Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov

Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2020 /2021

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
 Kanin - aktualne informacije 2020 /2021 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
tomi
PrispevekObjavljeno: Sob Jul 10, 2021 7:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Pet Mar 2006 22:18
Kraj: Jesenice

Po ogledu prispevka na 24ur sem se prejšnji teden kar malo zasekiral, a se mi nikakor ni dalo cijaziti do Bovca, na Italijane pa sem čisto pozabil. A danes sem povzpel z gondolo z Nevejskega sedla in s turnimi smučmi nadaljeval do vrha smučišča. Po nekaj korakih od gondole najprej kratek spust po snegu, prečenje kratke kopnine in nato zvezno do Prevale. Tam par deset metrov kopnine in spet po snegu do vrha. Snega je še veliko, če bi se zelo potrudili bi bilo celo možno smučanje na žičnici. Nato prima smuka, na naši strani popolnima brez kamenja, na italijanski pa je treba nekoliko paziti. Vreme je bilo pravzaprav idealno, sonce je le občasno posijalo, zato je bil sneg kompakten, pri smučanju se prav nič ne vdira. Od danes naprej gondola dela vsak dan, cena pa je le 10 evrov. Žal pa bo zdaj treba na morje . Slike v videu:

https://www.relive.cc/view/vevWpM59EyO
Turno: 101 x: Španov vrh, Kranjska gora/Podkoren/Vitranc, Vogel, Tromeja, Javorje, Ptičji vrh, Kočna, Korenščica, okrog Soriške planine, Krvavec, Zelenica, Viševnik, pod Kriško steno, Plesišče, Luknja, Begunjščica, Vratca, Šija, Nad Šitom glava, Kolbreinspitze, Moeltaler gletscher, Kanin...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 Stran 30 od 30

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2020 /2021
Pojdi na:  

Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu

© 2006-2014 - smucisca.net