Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Kako priti na olimpijado?

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2
 Kako priti na olimpijado? « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2014 2:59 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Ja nastopila je pa le kar je bil tudi njen cilj
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Čet Nov 13, 2014 8:05 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

gapi202 je napisal/a:
Ja nastopila je pa le kar je bil tudi njen cilj


Se splača za vsako ceno, na napošten način, z goljufijo prit na olimpijado? Bo o tem ob kaminu in toplem čajčku pripovedovala svojim vnukom? Ta tvoja izjava je pač tipična za danšnji čas....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Nov 14, 2014 12:52 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Je pa čudno, da je niso diskvalificirali. Če te ujamejo na dopingu, te tudi diskvalificirajo, bi te morali najbrž tudi zaradi goljufije.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 16, 2014 8:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Po podatkih iz ene od povezav naj bi tudi to še sledilo...
Sicer pa so diskvalifikacije, čeprav zadnjeuvrščenih po skoraj letu ali več za moje pojme neumnost. In po naši mentaliteti, bi se hvalili le s prvim - nastopil sem na OI. In če bi se že našel kdo, ki mi očital epilog, bi to ovrednotil kot nepomembno, zlonamerno in celo sabotažo!
Sicer pa je po mojem pojmovanju to ena velika sramota za šport in za vse akterje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gapi202
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 1:49 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Sre Mar 2010 22:08
Prispevkov: 2328


Marsikdo je ob njenem nastopu prvič slišal zanjo da je glasbenica vsaj jaz sem , s tem pa si je priborila veliko medijsko pozornost. U mislih sem imel bolj ta cilj. Sicer pa eksoti morajo nastopiti na OI.
_________________
10/11=12x
11/12=16x
12/13=17x
13/14=17x
14/15=23x
15/16=23x
16/17=62x
17/18=31x
18/19=34x
19/20=6xLesOrres,1x Katsci,2xKanin,5xkrgora,1xRudno, 3xStražaBled,4xMojstrana,2xStariVrh,1x Schladming,1xCerkno,
20/21=5xVogel2xMojstrana,3xSoriška,8xKr.gora, 3xKrvavec+15xturno
21/22=15xVogel,21x Kranjska Gora,1xstari vrh,1xkrvavec,3xKanin
22/23=21xVogel,17xKranjska Gora,1xKanin
23/24=1xVogel,2xKranjska Gora,1xKozji hrbet,1xMojstrana, 2xStari vrh
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 3:40 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Kako se kriteriji spreminjajo. Trideset let nazaj profiji ki nastopajo v WC sploh nebi nastopali na olimpijadi.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Pon Nov 17, 2014 7:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Pred tridesetimi, štiridesetimi in več leti so Stenmark, Gros, Thoeni, Killy, Schranz, če omenim samo nekaj zmagovalcev, veljali za amaterje, čeprav so mnogi, sploh tisti uspešni dokaj dobro živeli, zaslužili. Tako kot npr. jugoslovanski fuzbalerji in košarkarji, za razliko od ZDA košarkašev, ki so na OI zato pošiljale študentske ekipe. Takrat je veljalo, da OI niso za profesionalce. Ne vem, kako je bilo s severnoameriškimi hokejisti, toda zdi se mi, da je zanje bil pomembnejši Stanleyjev pokal. Morda zato, ker zastonj še s prstom ne bi mignili, morda pa so se samo bali nepotrebnih poškodb.

Če bi Vanesa zares želela pridobiti pozornost, se verjetno ne bi skrivala pod očetovim priimkom.
Za mene to ni eksotika. In zadevo bi resnično popestrila, če bi med vožnjo igrala na violino. Saj norčevanje ji je tako ali tako že uspelo.
Pa še to, ni neznana; celo jaz sem že večkrat slišal zanjo (v zvezi z njenim igranjem klasikov v malce modernejši preobleki)...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 4:13 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

gapi202 je napisal/a:
Marsikdo je ob njenem nastopu prvič slišal zanjo da je glasbenica vsaj jaz sem , s tem pa si je priborila veliko medijsko pozornost. U mislih sem imel bolj ta cilj. Sicer pa eksoti morajo nastopiti na OI.

Bi si upal reči, da od tistih, ki so prvič slišali zanjo na smučarskem nastopu, bo imela zelo malo koristi. Sploh pa mislim, da ni prav veliko televizij prenašalo tekme do konca in nastopa najbrž ni videlo prav veliko ljudi.

Sicer pa v temle članku piše, da se bo bojevala proti 4-letni prepovedi nastopanja.

http://www.siol.net/sportal/zimski_sporti/alpsko_smucanje/2014/11/vanessa_mae_se_s_kaznijo_ne_bo_sprijaznila.aspx

Mi ni jasno, ali ima ambicije še za naslednje olimpijske igre, ali pa je narobe razumela, da se prepoved nastopanja nanaša na violino.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 4:34 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


Charlie Uno je napisal/a:
Pred tridesetimi, štiridesetimi in več leti so Stenmark, Gros, Thoeni, Killy, Schranz, če omenim samo nekaj zmagovalcev, veljali za amaterje, čeprav so mnogi, sploh tisti uspešni dokaj dobro živeli, zaslužili. Tako kot npr. jugoslovanski fuzbalerji in košarkarji, za razliko od ZDA košarkašev, ki so na OI zato pošiljale študentske ekipe. Takrat je veljalo, da OI niso za profesionalce. Ne vem, kako je bilo s severnoameriškimi hokejisti, toda zdi se mi, da je zanje bil pomembnejši Stanleyjev pokal. Morda zato, ker zastonj še s prstom ne bi mignili, morda pa so se samo bali nepotrebnih poškodb.

Če bi Vanesa zares želela pridobiti pozornost, se verjetno ne bi skrivala pod očetovim priimkom.
Za mene to ni eksotika. In zadevo bi resnično popestrila, če bi med vožnjo igrala na violino. Saj norčevanje ji je tako ali tako že uspelo.
Pa še to, ni neznana; celo jaz sem že večkrat slišal zanjo (v zvezi z njenim igranjem klasikov v malce modernejši preobleki)...

stenmark ni nastopal v sarajevu zaradi sponzoskih pogodb. katere imajo danes praktično vsi akterji v wc!

glede vijoline pa zadosti je dobra v klasiki, da si lahko privošči iz tega delat spektakle. in malo je takih. in iz vidika prepoynavnosti bi bila in je veliko bolj znana kot glasbenica. globalno je alpsko smučanje precej obskuren šport.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Charlie Uno
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 18, 2014 5:38 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Nov 2008 18:09
Prispevkov: 327


Tistega o Ingemarju pa se megleno spominjam.
So pa bila takrat njegova najboljša leta (žal) že mimo in v tisti sezoni je še zadnjič osvojil mali kristalni globus, zmage so bile vse bolj redke, čeprav je zadnjič zmagal v svetovnem pokalu še pet let po sarajevskih igrah.
Se je pač odločil da je čas, da poskrbi zase tudi za ceno nenastopa.

Obskuren, obroben in nepomemben - se strinjam. Ampak (verjetno) ne pri nas in ne za nas, tudi širše na tem končku sveta. Sicer pa ti sploh ni treba daleč do dežel, kjer že snega skorajda ne poznajo. So pa prioritete zelo različne. Pred leti sem bil dlje časa pri Angležih, ko so imeli prvenstvo UK v kriketu. Sem gledal in poskušal ugotoviti pravila, ko pa so me domorodci vprašali, kako mi je všeč, sem odgovoril, da se mi zdi nekaj podobnega kot baseball. K sreči tega niso razumeli kot žalitev...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2 Stran 2 od 2

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarske tekme » Kako priti na olimpijado?
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB