Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Najbolj strma proga v Sloveniji

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5
 Najbolj strma proga v Sloveniji « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 12:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

Ali pa Ficscherjev posnetek poglej! Je imel srečo, da je bilo bolj malo ljudi na progi (čeprav po moje po soncu sodeč to ni moglo biti prav zgodaj), pa je še vseeno moral prakrat pošteno zabremzati. Ga moram pohvaliti, da okrog začetnikov lepo previdno pelje, ker tam pogosto naletiš na kamikazo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Pet Jan 25, 2013 1:28 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Prvo furo, ko sem bil čisto sam od izhoda v gondolo, do zobate železnice, sem stisnil fotoaparat na 3 sek.....popi....š, ampak kaj hočemo......bomo letos popravili....poleg tega sem si naročil Chestmount od GoPro (oprtnik), pa bomo videli kako pa to izgleda.....po mojem dosti bolje (po drugih posnetkih sodeč).....kamera na čeladi mi ne deluje preveč fiksno, čeprav je še nikoli neisem igubil....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Faraonka
PrispevekObjavljeno: Ned Nov 02, 2014 9:39 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 18:39
Prispevkov: 53


Ve kdo slučajno koliko procentnega naklona ima Pahernik na Kopah? Mislim da je to to..

http://www.activeslo.com/media/assets/ski_resorts/kope/5.jpg
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3, 4, 5 Stran 5 od 5

Kazalo po Smucisca.net forumu » Splošno o smučanju » Najbolj strma proga v Sloveniji
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB