Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Pregledovanje kart

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Pregledovanje kart « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
grady10
PrispevekObjavljeno: Ned Feb 15, 2015 8:23 pm    Naslov sporočila: Pregledovanje kart Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2013 19:48
Prispevkov: 26


Pozdravljeni. Sam imam korosko karto in opazujem dogajanje na smuciscih. Zanima me, ce morda kdo ve kako avstrijci pregledujejo karte, saj razen tega, da se jim pokaze nasa slika na monitorju, drugega nisem opazil. Zanima me predvsem kako pregledujejo karte pri ljudeh, ki nimajo skipassa in imajo dnevne karte. Kar nekaj ljudi sem slisal, da v Avstriji kupijo kar otroske karte in se vozijo z njmi. V Kranjski Gori sem zadnjic opazil, da utripajo razlicne barve luci na avtomatu pred vstopom na sedeznico. Pri odraslih je utripala zelena, pri studentih in upokojencih oranzna, pri otrocih pa rdeca. To na avstrijskih smuciscih nisem opazil. Smo morda Slovenci pogruntali nekaj pred sosedi, ali pa pri sosedih nihce niti ne pomisli, da bi goljufal pri kartah ima morda kdo od vas kaksne izkusnje, informacije?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2015 4:33 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

V Avstriji sem videl tipa z eno malo prenosno napravico, ki je prejemala podatke o kartah in je prav vpričo mene nekoga izločil. Gotovo dobi tudi na zaslon v hišico, podobno kot sliko za sezonsko, tudi podatek, kakšna je dnevna karta (otroška). Prav tako so me nekoč opozorili, ko sem pomotoma zamenjal večdnevni karti, ki sta bili označeni s spolom. To zadnje je bilo sicer v Italiji. Sicer pa brez skrbi, Avstrijci bi prav tako goljufali, če jih ne bi kontrolirali.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tim
PrispevekObjavljeno: Pon Feb 16, 2015 8:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Pili dile po vsaki furi
Pili dile po vsaki furi

Pridružen/-a: Pet Jan 2007 22:49
Prispevkov: 799
Kraj: Birmingham, UK

http://www.skidata.com/en/mountain-destinations/operating-monitoring.html

SkiData ima precej napreden sistem glede pregledovanja ... višina, foto ...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Pregledovanje kart
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB