Nalaganje fotografij na forum
Pomoč pogostih vprašanj  Pomoč pogostih vprašanj   Išči  Išči   Seznam članov  Seznam članov   Skupine uporabnikov  Skupine uporabnikov
 
Registriraj se  ::  Prijava Prijava za pregled zasebnih sporočil   
 
Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Servis smučarskih čevljev Nordica

Objavi novo temo  Odgovori na to temo
 Servis smučarskih čevljev Nordica « Poglej prejšnjo temo :: Poglej naslednjo temo » 
Avtor Sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 12:35 pm    Naslov sporočila: Servis smučarskih čevljev Nordica Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 216


Zdravo!

Zanima me, če mogoče kdo ve, kje je v okolici Ljubljane "servis" za pancarje znamke Nordica.
Od hoje po asfaltu itd. imam namreč močno izrabljene tiste gumice spodaj na podplatu oz. za zamenjati.

Najlepša hvala za odgovor.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
19.marko
PrispevekObjavljeno: Sob Okt 12, 2013 10:16 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Sob Dec 2010 17:43
Prispevkov: 154


Pred leti sem imel enako težavo. Kontakt s servisom sem dobil preko Intersporta ali Hervisa, vendar mi ni uspelo priti do rezervnih ploščic. Verjetno nisem bil dovolj vztrajen.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
__Ziga__
PrispevekObjavljeno: Sre Okt 16, 2013 11:40 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Išče plažo na smučišču
Išče plažo na smučišču

Pridružen/-a: Pon Avg 2010 10:18
Prispevkov: 216


Nujno bi rabil to "poservisirat" oz. zamenjat. Pa ne najdem na netu nikjer nič o servisu kakšnih pancarjev Nordica.
V Elanu v Begunjah npr. imajo to sam za njihove pancarje in še za kakšne, za Nordico pač ne........
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
marko
PrispevekObjavljeno: Čet Okt 17, 2013 1:58 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča za mali srpan
Smuča za mali srpan

Pridružen/-a: Tor Sep 2005 15:00
Prispevkov: 2833
Kraj: Ljubljana

V 2 sekundah sem našel tole:
?Igor šport servis? je uradni serviser za sledeče proizvajalce smučarske opreme: Atomic, Elan, Salomon, Fischer, Nordica in Alpina.

Tale servis tudi dragače lahko zelo priporočam.
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
junche
PrispevekObjavljeno: Pet Okt 18, 2013 6:09 am    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Fura slalom med smrekami
Fura slalom med smrekami

Pridružen/-a: Čet Feb 2009 22:06
Prispevkov: 508


ali pa http://www.skiequipmentuk.co.uk/shop/products/Nordica_GTS_Sportmachine_Heels_and_Toes.htm
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Thazz
PrispevekObjavljeno: Pon Okt 28, 2013 4:01 pm    Naslov sporočila: Odgovori s citatom

Smuča brez pancarjev
Smuča brez pancarjev

Pridružen/-a: Pet Jan 2005 21:19
Prispevkov: 65


Drugače imaš pa majstra za pancarje v Koala ski v Ivančni gorici. Glede na to, da prodaja tudi Nordica pancarje ima verjetno kakšne rezervne dele oziroma jih lahko naroči,
Nazaj na vrh
Poglej uporabnikov profil Pošlji zasebno sporočilo
Pokaži sporočila:   
Objavi novo temo  Odgovori na to temo Stran 1 od 1

Kazalo po Smucisca.net forumu » Smučarska oprema » Servis smučarskih čevljev Nordica
Pojdi na:  



Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
 
 


© 2006-2014 - smucisca.net
Powered by phpBB