Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Stanje na progah 2005/06

Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Stanje na progah 2005/06 « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Špik
PrispevekObjavljeno: Pet Mar 31, 2006 5:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Snemalec
Snemalec

Pridružen/-a: Pon Sep 2005 12:14
Prispevkov: 1016


Ravno ko sem štartal iz Lj sem zvedel, da v Kranjski dežuje. Na srečo sem dosti trmast in se nisem obrnil - dež je do mojega prihoda že nehal. Na progah sem pričakoval čofto, vendar se mi je po prvi vožnji kar smejalo. Proge so bile lepo zrihtane, o kamnih ne duha ne sluha, sega je še ogromno (še posebaj na VSL progi na Poligonu). Sneg je bil presenetljivo trd oz. zbit, venadr ne zmrznjen. Najprej nekaj voženj na Dolenčevem Rutu, kjer sem imel progo praktično zase (ob 9h smo bili 3 smučarji) nato pa na Podkoren, kjer pa je bilo sploh odličo. Okoli 11h se je pokazalo še sonce, proga je bila ravno prav zvožena, da ni bilo več sledi ratraka, ljudi pa ne več kot 10 - čista uživancija. Za konec pa še nazaj nekaj voženj na Dolenčevem Rutu, celo nekaj več smučarjev se je nabralo proge pa za ta letini čas in te temperature v več kot odličnem stanju. So pa žičničarji kar presenetili, saj so v zadnjih letih bistveno prej ustavili naprave, četudi je bilo dosti snega.




_________________
Sezona 2017/18 - 30x : 3x Sölden, Killington, 3x Lake Louise, Sunshine Village, 2x St. Moritz, Španov vrh, 4x Garmisch Partenkirchen, 3x Cortina d'Ampezzo, 2x Crans Montana, 2x Kvitfjell, 2x Åre, 2x KrG, 3x Vogel, Kanin
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
stubai
PrispevekObjavljeno: Pon Apr 03, 2006 10:10 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Ned Dec 2005 23:40
Prispevkov: 348


Danes sta obratovali le sedežnica Dolenčev Rut in vlečnica Mojca in to do približno pol dvanajstih, ko je ulilo in so ustavili naprave. Prodajajo le dnevne karte po znižani ceni, urnih kart ni. Do dežja je bila smuka presenetljivo dobra, vsega skupaj pa se nas je smučalo okoli deset. Če bo vreme držalo, planirajo obratovati do naslednjegavikenda.


Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
morel
PrispevekObjavljeno: Tor Apr 04, 2006 6:43 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Spammer
Spammer

Pridružen/-a: Pon Apr 2005 17:34
Prispevkov: 609
Kraj: Ljubljana - valda

lepe slike ...kook ga je hitr pobral
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo MSN Messenger - naslov
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Ta tema je zaklenjena: ne moreš urejati sporočil ali odgovarjati na objave. Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Stran 7 od 7

Kazalo po Smucisca.net forumu » Kranjska Gora » Stanje na progah 2005/06
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB