Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 62, 63, 64  Naslednja
 Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
TJ
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 3:36 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Čet Jan 2013 21:52
Prispevkov: 17
Kraj: Kolišče

Mislim, da imajo ravno pri Strelu akcijo:

http://www.skiservis-strel.si/

Če se ne motim so tudi eni redkih v Slo z Head opremo.
Nisem 100% mogoče so celo uvoznik (distributer) za Slo.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
grady10
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 3:37 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Feb 2013 19:48
Prispevkov: 26


Če želiš headove smučke po ugodnih cenah jih prodaja gospod Erich Užnik in sicer v bližini Celovca
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Godfather20
PrispevekObjavljeno: Pon Dec 30, 2013 7:12 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 1:16
Prispevkov: 26


Jaz sem na koncu head naročil v intersportu. Cena enaka kot na ebayu in ni mi treba plačati poštnine. Na razprodajah verjetno ne bodo dosti ceneje, vsaj top modeli ne. Mogoče dodatnih 10%, ampak nisem mogel več čakati :-)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogocak
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 04, 2014 2:57 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2013 13:18
Prispevkov: 62


Blizajo se razprodaje. Kaj bi vi kupili:)

Intersport elan amphibio 11
ali
hervisovo amphibio w78?

Katera je trsa? Prva ima steklena vlakna druga litij...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
airman02
PrispevekObjavljeno: Sob Jan 04, 2014 4:17 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Okt 2010 12:58
Prispevkov: 13


Kaj pa med WF78ti in Fischer Progressor 800?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Bronco
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2014 12:31 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 11:31
Prispevkov: 176
Kraj: Maribor

airman02 je napisal/a:
Kaj pa med WF78ti in Fischer Progressor 800?

Elank ne poznam, lahko pa ti povem za Progressorce 800, letošnji model, ki sem jih imel priložnost par rund testirati.
Smučka je na splošno prava špilika, popolnoma nezahtevna in enostavna za vožnjo, ima raje krajše zavoje med tem ko je pri večji hitrosti rahlo nemirna. Prepričala me je, da bi se osebno raje odločil za Progressor 900.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogocak
PrispevekObjavljeno: Pon Jan 06, 2014 1:20 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2013 13:18
Prispevkov: 62


gogocak je napisal/a:
Blizajo se razprodaje. Kaj bi vi kupili:)

Intersport elan amphibio 11
ali
hervisovo amphibio w78?

Katera je trsa? Prva ima steklena vlakna druga litij...


Hebeš take razprodaje, Intersport 20% kar je imel že cel mesec,
Hervis 30% z kuponom si imel ta popust dobrih 14 dni nazaj. Sem prav razočaran....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
lumpek
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2014 4:09 pm    Naslov sporočila: progressor 900 Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Tor Jan 2014 16:00
Prispevkov: 48


v intersportu imajo progressor 900 (rs11 vezi) za 360?. trgovec tam mi je rekel, da je smucka narejena za intersport. drugace pa razen dizajna enaka pravemu progressorju 900 (torej ima rocker in enako konstrukcijo). malo me skrbi, da temu le ni tako. lahko kdo pove kaj vec? je kdo kupil?
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2014 4:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 448


Mene pa zanima ali se Amphibio modeli smuči brusijo kaj drugače kot pa ostale? Glede na to, da naj bi smuči imeli dva različna robnika... hvala za infote
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
baterija
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2014 4:45 pm    Naslov sporočila: Re: progressor 900 Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Sep 2013 10:37
Prispevkov: 16


lumpek je napisal/a:
v intersportu imajo progressor 900 (rs11 vezi) za 360?. trgovec tam mi je rekel, da je smucka narejena za intersport. drugace pa razen dizajna enaka pravemu progressorju 900 (torej ima rocker in enako konstrukcijo). malo me skrbi, da temu le ni tako. lahko kdo pove kaj vec? je kdo kupil?


bi znalo bit kaj na tem, da so samo za intersport, saj je že elan delal smuči samo za intersport, mislim da so letos takšne amphibio 11, ki so pospecifikacijah identične amphibio 10 samo da so drugače pobarvane (včasih pa so imele za intersport recimo še malenkost drugačne vezi)

za dotično smučo pa žal nemorem nič rečt, samo to lahko povem, da sem letos testiral progressor 900 v Kranjski gori in če nebi imel letos novih amphibio 12, bi bile v ožnjem izboru za nakup novih smuči



Ki9 je napisal/a:
Mene pa zanima ali se Amphibio modeli smuči brusijo kaj drugače kot pa ostale? Glede na to, da naj bi smuči imeli dva različna robnika... hvala za infote


to pa bi zanimalo tudi mene, če ima kdo kakšno strokovno informacijo o tem
_________________
Elan amphibio 12
2013/14: Kranjska gora 3x, Rogla 5x, Krvavec
2012/13: Rogla 5x . . .
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Tor Jan 07, 2014 5:07 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2838
Kraj: Ljubljana

Kupi tele za 299 EUr:

http://www.ebay.com/itm/Fischer-Allroundcarver-Progressor-900-TI-Skiset-/360805844620?pt=Sport_Skisport_Skier&var=&hash=item5401b4468c#ht_2157wt_1021
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
gogocak
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 08, 2014 11:00 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Sob Dec 2013 13:18
Prispevkov: 62


nordica SPITFIRE CA ali Salomon 24 HOURS PRO cena je enaka.

komu bi dali prednost? Položnejše proge, 75 kg, carving....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 08, 2014 12:53 pm    Naslov sporočila: Re: progressor 900 Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 217


baterija je napisal/a:
lumpek je napisal/a:
v intersportu imajo progressor 900 (rs11 vezi) za 360?. trgovec tam mi je rekel, da je smucka narejena za intersport. drugace pa razen dizajna enaka pravemu progressorju 900 (torej ima rocker in enako konstrukcijo). malo me skrbi, da temu le ni tako. lahko kdo pove kaj vec? je kdo kupil?


bi znalo bit kaj na tem, da so samo za intersport, saj je že elan delal smuči samo za intersport, mislim da so letos takšne amphibio 11, ki so pospecifikacijah identične amphibio 10 samo da so drugače pobarvane (včasih pa so imele za intersport recimo še malenkost drugačne vezi)



Tud za Hervis je Elan neki delu....neke njhove serije.... Jst tega ne bi kupu.
Po mojem je malo "slabša" kvaliteta. Vsaj tako je bilo pri rolerjih Fila, ki so bili skoraj popolnoma identični originalu, vendar neprimerno slabšo kvaliteto kolesc. Čeprav je pisalo, da so trše, na koncu ni šlo nikamor. Tako da sm jih takoj zamenju z novimi (koleščki).....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 08, 2014 1:08 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 217


Kupujem nove smuči in sicer izbiram med Elankami RACE SERIES
SLX FUSION ali pa SL FUSION. Lani sem si kupil nove Race SL in jih prodal naprej, ker mi nekako niso ustrezale. Smučka mi nekako ni prijela, tako kot bi sam hotel. Kot bi bile premehke. Kar pa verjetno niso. Letošnje pa sem že lani testiral in so fenomenalne.
Ne morem se odločiti za "mehke" ali za "trde".....

Drugače pa sem visok 190 cm, 90 kg in kupujem 165 cm dolžine. Imam se za dobrega smučarja, ostali, ki me gledajo, pravijo da obvladam. Rad smučam dokaj počasi, slalom, na bolj ravni progi tudi daljše karving zavoje.

Kaj mi še priporočate poleg teh dveh smučk? Rad bi take smučke, na katerih bi užival cel dan in ne samo par urc, ter bil potem že zmatran (z bolečinami v nogah).
Sedaj pa že kar nekaj let smučam s smučmi Fischer race SC.

Hvala za vsako mnenje.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
DeX
PrispevekObjavljeno: Sre Jan 08, 2014 1:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Jan 2009 16:50
Prispevkov: 211


Jaz sem bil tudi kar nekaj let kar se tiče slaloma na Fischer Race SC.

Od letos naprej bom kot primarne slalomke uporabljal Elan Race SLX Waveflex (torej lanske). Tekom zadnjih let sem jih parkrat probal in se mi niso zdele pretrde. Verjetno tudi tanove Amphibio niso.

Kako pa to da gledaš 165? Jaz imam 186cm in sem tako Race SC kakor sedaj SLX vzel 170. Če nisi hardcore slalom navdušenec je po mojem mnenju daljša smuča neprimerno boljša izbira. Ni občutno manj okretna, je pa bolj stabilna pri dolgih zavojih.
_________________
Powered by Elan SLX Waveflex Fusion, Elan GSX Waveflex Fusion, Elan 82XTI Amphibio, Fischer Worldcup SL & Fischer Worldcup GS Masters
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 62, 63, 64  Naslednja Stran 37 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB