, 2007 5:30 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Ned Nov 2007 17:26
Prispevkov: 7


Danes sem bil v hervisu in imajo še ene 165cm rossignol r9s lanski model za 500? - 10% s 140vezmi.letošnji ima 120 vezi.

kaj pravite?

edit:
če pa grem v begunje, a ve mogoče kdo kakšen urnik ima trgovina??in kaj točno moram imet s sabo, da dobim teh 30% popusta?da ne bi hodil zastonj


LP
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Matic
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 05, 2007 8:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Admin
Admin

Pridružen/-a: Pet Mar 2005 22:15
Prispevkov: 551


Rabiš vsaj letošnjo modro kartico (ki si jo dobil, če si poravnal članarino SZS), na kateri piše da si učitelj smučanja.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Kupujem nove smučke: Völkl Racetiger SL/Rossignol 9S
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB