Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2020 /2021

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  Naslednja
 Kanin - aktualne informacije 2020 /2021 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fronc
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 3:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Dec 2020 15:33
Prispevkov: 7


Danes je minilo en teden odkar so delavci Elektro Primorske popravili daljnovod na Kanin in je smučišče dobilo elektriko. Ali mi mogoče kdo lahko pojasni zakaj še vedno ne delajo vse naprave. Ko ni bilo elektrike je bil to vzrok, da smučišča ne morejo odpreti. Gospa Emanuela kdo je pa zdaj kriv...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Tantadruj
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 4:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Feb 2019 12:19
Prispevkov: 53


Po dolgem času sem reskiral in prečkal regijske meje, da spet dopustujem v Bovcu. Tudi smuči sem spotoma dal zrihtat v Kranjski Gori. Res sem si želel na Kanin smučat, saj je kulisa, ki jo ponuja naravnost sanjska.
Danes pa po Bovcu slišim govorice, da je kar nekaj članov ekipe na Kaninu okuženih s korona virusom. So to spet samo govorice?
Če je to res, potem držim pesti, da bodo fantje in dekleta kmalu ok!

Glede zaprtih prog in naprav pa pričakujem, da bo vodilna tehnična ekipa kmalu pripravila uradno poročilo, saj gospa očitno ni dovolj tehnično podkovana, da bi v javnost dala točne in prave informacije kaj se dogaja.

Za napovedi količine snega med 24.12.2020 in 4.1.2021 pa močno upam, da ne bodo zdržale!

Lep pozdrav iz Male vasi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joško
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 6:41 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Avg 2015 10:41
Prispevkov: 244


Wca z Bca je napisal/a:

Me pa preseneča, da ni samo na Kaninu ampak tudi drugje velikega obiska.
Glede na sproščeno karanteno in zaprtimi tujimi smučišči bi pričakoval večji naval na smučišča. Mogoče je tudi tukaj razlog, da se smučišča ne odločajo, da se naprave ne odpirajo v večji meri.


Si pomešal vzrok in posledico. Na Soriški planini je čez vikend laufalo vse, posledično je bil obisk odličen. A Sorica je resno smučišče z lastnikom, ki vlaga svoj težko prislužen denar. V nasprotju z real socializmom v Bovcu....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 8:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


Lepo za Soriško planino. Ampak nekega navala pa tudi tam ni bilo. In ravno o tem navalu sem razmišljal. Ljudje so bili več kot mesec in pol zaprti v občine, tujina je bolj kot ne zaprta... vsi so hrepeneli po gibanju, svežem zraku, svobodi... Ko se je vse odprlo bi pričakoval večji obisk. Temu obisku se po moje tudi prilagaja odprtost naprav. Govorim o vseh smučiščih v Sloveniji in ne izključno za Kanin. Pač kot si sam rekel dober gospodar gleda na vsak evro. V teh negotovih časih si pač ne morejo privoščiti, da bi s praznimi sedežnicami in vlečnicami delali izgubo.

Upam, da bodo Gapijeve napovedi šle iz njegovih ust v božja ušesa in bo obisk naših smučišč ta vikend spet večji saj so le prazniki pred vrati.

Me pa toliko ne moti, da Prevala in Graben nista odprti, ker je odprta proga iz D na C postajo(le ta ja najdaljša proga na kateri se lahko konkretno nasmučaš). Ker pač obratuje kar pač obratuje, so znižali ceno karte na 20€, kar je nižje kot je cena karte na Soriški planini. To se mi zdi zelo ugodno in fer.

Se pa popolnoma strinjam z Matskier-jem glede ure začetka obratovanja. Tu res ne vidim logike zakaj taka sprememba. Upam, da se to kaj kmalu spremeni.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
joško
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 8:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Avg 2015 10:41
Prispevkov: 244


Wca z Bca je napisal/a:


Ker pač obratuje kar pač obratuje, so znižali ceno karte na 20€, kar je nižje kot je cena karte na Soriški planini. To se mi zdi zelo fer

Ne bo držalo. Na Sorici za 22 eur smučaš od 9:05 do 16:05, na Kaninu kvečjemu od 9:30 do 15:30 za 20 eur. Kje je torej ceneje?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 8:57 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2344


Na sorici je bila ta vikend dnevna 14.5 je pa v nedeljo delovalo samo do 2
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TilenV
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 10:00 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2015 20:48
Prispevkov: 50


A smučišča se zapirajo do 4.1 ?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Wca z Bca
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 10:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pon Feb 2016 22:10
Prispevkov: 800


joško je napisal/a:
Ne bo držalo. Na Sorici za 22 eur smučaš od 9:05 do 16:05, na Kaninu kvečjemu od 9:30 do 15:30 za 20 eur. Kje je torej ceneje?

Joško ne vem ali ti gre matematika zelo slabo ali si samo funkcionalno nepismen. 22 je namreč več kot 20
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo Obišči avtorjevo spletno stran
Špik
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 10:50 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1019


TilenV je napisal/a:
A smučišča se zapirajo do 4.1 ?


Citiram:
Na žičniške naprave ob predložitvi negativnega izvida
Vlada je na večerni dopisni seji odločila tudi, da bo od 1. januarja 2021 obratovanje žičniških naprav njim pripadajočih prog dovoljeno v skladu s priporočili NIJZ-ja in pod pogojem, da upravljalec naprav zagotovi hitro testiranje (HAGT) v organizaciji pooblaščenega izvajalca na vstopni točki na smučišče.

Uporaba žičniških naprav in njim pripadajočih prog bo od 1. januarja dovoljena osebam, ki predložijo negativni test na covid-19, opravljen v Sloveniji in ki ni starejši od 24 ur, ter otrokom do 12. leta starosti v spremstvu staršev.

_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
TilenV
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 10:54 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2015 20:48
Prispevkov: 50


Videl ja al birs je kolk 93€ in vedno k greš rabiš novega,.. to je pa neumnost
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 11:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2344


Hitri testi bodo načeloma zdej brezplacni na 20 točkah po državi, ampak vseeno lahko bi veljali dlje. Je pa sproščeno gibanje med občinami za rekreacijo.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
KingKong
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 11:15 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2019 16:51
Prispevkov: 58


Smo končali še preden se je dobro začelo... To s testom je neumnost brez primere. Vse skupaj je en velik posel za nekatere. Bolano.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
mattskier
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 11:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pon Nov 2019 22:42
Prispevkov: 72


Od 25.12. do 1.1. smučišča ne obratujejo. S 1.1. neg. test. Hvala, ne! Upam, da se smučišča uprejo. Sicer bo sezona predčasno zaključena. Ne samo za smučišča, ampak za vse ostale storitvene dejavnosti. Za tem stojijo posamezniki, družine, podjetja...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
joško
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 11:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Avg 2015 10:41
Prispevkov: 244


Wca z Bca je napisal/a:
joško je napisal/a:
Ne bo držalo. Na Sorici za 22 eur smučaš od 9:05 do 16:05, na Kaninu kvečjemu od 9:30 do 15:30 za 20 eur. Kje je torej ceneje?

Joško ne vem ali ti gre matematika zelo slabo ali si samo funkcionalno nepismen. 22 je namreč več kot 20

No prav, pa se pejva ovčjo logiko
Na Sorici je bila 4 urna karta 12,60 eur, kar je skoraj pol ceneje kot na Kaninu, kjer je karta 20 eur.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rad_smučam
PrispevekObjavljeno: Sre Dec 23, 2020 11:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Dec 2020 23:19
Prispevkov: 7


Tantadruj je napisal/a:
Po dolgem času sem reskiral in prečkal regijske meje, da spet dopustujem v Bovcu. Tudi smuči sem spotoma dal zrihtat v Kranjski Gori. Res sem si želel na Kanin smučat, saj je kulisa, ki jo ponuja naravnost sanjska.
Danes pa po Bovcu slišim govorice, da je kar nekaj članov ekipe na Kaninu okuženih s korona virusom. So to spet samo govorice?
Če je to res, potem držim pesti, da bodo fantje in dekleta kmalu ok!

Glede zaprtih prog in naprav pa pričakujem, da bo vodilna tehnična ekipa kmalu pripravila uradno poročilo, saj gospa očitno ni dovolj tehnično podkovana, da bi v javnost dala točne in prave informacije kaj se dogaja.

Za napovedi količine snega med 24.12.2020 in 4.1.2021 pa močno upam, da ne bodo zdržale!

Lep pozdrav iz Male vasi.


Da še jaz malo pristavim svoj piskrček. Sem bil danes na hribu. Odlična smuka , obiska je tudi bilo, a se je dalo potrpeti. Po smuki sem izvedel, da nas je bilo cca 200. Sem pa izvedel tudi nekaj informacij..
Sem se pogovarjal z enim izmed žičkotom. Je res kar se tiče okužb med člani Kanina, naj bi bila polovica kolektiva okuženga.
Slisal sem tudi, da nobena sedežnica nima opravljenega tehničnega. Če me spomin ne vara sem na spletu nekje septembra prebiral, da naj bi bili tehnični že opravljeni, sedaj pa slišim drugačne informacije. Na trosedežnici naj bi manjkala tudi nekakšna kartica za varnostno linijo. Naj bi bila poleti naročena, pa še kar ni prispela do Kanina. Izvedel sem tudi, da so še vedno na čakanju. Če je to res, nevem kako jim uspeva to prikrivati pred državo. Glede na vremensko napoved bo Kanin v prihodnjih dneh dobil kar konkretno pošiljko snega. Upamo, da ne bo spet kakšne elektrike zmanjkalo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 28, 29, 30  Naslednja Stran 8 od 30

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kanin » Kanin - aktualne informacije 2020 /2021
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB