Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Ostale države » Dubaj

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Dubaj « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 9:38 pm    Naslov sporočila: Dubaj Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


Ker verjetno še nihče ni videl kako v resnici zgleda ski center dubaj vam bom jz pokazal nekaj slik k sem jih včeraj dobil k sta se starša vrnila z dubaja!!baje je noro,v resnici zgleda čisto drugače(baje ne moreš verjet če nisi v resnici tm)drugače nista smučala samo pogledat sta šla ker sta vedela da je noro!!notri imajo pa 4 sedežnico pa krožnike!!!





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 9:45 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


http://www.moj-album.com/uredi/subic/6894113/?stran=1 slike si poglejte tukaj kej nevem zakaj so mini slike!!!se opravičujem
lep pozdrav
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
blajo
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 27, 2007 10:40 pm    Naslov sporočila: dubai ski dome Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sre Jun 2006 23:54
Prispevkov: 213


kaksno bo sele "ta novo" ...
... samo tole "revolving smucisce" mi ne gre najbolj v glavo ...



http://www.skidubai.com/SkiDubai/Dubai_sunny_mountain_ski_dome/default.asp



lp,
b
[/url]
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 7:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


to pa bo noro ja se bo res splačal it pogledat k bo tok zanimivih stvari
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
voodoo
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 8:25 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 17:33
Prispevkov: 54


šubic je napisal/a:
to pa bo noro ja se bo res splačal it pogledat k bo tok zanimivih stvari




pa ene 50.000? za sabo - da gres malo zapravlat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
šubic
PrispevekObjavljeno: Sre Feb 28, 2007 10:32 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2006 16:14
Prispevkov: 31


hehe Če se ne preseravaš se da kr dobr skoz pridet!!so stvari ki so svinsko drage so pa tudi cenejše stvari je pa nekaj posebnega kar se splača enkat u življenju videt
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
voodoo
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2007 1:20 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 17:33
Prispevkov: 54


šubic je napisal/a:
hehe Če se ne preseravaš se da kr dobr skoz pridet!!so stvari ki so svinsko drage so pa tudi cenejše stvari je pa nekaj posebnega kar se splača enkat u življenju videt



ma ja sej za videt je ok dol po moje, sam ti bi pa znalo bit mal glupo...mislim
tam ni da ni...luxuz sto na uro...jst grem raj za ta kes 3 tedne Francija na 3000 m bordat al pa mogoc kaka rusija FR al dobro vsak ma svoje misljenje...in zelje
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
benhur
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2007 4:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Pet Nov 2006 13:27
Prispevkov: 108


u dubaju imas tolk izbire kam it da lahko odlocas od cenejsih variant kot no res pa da na zgoraj ni omejitev. drugac pa kar se stvari za kupovat tice je pa cenej kot pr nas ( jakne, smuci, ....)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
voodoo
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2007 7:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sre Jan 2007 17:33
Prispevkov: 54


benhur je napisal/a:
u dubaju imas tolk izbire kam it da lahko odlocas od cenejsih variant kot no res pa da na zgoraj ni omejitev. drugac pa kar se stvari za kupovat tice je pa cenej kot pr nas ( jakne, smuci, ....)



ja itak, sej je res...zanimivo bi blo kak safari z đipom in bordanje na pesku....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
smitko
PrispevekObjavljeno: Čet Mar 01, 2007 7:42 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Mar 2006 10:11
Prispevkov: 235
Kraj: mb

za smučanje se pa res ne peljem v
dubai je dosti boljših variant.tudi smučanje v rusiji ni več tako poceni,kaj
pa rečete na smučanje v BANFU- LAKE LUIS,to je vredno 3200 eur
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
zibko
PrispevekObjavljeno: Pon Mar 05, 2007 12:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Nov 2005 0:37
Prispevkov: 59


Nekaj o tej dvorani v Dubajo so ob njenem odprtju napisali tudi na smucka.com http://www.smucka.com/novice%2Dalpin/default.asp?method=page&id=3265
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gas
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2015 9:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Ned Nov 2010 12:26
Prispevkov: 195
Kraj: Jesenice

včeraj sem šel pogledat to smučišče Sicer samo zunaj, ker mi ni bilo da bi šel smučat, ko je zunaj prijentih 25

So se pa hvalili, da imajo črno progo in pa park

Ljudi je bilo kar nekaj, predvsem otrok spodaj v areni

cena pa če sem orav videl okol 40€, s tem da dobis vso opremo...
_________________
2010/2011: 12x
2011/2012: 32x
2012/2013: 34x
2014/2015: 33
2015/2016 34x
2016/2017: 1x Moeltall, 1xKatchi, 1x Turrach, 2x Nassfeld
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Feb 17, 2015 8:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


ne maram preveč črnih prog če je gužva. bom kr v alpah ostal.

"Edit admin: prosim, ne citiraj."
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Skimit
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 04, 2020 12:11 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2014 18:53
Prispevkov: 84
Kraj: NM

Pozdravljeni, formuaši,
najprej veliko srečnih kilometrov na smučiščih in tudi drugače vse naj v 2020. Sam si želim tudi čim manj kisline na tem forumu...
Letos sva z ženo v novo leto skočila v Dubaju...dežela absurdov so tile UAE, a ta forum ni namenjen razpredanju o tem.
Posredujem informacije, če še koga zanese tja.
Smučišče se nahaja v sklopu trgovskega centra Mall of Emirates. Višinska razlika je 85m, dolžina proge 400m torej povprečnega naklona 21%. Od kakšne črne proge, kot je zapisano zgoraj, ni niti č-ja... Proga se zlomi v desno na sredini, tam je en kucelj, ki malo visi, in to so označili "For experts only"...
Prišla sva ob petih popoldne, na vhodu gneča za popizdit. Ne se ustaršit - velika večina ljudi gre v snow park uživat z otroki, smučarjev je zelo malo.
Dve uri smučanja je prišlo 55€ na osebo, vključeni so pancarji (Rossignol - trdote ne vem, po občutku nekaj srednjega; preveriti klipsne - moj prvi par je bil fuč), smuči (Rossignol, nek Ski Dubai design, dolžina po izbiri, lahke, 166 cm so imele R=15m), bunda, hlače, nogavice na odmet). Čelada se ekstra plača - nisem vzel, rokavice sem si za 6€ kupil v trgovini pred smučiščem.Vključena je tudi omarica, ki jo zakljeneš s keycardom (trak na zapestju, ki ga dobiš na blagajni). Temperatura je -1C, prišel sem v kratkih hlačah in majci (zjutraj smo se kopali v morju 21C, temperatura zraka zunaj 26C ...), tako da toplo priporočam dodatne dolge rokave za pod bundo. Naredila sva deset fur - sedežnica je zelo počasna. Sneg je BP, netipičen umeten sneg, struktura je bolj podobna naravnemu. Očitno lahko zelo dobro kontrolirajo atmosfero tam notri. Spila sva vročo čokolado (prijazna kitajčica nama je v roke porinila kupončke) in v rit vrgla muffin v koči na srednji postaji sedežnice in to je bilo to.
Resna smučarija tole seveda ni, je pa dober štos, če si že tam...ko sem odhajal in sem v čakanju na prevoz videl trume pakistancev in indijcev, ki so odhajali/prijahali na delo za 300/400€ na mesec za 12 ur+ na dan, so me že prevevali čudni občutki...
Vse skupaj se je odvijalo 1.1...prilagam fotke, tudi s plaže eno za rajcat







Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Skimit
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 12, 2020 11:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Sre Jan 2014 18:53
Prispevkov: 84
Kraj: NM

Evo, še fotke, tokrat v primerni velikosti.
Hvala Wci z Bca za pomoč.

Lp





Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Ostale države » Dubaj
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB