Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » POZDRAV IN NOVA TEMA !

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 POZDRAV IN NOVA TEMA ! « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Skimar
PrispevekObjavljeno: Pon Sep 26, 2016 10:04 pm    Naslov sporočila: POZDRAV IN NOVA TEMA ! Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Sep 2016 21:46
Prispevkov: 28


Živjo danes sem se prijavil na naš smučarski forum.Že nekaj časa vam sledim in sem se že dolgo želel registrirati , a si nikoli nisem vzel dovolj časa.Vidim da se da tukaj dobiti veliko informacij in deliti svoje ideje ter sanje o smučiščih.Povedal bom da sem star šele 14 let ampak ljubim smučanje.Presmučal sem že kar veliko , ker je tudi oče smučarski navdušenec.

Sedaj pa k novi temi.Ker sem svoje prve zavoje naredil na Voglu mi je še posebej pri srcu . Ali ima kdo morda kake sveže informacije o šestsedežnici Zadnji Vogel-Šija.In ali bo to kaj kmalu (v roku 3 let) ,ker govori se že zelo dolgo.

Lep pozdrav
Skimar
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sneg100
PrispevekObjavljeno: Sre Sep 28, 2016 2:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sposoja si smuči od bloškega smučarja
Sposoja si smuči od bloškega smučarja

Pridružen/-a: Tor Dec 2015 18:38
Prispevkov: 81
Kraj: Lj

Pozdravljen, Skimar!

Res se že nekaj časa govori o tej 6sedežnici samo js nevem če bo kej iz tega (sej veš, TNP pa bodo okoljevarstveniki sitnarili...) in rabili bi zelo razširiti vrhnji del proge Šija in to bi bil kar velik poseg. Lani sem slišal da bi zamenjali 2sedežnico Zadnji Vogel za 4sedo čeprav nevem koliko bo res. Se bom pa še mal pozanimal o tem.

BTW jaz sem tudi 14 let star in sem dolgo časa mislil da sem edini svojih let ki ga kaj takega sploh zanima Lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Vogel » POZDRAV IN NOVA TEMA !
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB