Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Novosti Italija 2021/2022

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Novosti Italija 2021/2022 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
miki
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 06, 2021 2:43 pm    Naslov sporočila: Novosti Italija 2021/2022 Odgovori s citatom

Moderator
Moderator

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 13:25
Prispevkov: 3437
Kraj: Maribor

Včasih se mi je še ljubilo pisat, tokrat samo link:

https://www.dovesciare.it/quali-saranno-i-nuovi-impianti-di-sci-linverno-2021-2022#corpoStatica

Pohvalno, čeprav jim je režim celo zimo lagal (mnoga smučišča so proge v novembru in decembru zasnežila in poteptala), nato pa jim uničil celotno sezono, so vseeno spravili skupaj 7 novih žičnic: nihalko, štiri kabinke, osemsedežnico in šestsedežnico. Pa še dve novi progi v Val Gardeni (OK, Pilat je reaktivacija stare, že dve desetletji opuščene proge).

Mimogrede, fiksno štirisedežnico ki so jo letos demontirali v Ravasclettu, naj bi (v FJK si radi premislijo ) v letu 2022 postavili namesto dvosedežnice na Sella Neveji.
_________________
Sezona 2023/2024: 39 smučarskih dni = 24 x Pohorje, 3 x Rogla, 2 x Osojščica, Krvavec, 1 x Trije Kralji, Klippitz, Salzstiegl, Gitschberg, Plose, Seiser Alm, Tri Cime, Kope.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
JakaB
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 06, 2021 9:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Feb 2012 18:16
Prispevkov: 362


Hvala za link, miki.

Super poteza za nadaljnji razvoj smučišča v Cortini, kjer so povezali meni najbolj simpatična dela smučišča. Malo manj super poteza zame osebno, hehe, ker sem zelo rad smučal na bolj kot ne praznih progah, ki jih bo ta naprava zdaj povezala.

Menjava v Zoncolanu je bila že zelo nujna. Ponavadi nimam nič proti starim napravam, ampak tista štiriseda je bila pa pomojem res najpočasnejša od vseh, na katerih sem kdajkoli bil.

Proga v Colfoscu bo pa tudi zelo dobrodošla. Sicer sem bil tam samo enkrat na počitnicah, ampak se mi je zdelo škoda, da sem moral dol s Seiser Alma z napravo, ne na smučkah.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 13, 2021 11:04 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

V pregledu manjka še nova kabinka Olang, ki že vozi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
buly kass
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 20, 2021 9:54 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 21:53
Prispevkov: 326












Zgornja postaja nove krozno kabinske zicnice 10-MGD Son dei Prades Bai de Dones 5 Torri v zakljucni fazi del.Predvidoma naj bi jo odprli za bozicne praznike
Na Col Gallina so ze streljali

Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Smucar9
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 20, 2021 9:59 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2018 14:17
Prispevkov: 526


Lepo, ampak tele slike ti bodo čez 1 mesec izginile
shrani.si se namreč poslavlja !
uporabljajte npr. IMGBB.COM ali IMAGESHACK.COM
_________________
2023/24: Turracher,Nassfeld,Kope,MB/Areh,Katschberg,Kals-Matrei,Tuxertal-Zillertal,Sillian
2022/23: Krvavc,Gerlitzen,BKK,Kope
2021/22: Moelltal,Krvavc,Kope,MB/Areh,Višarje,Zoncolan,BKK,Turracher,Gerlitzen,(Speier/Groß/Ain)eck,Piancavallo,SanPellegrino
2018/19: Gerlitzen,Nassfeld,Rogla,Turracher,BKK,SanPellegrino,Obereggen,Canazei,Arabba,Civetta
2017/18: Flachau,Eben,Filzmoos,Schladming,Katschberg,Krvavc,Rogla
2016/17: Gerlitzen,Kronplatz,Alta Badia,Arabba,Marmolada,Krvavc,Rogla,Kr.Gora
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Italija » Novosti Italija 2021/2022
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB