Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te

Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 62, 63, 64  Naslednja
 Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
Ki9
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 26, 2013 4:22 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Sre Dec 2012 22:52
Prispevkov: 448


Jaz bi jih na tvojem mestu najprej probal, potem bi pa videl situacijo... mogoče se jih boš pa navadil in ti bodo top
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Tor Nov 26, 2013 8:04 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


v primerjavi z Atomic so Elan malenkost trše. Med Elan in Voelkl pa nisem opazu omembe vredne razlike. Je pa res, da so Elanke med vsemi najtežje kar jim da precejšno mirnost v bolj razgibanem ali razritem terenu so pa zato verjetno trše.
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninoz
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 12:39 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 23:39
Prispevkov: 10


Elanke so res najtrše dile, dotična slalomka, ki si jo nabavil je vrhunska, ampak če nisi v kondiciji boš kmalu utrujen, verjetno bodo one tebe vozle, ne ti njih. Jaz z njo sicer nisem imel nobenih težav, ker sem bil tekmovalec, vendar po mojem mnenju za rekreativno smučanje noben ne rabi fis dile. Sicer pa je med fis elanovo slalomko ter trgovinsko verzijo razlika samo vpetje. Ko sem še vozil slalomsko smučo, to je bilo že lep čas nazaj, sem probal vse živo, Elanka mi je bila najslabša sledil je Volkl, najboljše sta se mi vozili Rossignolka, ter Fischerca, potem, ko nisem več tekmoval sem imel slx fis in je bila res topšit. No razen tega da mi je dvakrat odstopil robnik v eni sezoni sem bil nad dilo navdušen, ko pa probaš gs z 18, 19 radija, pa za slalomko niti slišat več nočeš, raje vozim gs z lokom 23, kot pa slalomko, seveda pa nekomu mogoče paše, mogoče ti bo pa dila všeč zato pogumno na sneg, za vikend bo odprt Krvavec, lahko greš sprobat
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumr
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 8:16 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2010 12:43
Prispevkov: 55
Kraj: stari trg

fischerpro3 je napisal/a:
Kamni so izgleda v modi....nimaš tu kaj....

wtf??
_________________
Powered by Elan SLX fis WC!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 10:22 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

kumr je napisal/a:
fischerpro3 je napisal/a:
Kamni so izgleda v modi....nimaš tu kaj....

wtf??


Trde ko kamen (smuči)...... must have....bo šlo??
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
kumr
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 10:36 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pon Nov 2010 12:43
Prispevkov: 55
Kraj: stari trg

vem kaj si stem mislu,sam se morš zapičit lih v ta kamen al kaj?? tko sm pac napisou..
_________________
Powered by Elan SLX fis WC!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
fischerpro3
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 11:43 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča v kavbojkah
Smuča v kavbojkah

Pridružen/-a: Sre Jan 2006 11:32
Prispevkov: 1768
Kraj: sun city

Saj si korektno napisal...ni v tem problem....problem je v nakupu smuči zaradi tega, ker je dobra cena (še preden se pozanimaš kaj kupuješ)...in ko je kupljeno je kupljeno...spraševat kasneje o tem (in še preden se zadeva preizkusi) a je to primerno za nekoga je pa malo prepozno (al trpiš, al pa ugotoviš da je to to in v tem začneš neizmerno uživat)....
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
rokxy
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 11:53 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Čet Dec 2007 19:42
Prispevkov: 382
Kraj: Zreče

sam če je bla res ugodna cena, lahko verjetno spraviš v promet z minimalno izgubo...

sicer se pa strinjam, da je GS dila oz neka mešanca najboljše, kar lahko vzameš. sam sem mel zadnjih par let dile 155, 160, 165 in 175 in 185, pa moram rečt da je trenutno 175 top. najbolš bi bla pa verjetno amphibio 14 dolžine 168. ampak trenutno sm suh ko poper, pa bo 175 moralo bit ok.
_________________
22/23: 6x Kronplatz, 1x Rogla
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tri703
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 2:18 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2013 13:47
Prispevkov: 2
Kraj: Slovenija

Le pozdrav. Zanima me vaše mnenje glede nabave smuči. NA smučeh sem stal nazadnje, ko sem bil star 13 let (danes 25). Zadnja 4 leta sem bordal. Zanimajo me dolgi hitrejši ovinki. Čeprav se z karvingom še nisem srečal, vrjamem da se bom hitro naučil. Sem rekreativni triatlonec na daljše proge (dve leti), tako da kondicija in moč v nogah ne bi smela predstavljati težav. Odločam se za rabljene smuči (do 200?). Ob prebiranju na forumu sem se zagrel za elan speedwave. Glede trdote me zanima kaj mi priporočate (10 ali 12). Kaj pa katere druge znamke? Hvala za odgovore, ps: zelo samozavesten opis lp
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
tri703
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 2:19 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sre Nov 2013 13:47
Prispevkov: 2
Kraj: Slovenija

aja, pa še podatki (187cm, 75kg)
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Sorty
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 3:23 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Sezuva pancarje na sedežnici
Sezuva pancarje na sedežnici

Pridružen/-a: Sob Dec 2008 16:37
Prispevkov: 310


za začetek si od nekje sposodi,najbolje več parov in probavaj. Načeloma je speedwave 10 dobra izbira. Po nekaj 10 dneh na smučeh boš pa že iskal dalje..
_________________
2012/2013: 1x Molltal, 5x Kronplatz
2011/2012: 20x
2010/2011: 20x
2009/2010: 20x
www.vikom.si

z GLAVO na glavo!
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
ninoz
PrispevekObjavljeno: Sre Nov 27, 2013 5:03 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Pet Nov 2012 23:39
Prispevkov: 10


Evo js prodajam dilo, za dober denar, ki te sigurno ne bo razočarala.

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/zimski-sporti/smucanje/moske-smuci-okovja/smuci-head-supershape-i-speed-1290640721.html
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Amater:)
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 12:44 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Pet Mar 2007 22:01
Prispevkov: 487


ninoz je napisal/a:
Evo js prodajam dilo, za dober denar, ki te sigurno ne bo razočarala.

http://www.bolha.com/rekreacija-sport/zimski-sporti/smucanje/moske-smuci-okovja/smuci-head-supershape-i-speed-1290640721.html


Pa ti kaj prebereš kaj kdo rabi ali samo na random užgeš svoj oglas?

Človek ni smučal 13 let, verjetno bo ravno top tier dila najboljša za njega...

@Tri: jaz se podpišem pod Sortija. Kupiš speedwave 10 za 150, prodaš čez eno leto za 120. Win-win.
_________________
10/11: 21x
11/12: 16x
12/13: 13x
13/14: 12x
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
aLjoo
PrispevekObjavljeno: Sob Nov 30, 2013 6:29 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča s sulicami
Smuča s sulicami

Pridružen/-a: Sob Nov 2013 18:16
Prispevkov: 1


Pozdravljeni sem nov na forumu in vidim, da imate nekateri dosti izkušenj in znanja glede opreme. Zato bi še vas vprašal o mnenju odločen sem za nakup smučke Fischer Progressor 800 ampak problem mi je dolžina 170 ali 175cm sam nevem kaj se naj odločim. Visok sem 179cm 80kg sem pa dober rekreativni smučar. Rad spustim smučko, (delam dolge zavoje), občasno pa tudi rad naredim kratke slalomske zavoje. Katero dolžino bi mi vi svetovali, da bi ob večji hitrosti bila smučka dokaj mirna in da bi ob želji, do krajših slalomskih zavojev še bila smučka vredu odzivna.

Lep pozdrav in hvala za pomoč.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Godfather20
PrispevekObjavljeno: Ned Dec 01, 2013 2:13 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Ned Jan 2011 1:16
Prispevkov: 26


Zdravo,

Imam dve vprašanji. Kdo uvaža Head smučke v SLO in kje bi najceneje dobil lanski model i.Supershape Speed 177 ali letošnjega za solidno ceno?

i.Supershape Speed 177 120/66/99 (15,5)

Naslednja opcija je
AMPHIBIO 14 FUSION 176 125/74/104 (15,7)
ali
GSX 170 114/70/99 (16,

Kak nasvet kje dobiti najceneje?

Bi pa kupil še za mojo Amphibio 12 160/168.

Ali je na forumu kakšen prodajalec da bi mi sestavil ok ponudbo za 2 para smuči? Lahko tudi lanski model...
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Pojdi na stran Prejšnja  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 62, 63, 64  Naslednja Stran 33 od 64

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Nakup smuči in vse, kar zadeva le-te
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB