Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Nastanitve » Smučanje Avstija - Italija

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Smučanje Avstija - Italija « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
spicek
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2016 5:07 pm    Naslov sporočila: Smučanje Avstija - Italija Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Tor Nov 2010 15:29
Prispevkov: 142
Kraj: Krim

Pozdravljeni,
v terminu 21.1.2017 - 28.1.2017 iščem ugoden apartma oz. penzion paket za familijo (2 odrasla, 2 otroka - 5 in 7let) (Avstrija - Italija). Ali ima kdo kakšne dobre kontakte za dobre apartmaje ali prenočišče z zajtrkom.?
Iščem v območju Koroške, Salzburga, in južne tirolske cca max 4ure iz Lubljane. Iskal sem že malo okoli Katschberga pa Flachaua pa so cene kar zasoljene cca 110€ navzgor za 4osebe apartma + končno čiščenje, turistična taxa, ponekodi hočejo še da prineseš svojo postelnino. Ali se da kaj dobiti okoli Lienza, Silliana? Tam se mi zdi kar ugodna izhodiščna točka za več različnih smučišč.
Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2016 7:06 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

poglej malo online sistem prenočišč skiamade. jaz sem za termin 7-14 januar dobil za 900 eur v centru wagraina manjši apartma za dva z dvema odraslima kartama vključenima. 6dnevna karta je v tem akcijskem obdobju 240 eur po osebi, tako da me je apartma preračunano stal 400 eur - s takso in končnim čiščenjem vred. meni se to zdi dober deal za celotno skiamade regijo. izbral sem wagrain, ker se mi zdi najboljše izhodišče, če želiš se ostalo pogledat - schladming, badhof.....
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Age
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2016 8:13 pm    Naslov sporočila: Počitnice Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Nov 2007 11:51
Prispevkov: 695
Kraj: Ljubljana

Moarhof-Thurn, LienzTirol, Austria 21.01.2016 28.01.2016 preko Tiscoverja 490 EUR, velik apartma, blizu Lienz Zetterfelda, Hochsteina, možnost Sillian,St.Jakob, KalsMatrei, Obertilliach - karta SKiHIT ÖstTirol.
Poglej če te zanima. Tam sem bil že vsaj dvakrat.

Lp, Borut

http://www.tiscover.com/at/scout/stps/5,en,SCH1,1777/DESTLINK,search,a,2,c,2,ed,28.01.2017,folder,ACC_CACHE,jse,0,modulId,scout,navSelected,,r,RGN564at,rc,1,ref,0,sd,21.01.2017,season,at2,selectedEntry,home,y0,5,y1,7,y2,-1,y3,-1/accoBookingList.html

Ne vem, če ti bo delal link, tiscover.con, lienz, datum vpiši
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Milko
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 12, 2016 8:35 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sre Feb 2008 22:26
Prispevkov: 229
Kraj: Radovljica

No, moje izkušnje. Najbolj važno mi je vedno bilo, da je smučišče na soncu...Ker otroke rado hitro zebe, lažje se je pogreti na soncu, kot v neki senci.
In za oddaljenost...če štartaš zgodaj, mularija zaspi..pa še izogneš se zastojem.
Mi smo hodili 5 let na Pitztal..ja je tem nekje 5 ur vožnje. Je pa velik plus, otroci do 10 let imajo zastonj karto..Bambini skipass. In karta za 4 pride za 6 dni tam okoli 450 evrov.
Nastanitev...smo bili tu http://www.pitztal.com/de/unterkuenfte/az/sid/1916843
in tu http://www.s-huamatl.at/
Samo moje izkušnje...
_________________
Vsakdo ima svojo mantro...jaz pa Volkl Mantro.....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Nastanitve » Smučanje Avstija - Italija
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB