Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Smučanje z GS smučmi - varnost, kondicija, ...

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Smučanje z GS smučmi - varnost, kondicija, ... « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2017 7:32 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Sposojam si robe ne.....vidim pa da so mi moje 188 GS WC R 25 več kot prekratke....skratka vidim da vozim pussy skijo.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Alen Luzar
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2017 8:02 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2015 13:57
Prispevkov: 62
Kraj: Šentjernej, LJ, NM

Vse kar je "pussy" na tvojih dilah je samo označba ženski fis. Je pa še zmeraj 5x večji strup, kakor karkoli novega iz hervisa in intersporta hkrati. Bi jih z veseljem imel tudi jaz, pa žal ni dnarja za nove(oz se mi ga zdi škoda), zato se trenutno vozim na modelih 2007-2011 (ki so glih tako ok), in denar raje vlagam v servisni materjal in smučarijo
_________________
Rossi Radical RX WC, Elan GSX WC, Elan SLX WC, Stockli Laser GS, Fischer WC SG, Rossignol Radical WC ZB
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
H2o
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2017 8:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2006 22:18
Prispevkov: 398


Kar se tiče SG smuči in Cerkna, ti lahko iz izkušen povem, da je problem predvsem prekratka proga. Poleg tega rabiš visoko hitrost, da dila dela. Hitro te zmoti katerikoli smučar. Je pa seveda neverjetno stabilna
_________________
22/23: 2x
21/22: 49x
20/21: 11x
19/20: 36x (čista jeeeba)
18/19: 59x
17/18: 50x
16/17: 49x
15/16: 56x
14/15: 51x
13/14: 28x (žled)
12/13: 55x
11/12: 56x
10/11: 50x
09/10: 82x
08/09: 45x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2017 8:51 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Alen Luzar je napisal/a:
Vse kar je "pussy" na tvojih dilah je samo označba ženski fis. Je pa še zmeraj 5x večji strup, kakor karkoli novega iz hervisa in intersporta hkrati. Bi jih z veseljem imel tudi jaz, pa žal ni dnarja za nove(oz se mi ga zdi škoda), zato se trenutno vozim na modelih 2007-2011 (ki so glih tako ok), in denar raje vlagam v servisni materjal in smučarijo


To, kar vozim je masters dila (beri za stare dede)...mam pa tui eno žensko R 23 FIS....ti, a za sarkazem si slišal??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2017 11:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


@fischerpro

pussy dila pri 188 ....no way...vem ta masters tudi mene ze hudo moti pa saj se ivica trdi da vedno turi z mehkjsimi variantami ....stare fis gsx-e 188, r21 ali druge gs 21ke se vlacim se povsod ali pa stare rossig. sg 200, r28, dupla plata ...za vecino terenov...kjer nisem prepican o situaciji..
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
streif
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 06, 2017 11:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Pon Dec 2007 13:40
Prispevkov: 419


@Alen Luzar

verjetno, da probavas kaj takega. letos teh se nimam berajt.





p.s. slike so vedno bolj sumske, treba bo menjati telefon... bozicek pa dedek mraz se me ze, izgleda, bolj izogibata zadnje cajte..
_________________
*23/24* : 34x
*22/23* : 40x
*19/20* : Reiteralm, Schladming, Kleinlobming, 9x Turnau, Semmering/Stuhleck, KL Hebalm, Brunnalm-Hohe Veitsch, St. Kathrein am Hauenstein, Präbichl, 11x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 07, 2017 6:06 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

streif je napisal/a:
@fischerpro

pussy dila pri 188 ....no way...vem ta masters tudi mene ze hudo moti pa saj se ivica trdi da vedno turi z mehkjsimi variantami ....stare fis gsx-e 188, r21 ali druge gs 21ke se vlacim se povsod ali pa stare rossig. sg 200, r28, dupla plata ...za vecino terenov...kjer nisem prepican o situaciji..


jao,jao.....sarkazem ljudje, sarkazem......risal pa ne bom......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Alen Luzar
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2017 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Feb 2015 13:57
Prispevkov: 62
Kraj: Šentjernej, LJ, NM

Nekaj takega so ja.



fischerpro, sem razumel sarkazem glede dolžine, so pa ženske fis res delane za osebe ki imajo med nogami fis "pussy"... to sem hotel poudariti

No SG napol testiran, prvi občutki so podobi GS, rabi še mal več hitrosti da prav dela. Radij ni nič moteč, sicej je sam vhod v zavoj malce počasnejši napram GS, ampak potem prav lepo nežno in progresivno dodaja, uglavnem ko zagrabi si na tračnicah, kipi od stabilnosti, vliva zaupanje. Uglavnem stvar je vrhunska za zjutraj 3-4 fure dokler ni gužve. Priporočam test vsem GS navdušencem

PS: po zahtevnosti mi je; SL>GS>SG Predvsem ker sem za pravi slalom kondicijsko prešvoh
_________________
Rossi Radical RX WC, Elan GSX WC, Elan SLX WC, Stockli Laser GS, Fischer WC SG, Rossignol Radical WC ZB
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Ned Jan 08, 2017 4:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

No ja jaz sem bolj mislil v smislu, kdor ne vozi 33+ radija, pač vozi pussy dilo.....v resnici je tud ženska FIS R 23 več kot konkretna skija.....s katero bi marsikateri wannabe racer imel velike probleme...... peljal bi jo že peljal.....vprašanje je pa kako in če ne bi ona vozla njega......
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6 Stran 6 od 6

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Smučanje z GS smučmi - varnost, kondicija, ...
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB